Chatbox promjene

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Vutragenjo je napisao(la):
Pa malo se i pitam treba li chat. Svi iskusni clanovi bleje na chatu a ovi novi spamaju forum. Svaki ozbiljni admin foruma kaze da je chat na forumu i propast foruma. Mislim vraticu ga nazad nego sam malo htio da uporedim statistiku sa chatom i bez chata. Nadam se da nema ljutnje.
Dakle, novi če i dalje spamati dok mogu otvarati teme s 0 postova. Stvar je u tome koliko stignemo premjestiti/obrisati. Chat je koristan, međutim zahtijeva stroga pravila, kao i za cijeli forum. Da se gledalo kroz prste, gledalo se. Jedan od razloga zašto sam prestao na chat je...da ne gledam kroz prste, nažalost.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Može ovako? Mene su već prozivali da sam policajac na forumu pa sam prestao infractione djelit...Stavite fino javni chat,nek grow support na gore vide archive,pa se može pogledat nešto nejasno,a i može se screen shootati i poslati na pm,pa ću banit svakog tko krši pravila :) jel može tako?
Previše natezanja oko jednostavne stvari.Tko će riskirati i baljezgati na chatu,nek baljezga...i nek snosi posljedice :) Osim toga,svima se kad tad omaklo nešto dobronamjerno,pa ispalo kršenje pravila...to je minus chata,jbga...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ovo pored Bosanski :) je za mjenjanje skina.Na default skinu nema chata,prebaci na vutra green i biće ga :)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Pa rađe ga makni nego da je ovakav... Znam da će sad svi poluditi, ali nije sigurno bez one spike o 50 postova i fakat je loš.
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
35
2mo5pow.gif
ne nikako brisat chat, meni dobar kakav je a šta je mogao bi i bolji bude pošto ovaj šteka, nema smajlića, boje itd
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
35
jabi tzebe i ostatak ekipe mogo ubacim u clanove debilizma,,,,, ma genjo sram te može biti... boli mene za tarkija kaj se njemu ne sviđa, sviđa se meni ....ovo je sramota :(((((((
Tarki lik dobri smo si a sereš, e pa ovo neće ići ovako, tebi ako chat neče da paše pokupi se a meni paše jer..... molim te nemoj da ometaš!!!!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Ma savršeno!!!Idemo malo ispunjavat želje i željice.
Jedan bi ovako drugi bi onako...oprez kaže da je skype zakon... isto to je i čat,chat,čavrljanje,blebetanje,...bio:(,al' za mene.
Al' svakih '5 minuta' neke promjene.
I sad treba ići na face,skype ili slična mjesta pričat sa istomišljenicima:clap:
Sigurnost je bitna stvar u svemu ovome i to poštivam...ali postojala je već u jednom primjeru staroga čata...ali svejedno je došlo do promjene.

E Genjo...
...jel može sad kad nema čavrljanja da naštimaš da balončići negdje iz ćoška uleću u kadar
floating-ball.gif

Eto to je moja želja.
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
35
Tarki tebe prvoga šaljem u krasni ***** i ako smo si dobri
genjo molim te vrat chat jebo te tarki itd, tarki zajebava kak mu se digne hehehe

Vutragenjo molim te chat vrati, znam da možeš i hoćeš
nemoj previše kakiš:
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
hehehe,opet :( :angry015: ne mogu da verujem

a da pokustae to malo ranije da resite ako je moguce,mnogi od nas vole da se

:thewave: na cahtu,pa bismo bili zahvalni :heartbeat:
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
VenloNL je napisao(la):
Ma savršeno!!!Idemo malo ispunjavat želje i željice.
Jedan bi ovako drugi bi onako...oprez kaže da je skype zakon...

Ne kuzim cemu ta "gorcina" prema valjanim prijedlozima? Ocito je bilo da ovaj chat i nije bas funkcionirao kako treba.
Ne mogu tvrditi da je skype siguran (jer se ne kuzim u te stvari), ali da dobro funkcionira sto se chata tice, to mogu tvrditi.
Praktican je, jednostavan i jako ga puno ljudi koristi...
Eto, moje objasnjenje, ako je nekog uvijedio moj prijedlog (posto osjecam odredjenu dozu cinizma u tvom postu) :)

Enjoy!