Critical & Amnesia Haze 2x600w by GR

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.11.2015
29
23
8
34
Pozdrav!

Oprema:
Velicina - 240x120x200cm
Svjetla Hps- 2x600w
Ventilacija- 80w koja izvlaci zrak van
Dvije vent - Od wc-a koje upuhuju unutra zrak
Sobni ventilator objesen gore i puse dole da mjesa zrak

Stavio 3 criticala i 4 amnesie haze, u jako navlazene maramice pustio 6 dana u mraku, presadio u case od pola litre,zemlju sam koristio sterilnu iz trgovine pustio sam 10 dana na 18:6 onda prebacio u saksije od 20 litara ZEMLJA (made in germany) marka BRILL u zemlju dodao jos gnojiva pustio jos tri dana na 18:6 i prebacio na 12:12.
Poceo gnojit sa koprivom nakon 15 dana od kad sam prebacio u velike saksije. Mjesam koprivu 1 na prema 10. Zaljevam svaka dva dana svaki drugi put stavljam koprivu,ph nastimavam na 6.5 sa jabucnim octom. Temperatura po danu oko 26c po noci oko 17c. (Prvih 25 dana vlaga jako mala jedva 35)Vlaga po danu oko 40% 50% kad su svjetla upaljena , po noci palim svaka dva sata da spustim vlagu ali bude oko 60%80%.

Imam problem nakon 40 dana poceli su zutit listovi donji na jednoj, je to normalno. Da zuti znam da na kraju trebaju pozutit ali ima jos malo vremena mi se cini.




Imam jos jedan problem ne mogu uplodat sliku pise Failed to open selected file slika nije veca od 1600x1600 pixela i nije veca od 2 mb
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Blader

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja tu nevidim nikakav skank :whato::, tako da ću bit iskren i na prvu ti reć da ti je naslov glup :D.
Nema potrebe za tolikom sličurinom, samo je resize na max 800x600, sve više od toga je nepotrebno ;) .
A i nije ti neka fora dnevnik u 40-tom danu, i nema još malo do kraja, po strainovima koje imaš tek si na pola puta.
Smanji sliku i ubaci, pa budemo znali konkretnije, i nek ti je sretno do kraja, al pravog kraja :thumb:.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
da je amnesia leamon pa ajde i nekako skunk al ovako ni jedna sorta nema skunka.
listovi ti zute jer zaljevas samo koprivom nema u njoj dovoljno hrane ili nabavi malo kakice ili neko tekuce rešenje.

sta ti znaci ovo po noci palim svaka dva sata? svjetlo?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: growbox
21.11.2015
29
23
8
34
Ja tu nevidim nikakav skank :whato::, tako da ću bit iskren i na prvu ti reć da ti je naslov glup :D.
Nema potrebe za tolikom sličurinom, samo je resize na max 800x600, sve više od toga je nepotrebno ;) .
A i nije ti neka fora dnevnik u 40-tom danu, i nema još malo do kraja, po strainovima koje imaš tek si na pola puta.
Smanji sliku i ubaci, pa budemo znali konkretnije, i nek ti je sretno do kraja, al pravog kraja :thumb:.

kako mislis nije skank kupio sam u sloveniji u hempatiji 7 sjemenki jedna je oko 10 eura. Na dno sam stavio kuglice ,sloj zemlje,pa kupovnom gnojiva (izmet),zemlje,gnojiva,kupovnog pepela i na kraju deblji sloj zemlje.

Kako mislis slikurinom pa rezo sam je na pola di cu manju sliku stavit
Sta se tice naslova promjenit cu ako je glupo ovo mi je prvi grow tako da jos ucim
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Pa nisi kupio "skank",kupio si amnesiu i critical...skunk je sorta kao i amnesia,critical...itd itd.

U genetici sorti koje si uzeo nema skunk-a,šta su svi zapeli za taj skunk nije mi jasno,očito pojma nemate šta je skunk.

Skunk je obična sorta kao i svaka druga...ima ih na stotine,o čemu ti.

Nisi napisao da pališ ventilator svaka 2 sata pa su ljudi mislili da pališ svjetlo svaka 2 sata po noći :)

Svašta si ti to napravio od zemlje...zašto se nisi informirao prije,totalni buckuris :) Ja bi to sve bacio u smeće,kupio dobru zemlju i pomješao s perlitom i bok...

Uči se čitanjem foruma ;)
 
Poslednja izmena:
21.11.2015
29
23
8
34
da je amnesia leamon pa ajde i nekako skunk al ovako ni jedna sorta nema skunka.
listovi ti zute jer zaljevas samo koprivom nema u njoj dovoljno hrane ili nabavi malo kakice ili neko tekuce rešenje.

sta ti znaci ovo po noci palim svaka dva sata? svjetlo?
. Ocu rec kad je svejtlo ugaseno to jest po noci ga palim zbog struje, po danu je ugaseno svjetlo ,kad je svjetlo ugaseno palim ventilator svaka 2 3 sata. Kakice sam stavio u zemlju
 
Poslednja izmena od urednika:

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ventilator MORA RADIT CIJELO VRIJEME :zvezda:::D Nije ni čudo da imaš problema s vlagom...

Stvarno te ne razumijem,imaš 2x 600w ti štediš na ventilatoru i pališ/gasiš svaka 2 sata:zvezda::

Kaoooos :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: growbox
21.11.2015
29
23
8
34
Ali pada mi temp ako radi cijeli dan onda moram i grijalicu palit nisam jos probao koliko bi pala da pustim cijeli dan vent
 
Poslednja izmena od urednika:

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.917
358
Socotra Island
eelslap.com
Obezbeđivanje adekvatnih uslova za ugodan rast i život kanabisa je najbitnije . Nisi ni prvi ni poslednji koji ima problem sa temperaturom, vlagom i tako sličnim stvarima . Čitaj i listaj forum da vidiš i da naučiš kako ljudi rešavaju probleme , na kraju krajeva bilo bi dosadno da nema nikakvih izazova ...A svakako bih ti toplo preporučio da bar detaljno prošitaš osnovne vodiče za indoor uzgoj , tu pišu i lepo su objašnjene osnovne stvari .
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.387
27.855
1.098
Trøndelag
ako ti je prejak ventilator uzmi nekakav potenciometar pa ga utisaj malo samo neka radi cijelo vrijeme. vjerojatno ti je box u negrijanoj sobi pa ti vent uvlaci taj hladan zrak u box i spusta temperaturu.
mada 2x600w je ko grijalica...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: growbox
21.11.2015
29
23
8
34
Stavit cu slike mucim se smanjijio sam je ali djabe preko mobitela stavljam slike stavit cu slike
 
Poslednja izmena od urednika:
21.11.2015
29
23
8
34
Sta moram ic za svakog odgovori ili mogu ovako kako je bolje

Nek je sa srećom!

Hvala
Ukucaj u google "right click image resizer",skini program...kliknes desnim klikom miša na sliku i odabereš "image resize",simple as that.

sretno

Hvala uspio sa dropbox
Stavio slike

da je amnesia leamon pa ajde i nekako skunk al ovako ni jedna sorta nema skunka.
listovi ti zute jer zaljevas samo koprivom nema u njoj dovoljno hrane ili nabavi malo kakice ili neko tekuce rešenje.

sta ti znaci ovo po noci palim svaka dva sata? svjetlo?

Stavio sam gnojiva u zemlju imam cijelu vrecu ima slike pa pogledaj one listove
 
Poslednja izmena od urednika: