Cudni efekti vutre...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.05.2010
30
3
0
28
E da drito to....Ja sam jednom zabrio da mi je mozak zasteko,jer smo moj frend i ja onak crkavali od smijeha stojecki i tak smo desetak puta ponovili iste pokrete i ja sam onda zabrio da mi je zastekao mozak na tom pokretu....Tako sam se tada usro da nisam znao sto bih....Ali evo sad ide sve bolje i bolje....Jucer sam se napusio i bilo je ono chilanje i to...hehheeh nadam se da ce od sada uvijek tako biti.....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: corzy

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
mozda te uvati jos jedamput,i budi u dobrom drustvu(svojih friendova) ne nepoznatih nece ti bas lijepo biti i samo pricaj nes zajebavaj se i to je to
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
to ti se zove napad panike ali u blagom obliku,ja sam dosta dugo imo problema sa pušenjem i sa takvim neugodnim senzacijama,udaranje srca,nemogučnost da se čovjek nadiše,strahovite misli,i ostale stvari koje idu uz paranoju!kad to proživljavaš moraš jednostavno opustit tijelo,naučit pravilno disat i u glavu ubacivat pozitivne misli i da btw,nemoj udarat na prazan želudac,uvijek imaj hrane ili vode to ti jako mjenja cijeli high!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Riješio je,baš smo davno pričali o tome i sad duva ko velik:))
Samo herbs...previše si mu stvari reka da pripazi...kad dođe momenat počet če misliti na sve šta treba kontrolirati i uhvatit če ga panika koliko je stavki za razmatranje:rofl:
Al sve stoji šta je rečeno!
Najbolje samo opušteno,niti da misliš da če ti biti loše jer onda nema smisla da pušiš uopče.
Puši kad se pozitivno osječaš i kad se želiš opustiti a ne da zvuči da je wutra ko lutrija.
Za svakog definitivno i nije,imajte i to na umu!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Trendline

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
govorim mu da budes svjestan da sve utječe na rad vutre,čak i čokolada utječe na kemijske reakcije u mozgu ali netreba se nčeg plašit,ključ kod neugodnih situacija je da ne reagiraš na te podražaje,zna biti neugodno ali bože pa to i je cilj vutre,da se stalno mijenja rad...zna se koliko je kanabis bezopasan,u svojem prirodnom obliku može se reći da je najsigurnija terapeutska supstanca poznata ljudskom rodu,a napadi panike su prirodni,taj napad se dešava kad vam nadbubrežna žlijezda ispusti malo više adrenalina pa se onda segnu krvne žile i krv se nakuplja u tijelu kako bi saćuvala vitalne organe u situaciji neke nesreće ili po život opasne situacije,inače nuspojave su osječaj straha,strah od smrti,čovjek pomisli da mu nešđto nevalja sa srcem,hiperventilacija ili prebrzo i plitko disanje,stezanje mišića i grčenje nešto kao zima,osječaj slabosti,čovjek pomisli da če se srušiti unesvjest a to je zanimljivo jer je doslovno nemoguće da čovjek padne u nesvjest dok mu toliko količina krvi kola kroz mozak,kako sam reko neugodno je...ali vjerujte mi nečete umrti i niste bolesni samo se trebate opustit i prepustit senzacijama,bistro i pozitivno razmišljanje su ključ za psihičke probleme,kanabis je močna supstanca koja može promijeniti podsvijet i pomoći čovjeku na razne načine,zapamtite samo pijte vode,pojedite nešto ako vam je slabo ili osjetite neke od ovih simptoma i poslje se lijepo izvalite,polako i duboko dišite,dišite sa dijafragmom,to znači neka vam zrak ulazi duboko u pluča i opustite se,sve če to proć najbolje je da se opustite i uživate u letu,vjerujte mi ja sam od trave dobio tzv kanabis psihozu ali sam ju i sa travom izlječio,samo je stvar da vjerujete u kanabis i vjerujete u njenu moć i opustite se,morate umrijet kad tad,pa bolje da umrete sretni i naušeni ko krelci nego da vas netk zatepe ili nešto još gore!pozz
 
12.05.2010
30
3
0
28
Da,evo tocno ovo sto si rekao,imam osjecaj straha,grčenja mišića i osjecaj kao da cu pasti u nesvijest...I ja se toliko uzivim u to npr.sto moj prijatelj prica ili sto mi pricamo da se ja skroz u jednom trenutku zbunim onak pitam di sam sto sam...I ta spoznaja nije ugodna..:DD Jos jednom da napomenem to mi je samo neki put, večinom je ok osjecaj....Zato se ja toliko i ne brinem jer znam da mi je to od vutra i da tak treba biti...
 
22.02.2010
28
1
3
49
Ej brate, mozes li mi poslati malo vise infoa o toj kanabis psihozi? I kako si je izlecio? Ja sam od zadnjeg duvanja malkice cudan. Tj, razmisljam normalno ali mi sve deluje nekako cudno itd. Desava mi se i da isparanoisem da sam lud ili da nista nije stvarno ali uglavnom odmah i ukapiram da se tripujem. xd I sad, nije da mi to smeta u normalnom funkcionisanju ali ume da bude malo iritantno ako me kontas. Unapred hvala! :)
 
12.05.2010
30
3
0
28
Nisam rijesio jos..xDD...Ovo sto si ti rekao isto se i meni dogada....Nekad izgubim osjecaj stvarnosti i kad nisam naduvan,ali mislim da to ima veze sa vutrom jer ne smatram sebe nekim psihickim bolesnikom..lol...
 
12.05.2010
30
3
0
28
Pa pusim da se opustim,i ocekujem da me vutra smiri,a ne da me baci u probleme kad sam naduvan....I nadam se da cu daljnim pusenjem vutre rijesiti taj problem da mogu chilat kao i ostali...:DD
 
20.04.2009
9
0
0
34
Pravilo : Ti vozis vuju, ne ona tebe :)
Simple as that - relax and enjoy the ride :D

To sto je Buddha rekao, poslusaj to, iskuliraj se pre vuje, a ostalo ce samo da dodje.
Nauci da se opustis, ma tebra, ne misli na gluposti.
Ali ako ti ne prija i to se nastavi, moj savet je da je batalis. Bolje je bez nego da smeta.

Nije nista do obicnog tripa, bad neki. Procice brate :)
 
12.05.2010
30
3
0
28
Evo jucer sam pusio i sve normalno,probao sam primjetit neke cudne drugacije promjene ali nije islo,ili se nisam tolko napusio da nesto drugacije osjetim ili sam se napusio al ovaj put nisam primijetio..xDD
 
12.05.2010
30
3
0
28
U jedno i drugo nema sumnje jer da ne vucem kako treba nebi tu bio i pisao na forumu kakvi su mi efekti bili,a vutra je dobra jer znam od kog uzimam i oduvijek sam uzimao od tog lika,a i starija ekipa koja se dosta vise kuzi u vutru su rekli da je dobra vutra....Tak da neznam,mislio osjecao sam ja nesto,al nesto sitno i nema sanse da to opisem rijecima...hh...
 
09.06.2010
34
1
0
32
potpis na ovo gore

moj savjet ti je da uvijek pušiš s ekipom s kojom nisi stranac, sa kojom si dobar
prije pušenja uvijek se opusti, zaboravi na probleme i ne opterećuj se sa ničime
ima još masu toga, ali zapamti da trava nije za nekoga tko ne zna zabrijat, i meni je u početku bilo jako čudno na travi, ali sada...druga priča :D
 
12.05.2010
30
3
0
28
I kako si uspio promijenit to kako ti je upocetku bilo??I da sad sam nasao rijeci da opisem kako sam se osjecao onaj put,znaci osjecaj kao da nisam u svojem tijelu,nemojte mislit ono da letim i to,nego kao da nisam u svom tijelu i da ne upravljam svojim tijelom,i dok ja radim normalne radnje hodam,pricam,plesem....bzvz,ja cijelo to vrijeme mislim kako ustvari ne kontroliram sebe i svoje radnje,i cijelo to vrijeme dok ja nesto radim ja sam su svojim mislima dok jednom ono skuzim da cijelo to vrijeme sam nesto radio a nisam bio svjestan toga jer sam bio u svojim mislima,i probam se skoncentrirat na to sto radim,da budem svjestan toga,ali tesko ide,i sve vise vise i vise propadam u svojim mislima dok se stvarnost odvija normalno ,a ja toga nisam svjestan,ja normalno pricam s drugima i sve to cak drugi ni ne primijete ali kao da nisam skroz prisutan u tome kao da ja znam sto ce sve biti i kako ce biti pa imam vremena se posvetit mislima dok ta stvarnost traje...Neznam jel ste shvatili,ali je jekao tesko za objasnit..Ovo sto sam sada napisao je samo dodatak sto je trebalo pisati na prvom,ali nisam se onda znao izraziti ovako....Od onda to se nije ponovilo..
 
12.05.2010
30
3
0
28
Da,I ja uvijek pusim sa istom ekipom s kojom uopce nisam stranac jer se mi i ovako druzimo,nije da samo pusimo zajedno,tako da nije to,da se mozda osjecam ugrozeno,neprihvacen u drustvu ili tako nesto....