Critical & Amnesia Haze 2x600w by GR

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Jao jao, malo da se poprave uslovi i savršeno! Zemlja... wtf??? Šta će ti ovako jak vent na ispuhu? Za isto truda si mogao početi kako treba samo da si se informisao prije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: growbox
21.11.2015
29
23
8
34
A da ti kreneš iz početka s dnevnikom? Linkano ti je kako otvoriti dnevnik,baci oko jer ovo je kaos :)

Kako mislis sou. Dali smijem otvarat dnevnik opet sta fali ovom trebam vise toga napisat ili?

Jao jao, malo da se poprave uslovi i savršeno! Zemlja... wtf??? Šta će ti ovako jak vent na ispuhu? Za isto truda si mogao početi kako treba samo da si se informisao prije.

sta bi trebalo izmjenit zbunjen sam svi nesto pisu ne mogu to sve pratit
 
Poslednja izmena od urednika:

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Prije svega moras se naucit komunicirat preko foruma,jer stvaras si veliki nered u dnevniku,sve je zbrda zdola :)

Modovi će imat pune ruke posla :D

Kreneš fino iz početka,pogledaš nečiji dnevnik i vidiš kako je sve fino uredno kod njih i pokušaš to kopirat...

Pogledao 2 slike i biljke mi djeluju OK ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: growbox
21.11.2015
29
23
8
34
Prije svega moras se naucit komunicirat preko foruma,jer stvaras si veliki nered u dnevniku,sve je zbrda zdola :)

Znam ovo mi je prvi put da se dopisujem preko foruma malo mi cudno
A si vidio onu di je par listova zuto

Jao jao, malo da se poprave uslovi i savršeno! Zemlja... wtf??? Šta će ti ovako jak vent na ispuhu? Za isto truda si mogao početi kako treba samo da si se informisao prije.

Taj sta radi u hempatiji je dao taj vent. On isto growa.
Sta zemlja ne valja?
Bit ce i sljedeci grow pa cu bolje probat odradit ali meni se cini ok jedino sta
nisam stavio perlita
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
iz pravilnika:

  • Nemojte pisati post za postom, probajte prvo da editujete postojeći (opcija Urediti (Edit), dole levo u vašem postu)
  • Nema potrebe da citirate post ako odgovarate odmah nakon njega. Citira se ako se između vašeg posta i posta na koji odgovarate nalaze dugi postovi ili ako vaš odgovor prelazi na drugu stanu teme u odnosu na originalni post. U suprotnom samo bespotrebno duplirate postojeći tekst i doprinosite težoj preglednosti foruma.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: growbox

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Jel moze ?
Critical & Amnesia Haze 2x600w by GR


Edit:
Sta ce ti 2x600 za 5 biljaka ??
 
21.11.2015
29
23
8
34
Moze opa cupa hvala
Kako mislis puno 7 ih je sta nije bolje vise svjetla to je dao neki tip sta radi di sam kupio
 
Poslednja izmena:
21.11.2015
29
23
8
34
@yusername
U kantu od 20 litara sam stavio na dno kuglice, malo zemlje recimo 3cm od prilike, pa gnojivo recimo 1.5cm, pa malo deblji sloj zemlje recimo 5cm, onda tanki sloj gnojiva, malo nekog pepela kupovnog za to i onda debel sloj zemlje. To mi je neki frend reko mama mu je agronom

@opa cupa
Hvala drugi put cu 10
 
Poslednja izmena od urednika:

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Frend srećno ,tu gde kucaš poruku imaš opciju u doljnjem desnom uglu Dodati datoteku lepo klikneš izabereš sliku i update direktno na forum i svima lakše pa i tebi. Male mi izgledaju uredu, a ona jeda sto joj je lišce požutelo ja bi na njoj radijo flušanje, a ti se odluči, evo i slikica kako update slike na forum!;)
Screenshot.png
 
08.10.2015
112
114
43
Ovako, svako ima manje više 'microsoft office picture maneger ' udješ u to ako imaš windows 7 klikni na sliku i tu će te poslat onda poviše u programu imaš stavak slika promijeni veličinu i na desnu bandu odabereš web veliki i smanji ti sliku na 200 kb i to je to.

I pot je 20 l nemoj zalivat svaka 2 dana na temp 17 po noći bit će vlažna zemlja i nakon 4 dana, možda zato i žute listovi. I neće ti vent ohladit biljku ono samo kruži zrak, temp će bit ista. Biljki godi vitar, efekt prirode. 2x600 W fasciniram sam jačinom svjetala. Tribala bi mi turbina za to upalit :)