Chatbox promjene

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
mr.dr.Smok je napisao(la):
Pozdravljam prijedlog od Tarkija.
Ili da ima opciju private chat .Tako nešto bi isto bilo dobro.

Mislim da opcija private chat nije nikako dobra za ovakav tip stranice i foruma. Teze bi se kontrolirala ponuda i potraznja a i mislim da bi zabrana reklamiranja tada pala u vodu. Ako mislite na private chat poput onoga na facebooku. Bilo bi rizika puno..:icon_confused:

i da znam da nije mjesto i vrijeme ali moram reci da sam sinoc pisao post nekoliko minuta i doslovce se ubio od objasnjavanja i kad sam ga isao poslati preko "Posalji Odgovor" pisalo mi je da se ponovno ulogiram i sve sto sam napisao mi je propalo, nekih 100 i + recenica. trebalo bi produljiti malo to vrijeem jer mi se to nije dogodilo prvi put i onda izgubim volju za bilo cim.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Mislim da opcija private chat nije nikako dobra za ovakav tip stranice i foruma. Teze bi se kontrolirala ponuda i potraznja a i mislim da bi zabrana reklamiranja tada pala u vodu.
Pa nije baš stvar u tome da se bude policajac i kontrolira sve jer se i ne može kontrolirati sve,jer i nije u redu da se zabada nos u privatne poruke i ostale slične stvari.Zato i služe mada ne mislim na neke "ilegalne" radnje,jer ionako svak riskira sebe s tim,a reklama,što da se ne daju preporuke. Mene osobno zaboli ko šta radi i piše preko PM ili radi u privatnom životu.Bitno da se u javnom dijelu foruma ljudi drže nekog pravilnika kako su to osnivači sajta propisali. Ja prvi mrzim kontrolu,opčenito.
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
He-Man je napisao(la):
A da kliknete na onu kućicu "Save?" pokraj logina ? Meni se evo nije odlogiralo preko mjesec dana.

kakve to vze ima s ovim sto sam ja napisao. Zar kad kliknes na SAVE u tu kucicu bez obzira na sve ti si konstantno ulogiran na vutri.org ili sam te krivo shvatio. :eek:hno: Daj pojasni mi malo, ja jako sporo shvacam..

Greenpower1 je napisao(la):
Pa nije baš stvar u tome da se bude policajac i kontrolira sve jer se i ne može kontrolirati sve,jer i nije u redu da se zabada nos u privatne poruke i ostale slične stvari.Zato i služe mada ne mislim na neke "ilegalne" radnje,jer ionako svak riskira sebe s tim,a reklama,što da se ne daju preporuke. Mene osobno zaboli ko šta radi i piše preko PM ili radi u privatnom životu.Bitno da se u javnom dijelu foruma ljudi drže nekog pravilnika kako su to osnivači sajta propisali. Ja prvi mrzim kontrolu,opčenito.

Pa slazem se s tobom u tom dijelu, nije uredu da se zabada nos u privatne stvari ali mislim da vi kao moderatori foruma trebate takve mogucnosti kriminalnih radnji svesti na minimum. Koliko sam ja shvatio, vi moderatori mozete citati tude Privatne poruke (PM), ili sam u krivu.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Da, upravo to, ako klikneš SAVE, on ti zapamti da si se logirao i neće te odlogirati sve dok ti sam ne stisneš logout.

I ne, moderatori ne mogu čitati privatne poruke, čak niti admin ne može bez logiranja u control panel od servera i kopanja po MySQL databazi.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pravedno , sta sad je nebi voleo ni mama da mi cita a ne neko koga ni ne poznajem samo furajte forum je bolji nego ikad
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Koliko sam ja shvatio, vi moderatori mozete citati tude Privatne poruke (PM), ili sam u krivu.
Totalno si u krivu. Moderatori su tu da...isprave koju nepravilnost:) Čitanje privatnog je besmisleno,kršenje ljudskih prava. Pa svak sebe s tim ugrožava,nikog drugog. To je ono kao "uzrok-posljedica,akcija-reakcija". Radi toga se i može opeči.
A kriminalne radnje,iskreno ružno i zvuči.Svaka se misao spriječi,a ja radnje ne vidim. Sve je to izmišljeno,pa bolje da ne filozofiram:)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Haha pa ja nemam vremena stici citat ni svoje teme a kamoli tudje poruke :)

mada ovaj forum ima opciju da se to omoguci mada ta opcija nije ukljucena iz razloga sto je ne bi koristio mada moze biti useful kada dodje do svadje izmedju dvoje a ne znas ko je u pravu :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Vutragenjo je napisao(la):
Ne znam sta se desava sa chatom. Nisam zatvarao ali jesam vrsio neki upgrade foruma...ce vidim ako nista neki drugi cu ubacit

Taj upgrade foruma je izgleda ponovo ''https'' ofarbao u crveno i prekrižio na Chromu...
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Mislim nemojte me pogresno shvatiti,cenim sve ljude tu na sajtu...al da sad lupam 100 postova samo da bih dobio chat je malo smesno :)
Ono sto me zanima ionako nije na chatu,i da budem iskren iako znam da tu ima mnogo dobrih ljudi,nije mi namera doci ovde da bih se upoznavao,piskarao i to...dont take me wrong...

Svi znamo zasto smo tu,sta zelimo i sta moramo...
Zahvalicu vam na ovom sajtu jer zbilja ima dosta stvari koje sam trazio i koje me interesuju...
No nemojmo se ni dizati u nebesa i misliti da se bez ovog sajta ne moze,svako ko zna engleski moze i mora(ako zeli videti malo i druga misljenja) uciti o mari i svemu sto ide uz nju na stranim sajtovima...


Btw...
Nemojte misliti da zbog toga sto ste dugo na sajtu(neki) da ste i bolje upoznati sa marihuanom,njejom uzgoju itd...
Pre 12god. sam poceo sa uzgojom maridze i znam dosta o njoj,o njenom rastu,rezanju,zalivanju,djubrenju itd...
Samo sto je to bio outdoor pa sam zbog toga se i ponizio i dosao pitati za pomoc jer ovaj put igram igru u zatvorenom prostoru,znaci nesto drugacije...
Tako da ljudi necu tu da vam se objasnjavam vise,niti imam nameru stvarati prijateljstva;ko je ok od vas i da li sam ja ok vreme ce pokazati...

Zelim vam svako dobro...
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Da nisi malo fulao temu i kontekst sveukupno ?

Dobro si i rekao da chat uglavnom ne služi za davanje informacija već je za to predviđen forum.
Pa stoga novim korisnicima nije niti potreban uvid u razgovore koji se dešavaju na chatu, a dovoljna
je i minimalna aktivnost da se skupi 50 postova koliko je potrebno za dobivanje pristupa.

Svrha ovog foruma nije da se dižemo u nebesa i sigurno ne mislimo da se bez nas ne može ali
sigurno postoji određeni broj ljudi kojima je ovaj site svojevrsno "utočište" na kojem slobodno
mogu raspravljati o temi zabranjenoj na balkanu i tko zna možda jednog dana i upoznati ekipu.
Uostalom niti svatko zna engleski niti im se možda traži po stranim forumima, kako god mi smo tu.
Ako ništa onda da pokažemo da ova vutra nije i ne smije biti tabu te da nismo kriminalci kakvim nas se prikazuje.

peace ;) :hippy:
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Peace i tebi...
Kao sto rekoh vec cenim vas zbog ovog sajta i zbog truda koji ulazete u njega,kao sto i sam kazes da nas prestavite kao NE kriminalce,kako nas uskrogrudni ljudi gledaju ;)