Critical Kush 3x fem. 250W HPS prvi puta indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Diego Maradona

Aktivan Član
27.05.2013
71
290
53
33
Hvala što pokušavaš biti od pomoći. a da li vidiš razliku između prve dvije slike?? teško da je neki drugi razlog.
Meni sve izgleda da je plijesan. Teško da samo taj jedan vrh jedini u boxu izgleda totalno drukčije od svih iz nekog drugog razloga. i još
jedini smrdi totalno drukčije od svih, još je drukčiji na dodir.
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Ni meni to ne izgleda kao plijesan....a skido sam je barem 15 puta.
Kushevi inace imaju takve crvene pistile pa i bud izgleda crvenkasto na kraju
Ova nasa plijesan (bud rot) dezintegrira i vrh i listove pa je na dodir mekano i ostaje po prstima
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
slabo se vidi jbg.. eo slika za usporedbu??

budrotps4.jpg
 

Diego Maradona

Aktivan Član
27.05.2013
71
290
53
33
Mislim da je to to. kao kod mene, sam ranija faza, iz toga se razvije kad napreduje. Vidim na ovim zrelijima kako postepeno smeđe.Jako teško da je neki drugi razlog.
Koliko bi još moglo biti razloga zašto je jedan dio vrha postao totalno drukčiji od svih, praktički
preko noći? Znači dlačice posmeđile sve od jednom. nije bilo ni jedne bjele u blizini, a donje dvije trećine te iste grane izgledaju potpuno normalni kao i svi ostali vhovi u boxu.

Evo ako pogledaš ovaj video do kraja, možeš vidjet da i nema baš cvenih, nego zelenih.
A niti jedan ne liči na onog mojeg na slici.

 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Dobro da si opazio na vrijeme...nabavi si grijalicu u boxu ili bar vent neki stolni da puse unutra po biljkama..fali ti cirkulacije zraka u boxu...na flush zaboravi!!!sta zelis da sa flushem ti jos poraste vlaga koja je ionako previsoka?!?
 

Diego Maradona

Aktivan Član
27.05.2013
71
290
53
33
Hvala @fulldedarak. Probati ću sklepat vlagu barem na 55-60%. prestajem zalijevati, preskačem flush i
čekam da se osuše par dana, što je duže moguće i pod nož.

Evo i mali osvrt na prijašnje postove, moram ovo reći:
Dakle prema prijašnjim postovima, mogu zaključiti da su slijepci počeli surfati forumom, te su također stare iskusnjare najednom
počeli biti amaterčine. kako li se samo prave naivni.. Auuuu!!! ali neka, neka.
Ono što ja hoću reći je samo to da molim sve članove foruma koji misle ili imaju namjeru zbunjivati i pri tome ometati rad neiskusnih članova, neka to rade u svojim dnevnicima.Ili što ja znam di već.
Ostalima svima koji su u ovnom dnevniku lajkali i jedan normalan ili koristan post bilo čiji, VELIKO HVALA!
Eto toliko, hvala lijepo!
 
Poslednja izmena:

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Nemoj tako stari...vjerujem da svi koji komentiraju imaju dobre namjere..netko je je u pravu netko malo manje..jebaji ga..za plijesan su najkriticniji ovi najveci vrhovi,jer su nabijeni jako,veliki i nemaju cirkulacije zraka izmedju...tocno se vidi razlika vrhova na one 2 slike..pogledaj samo dlacice od ove druge slike(pljesnivog vrha),skroz su stisnute,skeljene..
Meni je u proslom growu plijesan odnijela jedno 3-4 vrha zbog nepaznje i ne znanja...odradio sam flush neposredno prije nego sta su isle u mrak na 2 dana...znaci napile su se vode,a nije bilo ventilacije ni svijetlosti da odrzavaju temp i vlagu..i eto ti zajeba..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Diego Maradona

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.924
358
Socotra Island
eelslap.com
Mekgrejdi , no hard feelings , ali ljudi ti pokušavaju pomoći a ti tako i tim tonom ... uopste nije ok .
Mislim da ovde nikome u interesu nije da te krivo savetuje .
Nego , vlaga ti je prevelika svakako . Pod hitno ubacuj ventove , grejalice , pravi propuh u prostoriji i u boksu po cenu i da ga ostavljas otvorenog . U cvetanju je vlaga 50% plafon neki
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ovo što smells kaže, smanji lisnu masu pa će i vlaga pasti. uz to pojačaj ventilaciju ili digni temperaturu i bit će ok.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Ne znam koga su tocno isli oni negativni komentari, pretpostavljam mene, chilija i tarzana. Ne znam po cemu si zakljucio da ti itko zeli odmoc ili te zbunit. Sva trojica smo imali problema sa plijesni u outdooru i znamo sto je bud rot. Na onoj slici koju si maknuo nije izgledalo kao plijesan nego kao bud koji je zreo. Ja ne tvrdim da to nije 100% plijesan nego sam i rekao da to meni ne izgleda tako. Slika je bila losa i ne vidi se tocno o cemu je rijec. Plijesan rijetko kada zahvati kompletan vrh. Obicno krene sa jednog mjesta duboko u budu i siri se dalje, tako da skoro uvijek (ako na vrijeme vidis) mozes odrezat taj dio vrha. Ako pogledas moj outdoor dnevnik vidjet ces da skoro nikad nisam micao cijeli vrh nego samo dio koji je zahvacen, te isto tako mozes vidjet da glavni budovi imaju rupe po sebi od iste te plijesni. Tvoje biljke su u indooru i dosta je tesko da ti se desi da ne primjetis plijesan a da ona stigne zahvatit cijeli vrh i promijenit mu boju. To jedino da ne gledas biljke 10 dana.
Plijesan jednom kad vidis ne mozes fulat. Plijesan kad zahvati bud to osjetis pod prstima jer je doslovno trulo i ko pašteta mekano pogotovo ako je visoka vlaga.
Sljedeci put slikaj na dnevnom svjetlu sa dobrom kamerom da se bolje vidi pa ce i odgovori bit konstruktivniji.

I nema potrebe za takvim provokativnim komentarima prema clanovima koji ti zele pomoc. Imas prekrasne biljke i vec sam te pohvalio, nema razloga da bi te sad zbunjivao ili krivo govorio.
Stay good & high
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
opusteno .. do jucer si jos "testirao" sjemenke i s*ebao 7 kom. a sada kukas zbog jednog pljesnivog heda? :rolleyes:

malo citanja, truda i iskustva i neces trebati nicije misljenje i savjete, ali cak ni onda neces odraditi svaki puta bez greske ili nekih problema, to je sastavni dio growa a i zivota ;) probleme rijesis, a ne trazis krivce u drugima..

ajd sad lijepo smanji vlagu kao sto su ti gore rekli i dobro pregledaj jel ima jos zarazenih dijelova, ako ima sjeci, i pazi da ne diras zdrave hedove rukama/skarama koji su bili u kontaktu sa zarazenim brzo se siri plijesan, i dovedi to do kraja malo ti je jos ostalo, inace vrlo pristojan grow za 250w i prvi puta, ne znam cemu tolika panika i uzrujanost.. i smanji malo jezicinu, poz
 
Poslednja izmena:

Diego Maradona

Aktivan Član
27.05.2013
71
290
53
33
Evo zadnji post, da može u završene.

Na 57. dan cvjetanja su bile ubrane. Plijesan se na sreću nije vračala.
u boxu se ništa značajno mjenjalo nije osim rasporeda pc ventova za cirkulaciju zraka.

Sad je već suha na veliko. 3 tjedna na kjuringu. sušio sam je na podu boxa sa full ovtorenim vratima
sa pc ventovima napravio dobru cirkulaciju zraka. temp je bila od 18 do 23, a vlada od 35 do 45% i tako 5 dana.

Eto, što još reći.. Dim je odličan stonerski, zabija za krevet opušta itd... dosta lak za uzgoj, pa čak i meni prvi puta,
naravno da je boglo i puno, puno bolje. okus i miris nažalost ne bi znao opisati.

Mislim da bi bilo dobro još napomenuti za slijedeći grow Stiglo sjeme od Orange buda, DP 2x. Fruit spirita RQS 2x.
Ići će u m x m 400w. sa hesi starter kit i još neke stvari kao što je vlaga npr. sređujem sa opremom.

Evo toliko. Pozdrav!

2012-03-15-748_zpsmbqh2zzu.jpg

2012-03-17-752_zpsnjgppdwr.jpg

2012-03-17-753_zps1phe8ccl.jpg

2012-03-17-754_zps1xabvnap.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.