Chatbox promjene

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Vutragenjo je napisao(la):
zbog sigurnosti clanova chat je obrisan.


Zasto zbog sigurnosti clanova?
To jest sta se desilo,dal je pomeren da se ljudi ne bi ofirali preko chata i svasta dogovorali (pa na taj nacin mogli da rizikuju njihovu sigurnost) ili pak je neko mogao da provali nekog preko chata ( i to ne samo citanjem ).
Nadam se da nisam smorio pitanjem,cisto me zanima jer nisam bas u toko jbg...

Btw chat je mnogo glup za ljude koji ne znaju da ga koriste,pa samim tim i dolazi do ovih situacija,al je i vise nego dobar za opustiti se sa dobrim i normalnim ljudima i malo nasaliti...a sve te normalne ( oni znaju ko su ) ovim putem pozdravjam :)


Enjoy
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Pazi nesto,pije vodu i ta prica od bar 50 postova.Secam se kad sam se registrovao pa video da moram nalupati 50 postova da bih mogao chatovati,me malo iritiralo.Al ja sam prvenstveno gledao iz svog ugla,jer sam znao da nikog necu vredjati,biti vulgran ili ugroziti neciju sigurnost,ali samo zato sto sam ja takav (naravno i vecina od vas).
Medjutim nismo svi takvi,i bas zato mi se nije bas svidjalo to da neko upadne na chat zadnjih dana,sto bi se reklo ko iz vedra neba.Dovoljno je bilo da bude samo malo slatkoreciv i duhovit i to je to.Ne zelim da paranoisem,ali vrlo lako je moguce da neko dodje iz sasvim drugacijih razloga na taj chat,ako me kuzite.Naprimer ja znam za bar 4-5 ljudi odakle su itd. a da nisam ni jednu jedinu pp napisao ovde (sto mi je naravno drago,jer postujem te ljude i voleo bih jedan dan da ih upoznam i licno) ali opet neko drugi to moze da zloupotrebi.
Sto je opet samo nasa greska,chat na forumu se treba prvenstveno koristiti za zezanja i bezazleno svrljanje,a za sve malo ozbiljnije stvari (stvaranje prijateljstva,bolje upoznavanje itd) je mail,i razni mesingeri.

Rekli bi stari-Zlo nikad ne spava :) think about that

All the best
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
35
vutragenjo sram te bilo šta koji ***** slušaš ove klipane ? nemoj molim te da brišeš čet iliti po.išljaš na to pliz, pa bomu bog milu majku čemu mi tu služimo???? ovo je sramota !
 
24.05.2011
229
111
0
ukinuvši chat napravljena je najveća glupost što može čovijek da napravi na ovom predobrom forumu
meni osobno koja sam nova na ovom forumu ukinuli ste mogućnost da još bolje upoznam ove prekrasne ljude s kojima se družim
btw kome smeta neka ga ne koristi;)

molim vas vratite ga;)

ps voli vas vaša mrkvica;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Mrkvice nemoj molit nikoga ništa.

Sigurnost je najbitnija a četat se možeš i na kavici.
Registrovan si prije 2 sekunde,lokacija ti je vulgarna,imaš 2 posta i već se crveniš...trebam li tvoj savjet slušati?
E u 'pravom' smjeru ovo ide izgleda,hehe...

@oprez...evo vidiš,ovo je cinizam.
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
VenloNL je napisao(la):
@oprez...evo vidiš,ovo je cinizam.

Rekoh da sam osjetio laganu dozu cinizma dok si me prozivao (i mislim da nisam pogrijesio)..Nista nisam forsirao, po nicemu nisam pljuvao itd itd..
Koristim skype gooodinama (razne igre i milion chatova) i samo sam iz tog razloga spomenuo skype, posto sam mislio da s ovim nesto nije u redu (iz cistog razloga sto je uklonjen od strane moderatora)..eto toliko od mene :)

No hard feelings...
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
35
ma mislim ovo je sramota... de mi još i poruke zabranite da šaljem pošto vam nije dosta da postove ste mi zabranili :(((((( ma sram i stid vas bilo
nemam pojma čije je to maslo al neka mu bude napuštam vas za vjeke vjekova
a ti tarki tisi za ovo kriv sram te bilo !
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
alo Sveti,sta je stebe..de bre da ides,koji ti je? Ukljucice genjavi chat... ako misli da zadrzi najbolje ljude :))
Ajde nemoj da zajebavas..ako odes ti,odo i ja
hiker.gif