Cudni efekti vutre...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.05.2010
13
0
0
36
pri svakom opisu tog tvog napušavanja kazes da je tesko shvatiti sto prozivljavas, ali budi siguran da velika vecina ljudi ovdje tocno zna o cemu pricas..... dosta ljudi u pocetku ima takvih problema, mnogi su bar nekoliko puta to osjetili....ali nakon nekoliko takvih slucajeva sve fino iskuliraju..i dalje prolaze sve te osjecaje koje opisujes ali uzivaju u tome. ja sam također u prvih nekoliko pušenja imao takve stvari..nakon toga drugi su mi objasnili neke stvari identicno kao tebi ovdje par ljudi na forumu, malo sam pogledao po netu i rijesio se toga jednostavno samo na taj nacin da sam se opustio.

evo ti si imao malo cesce te "probleme" i podosta si zabrijao za to...pa nije ni cudno sto se teže riješavaš toga. evo citam temu i vidi se iz tvojih postova da si toliko napet u vezi toga da je to jezivo.
i iskusnim pušačima se događa da pretjeraju, zgrome se i razvale momacki ali jednostavno se opuste (čitaj-OPUSTE), puste da ih lupa i gotovo....

samo puši bez previše opterecivanja time i brzo ces uhvatiti grif.......ako ne bude islo ostavi se vutre, uhvati se rakije, umjesto bonga nabavi kazan i u boxu uzgajaj šljive :D
 
12.05.2010
30
3
0
28
Da,kužim ja sve to i to pokusavam ali kada se to meni ne dogodi ja ne mislim da sam iskulirao i to,nego da mi se jednostavno taj put nie dogodilo to,ne smatram ja to kao da sam iskulirao,vjeorojatno bih trebao,ali kada se meni to dogodilo,ja sam prije pusenja bio totalno opusten jer sam ja vec prije toga citao nesto na forumu i to,pa sam skuzio o cemu se radi ali mi se ipak to dogodilo..I ovo sto kazes da je vecina ljudi na forumu iskusilo to,ja ne vjerujem bas da su vecina iskusili to,mozda par ljudi da,jer ipak ja mislim da sam ja sa svojom mastom i smislom za kreacijom (psihickom),ja toliko primijetio taj osjecaj napusenosti i istrazivao ga u svom mozgu da sam u mozda u jednom trenutku shvatio da to ustvari i ima jako lose strane,i poceo sam sve vise primjecivati te lose strane kao npr.nesnalazenje u vremenu i prostoru to me najvise zastrasilo,i to sve...A nakon toga kada sam "shvatio" to ustvari sam skuzio da cijelo to vrijeme kada sam ja razmisljao kako se ja to snalazim odnosno ne snalazim u vremenu i prostoru da je život i radnja cijelo vrijeme tekla,a kao da ja nisam bio prisutan jer sam bio zaokupljen svojim mislima...To me dosta zastrasilo i kao da sam cuo samo svoje misli ,mislim cuo sam ja i druge kako pricaju ali je to bio pozadinski zvuk...I cijelo vrijeme imam osjecaj kao da me neko stišče sa sakama ruke i noge odnosno misice ruka i noga...A kad znam da sam se napusio odnosno pocetak napusenosti uvijek primijetim po sljedecem:eek:sjecaj kao da imam potrebu da se podrignem ali nemogu,i onda nakon nekog vremena skuzim da se uopce netrebam podrignut nego da je i takav meni osjecaj napusenosti,to mi je svaki put kada pusim vutru da imam taj osjecaj ,onda skuzim da sam se napusio..Svi vi mislite da se ja previse opterecujem tim,ali ja samo ako je moguce naci rijesenje,znam da je rijesenje ono da se opustim itd.itd..ali onako nesto da si zabrijem da mi postane zabavno to zabrijavanje i da onda napokon skuzim da se tako to radi,i da samo treba znati sto i kako zabrijat...
 
08.05.2010
13
0
0
36
e.... al opet ti prepricavas u svemu ovome totalno klasicne tripove i "simptome" napušenosti koji prolazi vecina i objasnjavas to kao rijeđu pojavu jer si mastovit, pametan i kreativan. nemoj shvatit kao uvredu, ovo je samo u cilju objasnjavanja....ali za ovo dozivjeti sto nabrajas ne moras biti ni einstein ni platon.....samo si previše zabrijao na te stvari i gotovo. mozda ti drugi nisu dovoljno dobro ili slikovito opisali njihova stanja ali to nije nista specificno samo je tebe u tim trenucima lagano nadvladalo i pukla te neugodnost. puši i uživaj...uzivaj u tome sto te tjera na podrigivanje, sto si izgubljen u vremenu i prostoru, uzivaj u grcevitom smijanju ili u tome kako sto mislis da ce ti srce iskocit iz prsa..... tesko da ti netko moze reci zabrij na to i to pa neces zabrijati na ovo sto te muci. bas kad budes isao zabrijat na to nesto drugo ces u podsvjesti misliti i bojati se da te ovo ne uhvati i onda ces se tek pogubit. u da bar ja imam dim koji pusis i takve "probleme" :D
 
12.05.2010
30
3
0
28
Od mog prvog posta pa do sada je sve ok u vezi pušenja,vise mi nije onako,ali nisam nista posebno promijenio kod sebe,jer sam ja znao i prije da se trebam opustiti i prije pusenja a pogotovo za vrijeme i nakon pusenja...Moze se reci da sam se naviknuo na to,pa mi vise nije cudno jer samo 3. i 4. put mi se to dogodilo,a prvi i drugi put nisam nista osjecao odnosno nisam se napusio,a sad je sve ok...Vjerojatno nisam bio dovoljno upoznan sa tim osjecajem..
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
562
113
balkan
Moje mišljenje, nepodnose svi isto vutru, evo primjer frend jedan zbilja kad ga vidiš naduvanog -odma zaključuješ da mu to nije potrebno, on to ''proživljava'' ko zbilja glup film. Razmišlja i opterećuje se glupostima,a trebao bi za to vrijeme uživati u glazbi, filmu, knjigi ili društvu -opustiti se. Problem dolazi sa psiho strane, (nekažem da si lud) već jednostavno podnosiš taj divni ''high'' sa lošim mislima u glavi, nebudi pesimistični mislitelj! ;)
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
U tome što vi pričate ima dosta istine, ali u mnogim stvarima grešite. Naime, jeste da svako podnosi drugačije vutru, ali niko ne može tačno znati kako će ga voziti trava. Pogotovo kada uzmete novu robu koju niste probali. Vi ćete se potruditi da se odlično provozate i da imate što bolji trip, ali ne retko se dešava obrnuto, da vas hvata paranoja, depresija što je sasvim normalno. To zavisi i od psihe samog čoveka a i njegovih trenutnih osećanja. Ima milion faktora koji utiču na rad trave kod osobe koja ju je konzumira.

Prost primer. Kada rešite da se alkoholišete, krenete iz prostog razloga, da bi se opusitili i dobro proveli. Opet sa druge strane, alkoholizam izaziva niz negativnih efekata. Takođe zavisi od osobe, ali često izaziva agresiju, paranoju, žalost... Jednostavno, alkohol, droga i ostala sredstva kojima se poremećuje zdrav razum čoveka, ne mogu se u potpunosti kontrolisati. To je i osnovni razlog njihovog konzumiranja. Imajte to u vidu i uživajte koliko god možete. ;)
 
09.06.2010
34
1
0
32
weederu, očito je da si početnik u pušenju, a u početku može biti i neugodno, ja kad sam počeo isto nisam znao kako izbrijati na travi, nisam se znao ponašati i tripat, a to ti dođe s vremenom, sa različitim situacijama u kojima pušiš, jednostavno dođe kao iskustvo, naučiš se uživati. sada uživam kad god zapalim, i nisam previše onemogućen za raditi određene poslove i radnje, izbrijem na svašta :D naravno, ne treba pretjerivati u ničemu, pa ni u travi

ne brini, doći će to na svoje mjesto, probaj sam kod kuće ili sa naj frendom kod njega, pustite si neku glazbu/film, samo opušteno, zapalite bacite se u raspravu oko filma, plešite na glazbu i koješta, samo ne brinite oko ničeg :)
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
to sto kazes da trebas podringut to se meni jednom desilo kao nekak da trebas doc do kisika da ti bude lakse,zajeban osjecaj :/
-moj savjet:nemoj samo mislit kak ces najebat ako si sam i neovisis o nikom to ti je jos bolje nemoj mislit na vrijeme i nezamaraj se snicim samo zamisljaj nes ali zasigurno ne neugodne situacije
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Joj wedeer146,molim te zapali i napokon uživaj bez opterečenja...:)
Savjetujem ti da nemisliš više na nuspojave...vutra ima nuspojavu koja se meni jako sviđa i zato i pušim.Gledaj pozitivno i nemisli više na negativno,nečeš se ovakvim pitanjima nikad biti skuliran i početi uživati,samo produžuješ brigu umisto da je se riješiš!
Normalno da fali kisika ako zadržaješ dim u plučima,inače ništa od efekta.
Takva je procedura,odluči se jesi li spreman za blago maltretiranje organizma,nitko te ne goni,nemoj da ti bude samo "in" biti napušen jerbo je to bezzvezze!
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
potpis

weeder ako pušiš samo zato jer ekipa puši i misli da je to kul iako tebi ne paše ali se forsiraš radi njih onda je to jako glupo. Za neke umove thc jednostavno nije koliko god se forsirao uživat u njemu. i to je tak.
 
03.06.2010
19
5
0
55
Greenpower1 je napisao(la):
J..vutra ima nuspojavu koja se meni jako sviđa i zato i pušim.

:rasta1: Dobar :)

Weederu... Opusti se covjece,ocigledno je da si frisak i vremenom ce te popustiti ti "cudni efekti". Naravno ako ti skodi prekini odmah a ako uspijes uspostavit kontrolu nad furkama e onda ces osjetiti prave cari,do tada....relax,pusti rijeku da tece...
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
Ma ne ume da se isčilira to je to. Moraš da nađeš neki svoj unutrašnji mir i spokoj. Desi se uvek da na trenutak izgubiš orijentaciju o vremenu/prostoru/ponašanju, ali uvek gledaš da se ubediš da ti je u stvari do jaja...
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
znam sta si weederu htijeo reci nisi mislio dok pusis da ti se podriguje vec nakon nekih pol sata kad te vata ne netreba tijelu kisika vec zabrijes nesto sto ti dosta djelu na tvoj organizam i zivcani sustav (Nista lose) , tolko si zanemaren sa tim glupostima da jednostavno nesta lose mislis stalno,ali stvar je sto uvijek mislis pozitivno i moras se zajebavat...
 
12.05.2010
30
3
0
28
hahahahahahha....dobro nisam tolko glup da pusim radi ekipe ili ovak bezveze,nego sam samo htio tu pronac odgovor na forumu,a ovo s kisikom nije opterecivanje nego sam htio saznat dali je to stvarno tako da organizmu ponestaje kisika ili je samo osjecaj,jer inace imam niži tlak,pa jos od vutre,a pogotovo ako organizmu fali kisika,da ne dode do onesvjestavanja,nemojte sad govorit da nema sanse i da gluposti pricam,jer znam za te slucajeve....Pa ako stvarno organizmu fali kisika ja bih prestao jer onda vutra nije za mene posto imam niži tlak...
 
25.06.2010
6
0
0
28
Nemoj se crnjaciti.. sam sebi stvaras problem u glavi jer je to efekat ganđe.. A sto se tice tih efekata sekund po sekund da ti vrjeme prolazi.. to se svima desava... Pogotovo ako pusis dobru robu.. sto je u tvom slucaju ocigledno... ;) samo pusi i kada ti dodje taj momenat pomisli na nseto dobro.. upali uvijek.. ;) OPUSTI SE.. !! :D
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Weeder146 je napisao(la):
Pa ako stvarno organizmu fali kisika ja bih prestao jer onda vutra nije za mene posto imam niži tlak...

Onda radije prestani pušit i psihoanalizirat svaki dio mašte dok si naduvan... zamaraš sam sebe... nije ni čudo da ti se to dešava.. a plus tome svemu zapalio si tek par puta tako da se nemoj brinut

a ovo za tlak, hahah ne brini se, nisi ti u godinama da bi ti smetao povišen ili snižen tlak... ja imam visoki tlak pa mi to opće ne smeta [malo mi svira u glavi samo:icon_lol:]... tek kada dođem u te godine onda će bit problema, za sada samo uživam!

[video=youtube;F_ktdZj_NjY]http://www.youtube.com/watch?v=F_ktdZj_NjY[/video]