Critical & Amnesia Haze 2x600w by GR

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.07.2015
88
73
18
41
Ne virujem da je to do buba ,da je prozračnia zemlja i manje gnjovia mislim da ne bi bilo žutila. Bez perlita se zemlja nabije i nema dovoljno kisika pa je najvjerovatnije do toga. Kako rješit to sad neznam, jedino da u vodu puše zrak sa pumpom pa da tako opskrbi kisik.
Kod pregnojavanja cijela biljka bude sprzena i gotov na svim listovima se primjeti, isto tako kod manjka kisika. Listovi postaju hrskavi dok ovdje za par dana sto se kaze ima da budu zlatni. Kad sjebu jedan list prebacuju se na drugi i tako redom. Ipak vidjecemo sa kakvim ce informacijama brat doci :)
 
Poslednja izmena:
21.11.2015
29
23
8
34
Hvala svima na odgovorima, ne znam koga da poslusam, ispricavam se na krivim informacijama nisu pozutili drugi listovi odmah drugi dan nisam ih ja sisao frend je sisao pa nisam odmah znao da ih nije skinuo. Pocele su lagano i druge stabljike zutit mislio sam da gnojim par puta za redom sta vi mislite. Kisik upuhujem nekad koliko vremena treba upuhivat da bi bilo korisno. Jos nesto citao sam da prokuhana voda smanjuje ph sta mogu prokuhavat vodu. I jos nesto ova critical treba bit gotova za oko 20 dana kada da pocnem sa flesanjem i jos nesto. Ja vodu pustam da odstoji a nemam toliko boca da pustim da ostoji za flesanje dali moze voda iz spine mlaka pa poslije sa nastimanom ph vodom
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
  • Sviđa mi se
Reactions: Maksimilijan2

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.812
2.698
Weed California USA
Ne kuzim i ja i frend zivimo skupa i skupa smo ulozili i pusit cemo skupa koji svi ne kuzim

https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/

  • Nemojte pisati post za postom, probajte prvo da editujete postojeći (opcija Urediti (Edit), dole levo u vašem post

  • Nemojte pisati u množini i spominjati druge (frend i ja, prijatelj, kolega, ortak... mi, nama, naše... ), forum je mesto za pojedince koji uzgajaju samostalno i za svoje potrebe. Ne prikazujte na forumu fotke tuđih biljaka već samo svojih. Ne postavljajte pitanja u ime "drugara".
Zivite vi skupa i radite sta ocete, ali ne spominji to na forumu. Pravilo je takvo sa razlogom !
Takodjer nemoj pisat post za postom, editiraj da mi ne moramo.
 
21.11.2015
29
23
8
34
Ok nisam znao necu vise. Sliku su moje nisu druge i naravno da je za moje potrebe. Niko mi nije odgovorio koliko vremena je potrebno pumpat vodu molio bi da mi neko odgovori ko zna. Jos nesto sta da onda ne pisem hvala npr.samo nesto korisno. Ko bi mi bio mentor za ovako neka glupa pitanja da ne pisem tu
 
Poslednja izmena:
28.07.2015
88
73
18
41
Tečo, prije svega bi se trebao malo uozbiljit i postavit svoje slike od svojih biljaka... nemoze bolan tako, nadjes na netu sliku i kazes slicne su mojim. Ima vise razloga zasto zute listovi i bitno je u kojoj ti je fazi biljka.... Zamisli odes kod doktora za svog kolegu i kazes mu kolegu boli stomak i ja doso na pregled za njega, jbg iste smo velicine i starosne dobi.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Ok nisam znao necu vise. Sliku su moje nisu druge i naravno da je za moje potrebe. Niko mi nije odgovorio koliko vremena je potrebno pumpat vodu molio bi da mi neko odgovori ko zna. Jos nesto sta da onda ne pisem hvala npr.samo nesto korisno. Ko bi mi bio mentor za ovako neka glupa pitanja da ne pisem tu

Evo ja sam mentor za glupa pitanja ;) lakse je odgovarati na njih nego cistiti tvoj dnevnik ;) https://www.vutra.org/threads/mentor-opa-cupa.10869/
 
21.11.2015
29
23
8
34
Tečo, prije svega bi se trebao malo uozbiljit i postavit svoje slike od svojih biljaka... nemoze bolan tako, nadjes na netu sliku i kazes slicne su mojim. Ima vise razloga zasto zute listovi i bitno je u kojoj ti je fazi biljka.... Zamisli odes kod doktora za svog kolegu i kazes mu kolegu boli stomak i ja doso na pregled za njega, jbg iste smo velicine i starosne dobi.
Alo moje su slike reko sam da nisu sa neta

Ne moje su samo sam rekao da sam vidio da su slicne mojima
 
Poslednja izmena: