Crohnova bolest, Kavernom i ulje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.02.2015
13
22
3
44
Pozdrav svima. Evo, da javim kakvo je stanje. Trenutno sam na 8 zrna dnevno. Sutra je veliki dan - zadnje povećanje doze. Od sutra sam na 3 puta 3 zrna, i tako do kraja terapije. Bolovi su manji, smanjio se broj proljeva, apetit i san zadovoljavajući. Želio sam vas pitati u vezi jedne ( i jedine ) nuspojave: izgubio sam okus na jeziku. Slatko još nekako osjetim, ali slano nikako. Hrana mi je kao blato. Da li još netko ima iskustva s ovim?
Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Moj put and CilI
05.05.2015
3
0
1
43
Pozdrav svima

Novi sam na forumu i u svijetu kanabisa. Ako je netko već otvorio sličnu temu, ispričavam se i neka me moderator slobodno premjesti. Bolujem od težeg oblika Crohnove bolesti već 21 godinu. Figurativno, više sam vremena proveo u bolnicama nego doma. Prošao sam 2 jako teške operacije prije svoje 21. godine. Kako mi medicina i nije naročito pomogla ( zapravo me obogaljila ), odlučio sam se okrenuti prirodnim načinima liječenja. Uglavnom, kroz par dana mi stiže ulje od konoplje. Zanima me piju li se dalje i lijekovi dok se konzumira ulje ( skidam se polako s tableta, ali još uvijek pijem nekoliko dnevno ). Poništava li farmacija učinak ulja?
Druga stvar koja me zanima vezana je za moj drugi problem. Naime, prije godinu dana otkriven mi je velik dobroćudni tumor u moždanom deblu koji je kirurški odstranjen lani u deveti mjesec. Sad se oporavljam, ali tumor mi je oštetio facijalni i očni živac. Kao posljedica toga, ne kontroliram desnu stranu lica i desno oko gleda u križ. Može li ulje od konoplje pomoći i kod ovakvih problema ? Znam npr. da je multipla skleroza bolest koja napada živčani sustav ( ispravite me ako griješim ), a neki su bolesnici nakon liječenja uljem doslovno ustali iz invalidskih kolica ( pratim vijesti ).
Eto, molim neku dobru dušu da me posavjetuje.

Hvala unaprijed

Uz ulje kanabisa predlažem i tinkturu od psilocibina koje se također uzimaju kod multiple skleroze jer obnavljaju stanice mozga koje ta bolest ubija. Općenito ta tinktura obnavlja tkivo i stanice pa ima smisla uzimati je i kod kronove bolest s obzirom na očtečenje crijeva ali i smanjenje stresa koji hrani bolest. Ta se tinktura uzima i kod depresije, akksioznosti, PTSP-a... Blagotvorno djeluje na mozak i ,holistički, na cijelo tijelo. Moja cura ima kronovu bolest pa joj dajem ulje kanabisa i tinkturu od psilocibina... Tek smo počeli ali mogu reći da je bolje...Što se tiće ulja ja baš istražujem koja vrsta bi bila najbolja pa da mogu saditi i raditi uklje sam...ako netko ima kakvu informaciju...
Također, odlična stvar koja obnavlja tkivo je i hidrogen peroksid (35% food grade, ne onaj za rane ili frizere...) Odličan holistički ljhek... http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Zdravlje/hidrogenperoksid.htm
Za oči postoji i jedna vrlo interesantna biljka koja se upotrebljava u plemenima južne Amerike u obliku kapi koje se zovu Sananga

Moj prijatelj je izlječio jednog dečka koji je imao rak na mozgu...sa uljem mu je "skinuo" tumor a sa hidrogenom oporavio mozak jer hidrogen, kao i psilocibini i npr. ayahuasca obnavljaju moždane stanice...

Sretno ;)