CFL improvizacija i domačica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mirko.S.Zlikowsky

Aktivan Član
21.06.2012
64
13
0
41
to su ove TEŽ. Mislim da zakonski imaju 1 god garancije. Je li itko imao iskustva s vraćanjem CFL-ki????
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Gdje si uzeo tu foliju i koliko si je platio ako nije tajna? Btw ove slike mi ne pomazu da ti kazem koja je zenska a koja muska.
 

Mirko.S.Zlikowsky

Aktivan Član
21.06.2012
64
13
0
41
Ej sorry, nije me bilo par dana. Susjed od kojeg kradem internet otišao na godišnji i pogasio valjda svu struju doma.... Trebalo mi malo vremena da slomim neku drugu mrežu.

@Bizzarius, folija je iz Dione 12kn - za auto šajbe. Ima je i u Auto-Tokiću (ista) ali 16kn.

U međuvremenu sam ustanovio da su 2 mudonja, odnosno jedan od njih je hemić. To sam odmah izbacio van iz boxa. Sad se lakše diše... Stavim slikice uskoro. Ovdje mi je upload mizeran na ovoj drugoj mreži........

EDIT: ako nekoga zanima objaviti ću neki blog o tome kako krasti ljudima wireless.....
 
15.06.2012
42
15
8
33
Biljcice su ti ssuper :)
Reci mi sta si radio sa folijom da li si je razdvajao posto to za soferku ima dve strane i ako jesi koliko je bilo dangubno ,odnosno tesko posto je to unutra ispunjeno sa mehuricima ...???
a sto se tice wirless-a postaj obavezno ,trenutno imam svoj net ali nikad' se ne zna kada ce komsin da zatreba :smilie_vampire::dada
 

Mirko.S.Zlikowsky

Aktivan Član
21.06.2012
64
13
0
41
Creyzu je napisao(la):
Biljcice su ti ssuper :)
Reci mi sta si radio sa folijom da li si je razdvajao posto to za soferku ima dve strane i ako jesi koliko je bilo dangubno ,odnosno tesko posto je to unutra ispunjeno sa mehuricima ...???
a sto se tice wirless-a postaj obavezno ,trenutno imam svoj net ali nikad' se ne zna kada ce komsin da zatreba :smilie_vampire::dada

ma jok, nisam ništa razdvajao, samo kupio super ljepilo i zaljepio okolonaokolo. Odrezao višak. Pola sata posla. Trebale mi 2 folije za te dimenzije i još mi malo ostalo. Ovo s wirelesom ću kad uhvatim vremena - ima tu dosta toga.......
EDIT: i na kritičnijim mjestima sam zaklemao klamericom. (znaš ona kaj probija drvo) samo tek toliko da se ne počne nakon nekog vremena odljepljivati radi vlage, vručine i tko zna čega....... Ovaj novi vent 120mm odlićno radi svoj posao i mogu regulirati temperaturu i vlagu doslovno u stupanj. Jaaaaaaaako je tih i košta samo 30kn. Ima ga u Protisu na akciji još par dana......
 

Mirko.S.Zlikowsky

Aktivan Član
21.06.2012
64
13
0
41
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@

Mirko.S.Zlikowsky

Aktivan Član
21.06.2012
64
13
0
41
22. DAN CVIJETANJA


Evo uhvatio sam jednog skrivenog tranzvestita i tranzistora i transeksualca i hemafrodita.... a i upušio sam se suvoga lišća šta pada sa grana.......... nikad ne bi rekao da se od toga moš napušit ali ja i žena već tjedan dana ne znamo gdje smo od lista........jedva čekam vrhove.......

evo hemića...UDBE....Uskoka.... sliga odozgo


Uploaded with ImageShack.us

i odozdo par......



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Evo ženskica... moje 3 curice



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

to je to..... za sad aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......:ljulj
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
topli savjet ili se oprosti s njime ili ako ti ga je bas zao odnesi van i posadi negdje ...pokusati cupati banane s njega je bojim se uzaludan trud.:vb_wave:
 

Mirko.S.Zlikowsky

Aktivan Član
21.06.2012
64
13
0
41
33. dan cvijetanja - UPDATE
Evo dugo me nije bilo. Malo da vidite što se sve finoga izdogađalo.

Dosta listova požutilo, ali ono baš ko limun žuto. Borim se s temperaturama 33C i više i sa slabom vlagom (ispod 40) pokušavam popraviti stanje ali ove temperature vani me zezaju. valjda će grow 2 (ZIMSKI) biti bolji. Svejedno sam zadovoljan rezultatima iako mi se čini da će biti sjemenki....?????????

FOTO:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 

Mirko.S.Zlikowsky

Aktivan Član
21.06.2012
64
13
0
41
jocke je napisao(la):
Mozda glupo pitanje, ali sta bi bilo kad bi se hermicima posekla "muda" ? :)

ma ne možeš to kontrolirat, stalno rastu nova i time reskiraš da ti oplodi ženke. Stvarno. Dovoljno ti je jedno jajce da ti sjebe cijeli grow. bolje to odmah eliminirati..... :) najbolje izbaciti iz stana/kuće jer pelud leti posvuda. Dovoljan ti je jedan noćni leptir u stanu da prenese pelud i eto ti zajeba. A prvo će odletit prema boxu jer je tamo svjetlo - znaš kak se oni zaletavaju u svijetlo....
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Ha ha ha kralju,pa ti ces na kraju i saksije popusiti super sve
 

Mirko.S.Zlikowsky

Aktivan Član
21.06.2012
64
13
0
41
49. Dan Cvijetanja. UPDEJT!

Ništa nopvog, ne primjećujem da su vrhovi išta znatno dobili na veličini i količini. Pojavilo se tu i tamo sjemenki na sve 3 preostale biljke. Sjemenke su već stare i tamne i tvrde. Dosta listova pootpadalo.. Biljosi mi izgledaju razgolićeno.

JA MISLIM DA JE VRIJEME ZA HARVEST. Imam već novu turu sadnica za box.

"RECITE MI ŠTO MISLITE PLIZZ" - ja mislim da se sljedećih 10 dana ništa značajnog neće dogoditi...????? Vrhovi su jako masni i djelomično su dobili ljubičastu boju.

DAL DA REŽEM????
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.