Chatbox promjene

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Evo par korisnih smjernica za nove ljude :p
Chat je mjesto za druženje i "upoznavanje" aktivnih članova. Naravno,neki idu u tu krajnost da se i osobno upoznaju,dok se neki čuvaju bilo kakve kompromitirajuće situacije. Kako god,svi se lijepo družimo i razmjenjujemo ideje i iskustva.
S druge strane,na chatu se ponekad tipka stvari koje nebi trebale bit tamo,ali to smo već prošli i zadaća prijatelja foruma i ostalih "rankiranih" članova je da pripaze na ponašanje što na kraju krajeva i na cijelom sajtu radimo,ne samo na chatu.
Do postova koji "otključavaju" pristup chatu je jednostavno doći. Mnogi su načini,a naj lakši je putem dnevnika uzgoja. Ako pak nečete otvarati dnevnik,kao kolega Sekach,možete korisnim radom za forum,dakle pisanjem kvalitetnih tekstova o temi svima nam važnoj,doći do mnogih beneficija,ne samo chata :)
Poanta je da nismo tu da bi se bahatili,nismo jedini forum na ovu tematiku i daleko smo od savršenstva,ali da bi mnogima bez ovog foruma bilo jako teško,ako ne i nemoguće,to je činjenica.Da nije ovog foruma,ja osobno vjerojatno ne bih krenuo u indoor avanturu.

:common028::hippy::leafblunt::vb_kez: :wave:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
No dobro...ima li kakvih vijesti ili da i dalje tulimo i mulimo po forumu očekujući da proradi čavrljanje,čat,chat ili kako se već zove?
Pročitao sam brdo postova,otvorio dnevnik,....ali fali čat !!!Možda nekima i ne treba ali bila je tamo ekipa koju uopće više ne srećem na ovom forumu.Nije dobro,nije dobro...
Ako neće biti,onda neka netko kaže koju riječ....a ne ovako :(
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Pozz... Svima što vas ima...
Starima i novima...
Vidim aktivna tema pa iskorištavam situaciju i mam puno ??????????? i opet ?????????
recesija sve je na CFL-u...hehehe
Ali bit ćemo pozitivni hehehehe
Ima prilike za još mojih slova i razni znakova ...
Imam pitanje kad će proradit chat....??????????????????????
Nisam ni znao ali valja iskreno rečeno kad radi...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Polako momčadija. Kad zumirate,videćete pune ruke posla. Odvojiće se vremena za popravku chata,zar sumnjate u našu organizaciju? ;)
Uzelo je malo maha,ali su ljudi makar dobili malo vremena da porazmisle sami o svom growu,ne oslanjajući se na direkt-odgovor,što se od chata tražilo i dobijalo.
Sa većom potrebom za postovima,a istim starim dobrim pravilima o konkretizaciji pitanja u postovima,povećava se lagano i sam kvalitet a snižava kvantitet sadržaja dobrog dela postova.
Ima nas koji smo celog dana dostupni forumu,pa se primećuje sve ovo ako se malo bolje zagleda. Ipak se traži od nas neka profesionalnost. Uživajte i sačekajte chat uz malo listanja,razmišljanja i naravno rolanja ;) Pozdrav celoj pozitivnoj ekipi foruma koja sve ovo drži na nogama!
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
959
1.462
163
Vjutro vutro i pozdrav ??? tisucu godina te nema hehe
kaffeetrinker_2.gif


Opet se oduzila suvise ova popravka chata a i lagano se javljaju i neka razmisljanja i paranoje male pa bi malo informisanja bilo ok
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
35
ma kaaaaaaaaakvi, kakav chatbox :eek:hno: hehe ja se več pozdravio s njim, več neznam koliko al ok
genjo moj savjet je ako ti osobno nemaš vremena i nestigneš na sve daj ovlasti jednome od modova pa neka ti pomognu jbmu miša :icon_lol:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Đaba ovlasti ako se nema znanja za određene stvari. Sredit če to genjo, i kad sredi više ga ne trebamo:lml_spam::rofl:
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ma ima genjo da to picne kako treba,eve sad ce podne pa kad popije kafu baca se čoek na posa:icon_lol:
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
35
ma sve 5 ;) znam da če genjo to sredi, eto samo izjasnio svoje mišljenje i ima pametnih ljudi (moderatora) koji bi sigurno pomogli i izdvojili koju minutu, dve pa čak i sate ako treba i u to sam siguran:)
hehe kao šta kaže naš Venn bome ia sam malo nervozan, ružno mi kad nemrem da jutro spijem kaficu i lagano malo giskutujem s bilo kome a navečer i neki djoks :)))
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa malo se i pitam treba li chat. Svi iskusni clanovi bleje na chatu a ovi novi spamaju forum. Svaki ozbiljni admin foruma kaze da je chat na forumu i propast foruma. Mislim vraticu ga nazad nego sam malo htio da uporedim statistiku sa chatom i bez chata. Nadam se da nema ljutnje.
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
hehe ma nema ljutnji,nego baci statistiku onako otprl.vjerujem da je manja posecenost foruma od kad si ukinuo chat:rofl:
nego moze chat da bude javan ako smto toliko sigurni,pa nek citaju gice:icon_lol:
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
959
1.462
163
E tak ,sad je malo jasnije
47b20s0.gif
. Ja lichno ,ako mi neko pomene statistiku ,znam da ce probati da me smuva neshto :)
Znam da se svi sa cheta se uglavnom promuvaju na forumu ,vide sta ima nova , pa tek ondak na chat . Ne vidim tu neki problem za rad foruma .
A sa druge strane i on se razvijao i prilagodjavao se situacijama i za to vreme je postigao vredne rezultate koje chist forum sumnjam da bi uspeo . Kao na primer :
1.Mesto gde se sigurno moze popiti kafica uz pljugicu
2.U real time-u se mnogo bolje upoznaju ljudi
3.Ima nekad zanimljivih ideja koje se javljaju kad si high ali se brzo kasnije zaborave . Chat je znao da zapamti dosta njih nekad :)
4.Uvek je neki moder tu negde i odma moze da mu se kaze za neku nepravilnost na forumu
5.Uveren sam da je odigrao kljuchnu ulogu u ostvarivanju ideje vutra meetinga

Svako dobro
7165.gif
and viva la chavrljanje
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
To stoji. Verujem da se može nabrojati još par dobrih razloga sa oživljavanje chata.
Ali mislim da je ovolika potražnja samo iz razloga dosade,a ne želje da forum napreduje. Ništa lično matori ;)