Crtica o komunikaciji na forumu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
mene osobno malo iritiraju tolike želje čestitke i pozdravi u nečijim dnevnicima, zar nema dovoljno znakova poput SVIĐA MI SE...stigne mi obavest da je neko komentirao dnevnik ponadam se nešto konkretno kad ono nečije oduševljenje npr., i tako danas 100 puta
 

Mahnita

Aktivan Član
11.08.2015
234
1.014
143
43
Ne postoji izgovor za nepismenost. Da li da vozimo kamiJon, aviJon, da li kopamo kanal, ležimo kući, sposobno da nahranimo 7 šestočlanih porodica ili nikoga, pismenost je odraz karaktera. Kod nas u Bosni kažu " gora lijenost nego bolest " ;)
 
Poslednja izmena:

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
51
mene osobno malo iritiraju tolike želje čestitke
Neko je ovdje vec odgovorio za to. Zelje, "sretno...", nesto kao odlazak u rudnik,m.polje...ipak nije cilli i da :murija:ne budu ni bliiiiiiiiiiiizu.
Cestitke,pa brate zar ti smeta kad ti neko kaze "super,prelijepo,samo tako...pratim" a, dao ti je i lajk i jos se javio/la. Meni osobno/licno daje krila kad pogrijesim i lagano "op op op op op" :)
Ih @VenloNL , pa ima na pola growa "sretno do kraja", pa kad procvjeta "D meDZik begin,extra se puni..." . Sve je to komunikacija fina. ;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Sretan grow.
To je česta 'crtica' na forumu u zadnje vrijeme. Može značiti iskrene želje a sa druge strane može značiti...ajd' da i ja nešto napišem.
Količina izražene sreće u večini slučajeva ovisi o tome tko je otvorio dnevnik :D
Tako da postoje dnevnici gdje se sreća proteže na prvih par strana dnevnika ;)
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ovo je jedino mjesto gdje se ne živciram i jedino mjesto gdje sam došao i otišao sretan znajući da cu se vratiti jos radoznaliji i sretniji no matter what mon :)
A mogu biti jedino jos sretniji i radosniji,zbog vas ,zbog sebe..zbog svih lijepih stvari koje se desavaju ovdje :)
Dobra komunikacija znaci dobru i zdravu atmosferu a to nema cijenu :)
ŽIVJELA:vutra: i zdrava komunikacija :)

Edit: Da ne spamamo coeku crticu nadovežite se ovdje- krenuli od pismenosti ,izrazavanja pa sada i do značenja (naravno ako želite ) :
https://www.vutra.org/threads/osvrt-na-značenje-riječi-sretan-grow.14735/page-3
 
Poslednja izmena:

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
E a moram i ja nesto reci u vezi sa dnevnicima,dosadno mi na poslu...:D ja npr znam da bi meni licno,kad bih vodio dnevnik, prijale zelje i pozdravi,takav sam lik, volim paznju...ali onom ko cita dnevnik i hoce da nauci nesto,a zato se valjda i pravi Isti,to dosta otezava jer cini dnevnik nepreglednim i oduzima dosta vremena na citanju nepotrebnih stvari, te u moru postova moze lako da se propusti ono sto bi mozda bilo od koristi...ipak,nisam sad za to da se ukine nesto sto generalno siri pozitivan duh i prijateljstvo na forumu,ali ne treba ni preterivati...i tako :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maksimilijan2

Mahnita

Aktivan Član
11.08.2015
234
1.014
143
43
Ma nije Tito bio lud kada nam je oduzimao pravo govora, eto vidiš šta se desi... ne znamo ni pohvalu primiti a da se ne iskoljemo :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Evo naprimjer konkretan primjer komunikacije na forumu.
Mahnita je dobila,spomenu žena druga Titu :D
clear.png
+Uzgoj x 1
Kako bi se to sada moglo protumačiti ?
A da ne bude nekih zabuna ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
Iz pravilnika:
Deliće se infrakcije za sve koji neodgovorno koriste "lajkove", stoga vodite računa kada koji koristite. Kazneni poeni nisu vremenski ograničeni nego su nepovratni (trajni).
Pravila vaze za sve i ja cu sa gustom te infrakcije podijeliti.
 

Mahnita

Aktivan Član
11.08.2015
234
1.014
143
43
a taj smajlić recimo :plac:, do sada sam sve mislila da je to znak za " ispadoše mi oba oka buljeći " a on ustvari plaće? :zvezda:: sve to spada pod temu ;)
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
Vidis Mahnita sad cu ti stvarno zaljepiti neku infrakciju zbog tog novog "uzgoja"Venlu.