Cudni efekti vutre...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
U subotu sam mislio da će mi biti bolje ako legnem na kauč :),jer mi je prijetilo urušavanje sa stolice na pod.....nije pomoglo puno...ali barem nisam upao:icon_lol:
Bilo je to jedno od žešćih upušavanja u zadnje vrijeme....neznam šta se dešava :)
Izgleda da teglice 'odrađuju' 100%:goldmaryjane:
 

Cannabeast

Aktivan Član
13.06.2010
53
7
0
37
nemam navedene probleme odozgo ali me uvek pritera pre buksne,,,,kao pajdomane na semi
kazu ljudi da je to od gusta,nego sta nego jeste.
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Ja licno nikad nisam imala problema sa gandzom...Iako nisam pusac niti sam ikada pusila duvan ili cigare.. Desavalo se da se napusim bas, ali nije mi se desavalo nista gore od nekotrolisanog smejanja i lupanja gluposti ili nekog glupog filozofiranja. xD Jednom se desilo mom ortaku da se bas prepusio, nije znao gde je! Bilo mu je mnogo muka, nije mogao recenicu da sklopi!!! Ja mislim da to nema bas mnogo veze sa kvalitetom marihuane nego je vise do osobe i organizma. A i takodje od toga sta ocekujemo od konzumiranja i od tripova pre konzumiranja ako ih ima.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
jednom sam mislio da ću umrijet...
tlakovi su me oprali, srce lupa nenormalno.. magli mi se pred očima, pada mrak itd... :icon_lol:

u tom trenutku sam si reko "molim te Bože samo da ne umrem, nikad više neću zapalit"
i kad je prošlo, zapalio sam još jednu :icon_lol:
jedan od boljih tripova, :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr.Chronic

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
hahah, imao i ja takve scene, heh, prevelika je to ljubav da bi samo tako presto pušit, makar prijetila smrt hehe
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
HighBadger je napisao(la):
Ja mislim da to nema bas mnogo veze sa kvalitetom marihuane nego je vise do osobe i organizma.
Ooh pa naravno da ima veze, i to velike :)
Ako si navikla pušiti smeće i jednog dana ti netko uvali a bez da ti reče šta je neku jebenu sortu recimo WW.
Pa ima da ti glava otpadne s ramena ako kreneš to pušiti isto ko onu smećarsku :costumed-smiley-027 možeš biti happy koliko hoćeš ali kad te krene valjati neki novi "čudan" osjećaj i još ako te opali dobro ... usereš se ko grlica :icon_lol:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ovisi to i o vrsti, rijetko ćete se ubit tako od neke sative... vrste koje su pretežito indica imaju takav efekt kad se prenapušite, tj. zabijaju totalka, da ne možeš ništa radit, jedva se mičeš, sve se počne okretati, i na kraju riganje dok se ne srušiš...
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Hahaha! He-Man, kad se userem ko grlica, javljam ti obavezno!:icon_lol:
Ma na mene sve mnogo sporo i slabo utice, sta god da je u pitanju...marihuana, alkohol, lekovi...Ono, organizam moze dosta da mi podnese neke nenormalne kolicine i da mi nista ne bude...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cvećar

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ono, organizam moze dosta da mi podnese neke nenormalne kolicine i da mi nista ne bude...
To ti se večinom čini da ti nije ništa.I ja sam znao/znam biti takav.Stvar je u tome kakva nam je namjera-hočemo li samo malo stimulansa da se potaknemo recimo na zabavu,opuštanje itd. ili nam može biti uvijek malo ako nam nije do zabave nego imamo cilj da se šta više "razbijemo" i totalno odlutamo od stvarnosti u neki svoj samo nama svatljiv izmišljen svijet
kaffeetrinker_2.gif
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
nikad nisam imala neko lose iskustvo sa vutrom.Spominjete mucninu,crne misli,pomisao na smrt!
Verovatno takvo stanje potakne strah kojem se jednostavno prepustite.Treba raymisljati o necenu poyitivnom,nesto sto vam prija i voyiti svoj trip,a ne pustiti da vas vutra tj. trenutne haoticne misli voze.
A sto se tice jacih i slabijih vrsta ,ja to dozivljavam kao voznju autom.Kad sednete u jugo npr.vozite se i auto sluzi svrsi da vaz preveze negde,a kad se vozite u nekom top modelu bilo koje marke dozivljaj bude jednostavno mnogo bolji,ali bez obzira uvek ste Vi vozac!:icon_lol:
 
06.11.2010
35
6
0
121
Greenpower1 je napisao(la):
To ti se večinom čini da ti nije ništa.I ja sam znao/znam biti takav.Stvar je u tome kakva nam je namjera-hočemo li samo malo stimulansa da se potaknemo recimo na zabavu,opuštanje itd. ili nam može biti uvijek malo ako nam nije do zabave nego imamo cilj da se šta više "razbijemo" i totalno odlutamo od stvarnosti u neki svoj samo nama svatljiv izmišljen svijet
kaffeetrinker_2.gif
Meni je uvijek obrnuto. Kad želim se toliko upušit da zatripam jedva mi išta bude od vuve, a kad želim onako malo za chill uvijek se ubijem ko stoka... Možda imam neki peh, uvijek dobijem neko sranje kad se želim ubit..
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
A da se granica podigne na 200,ili da ne bude chata?Ili da se određenim zabrani i s 2000 postova? Negativnih bodova vala bogu ima za sve,samo dajte:eek:hno:
 

Greed4Weed

Banned
Banovan
27.12.2010
30
3
0
41
brate napravili ste pravilo koje ne vazi za sve. vi stari chlanovi ste postedjeni toga. zasto i za vas ne vazi 50 postova? ne svidja mi se ni jedno pravili koje narusava nasa ljudska prava. zar nismo rodjeni svi jednaki?
 
15.12.2009
7
18
3
Ja sam jednom vidio lika kako pada na pod pred blagajnom u konzumu od dima. Dakle ja sam sfrkao pljugu , ogladnio otišao s njim u konzum i lik priča nešto blagajnici i padne na pod.. Tri put sam ga moro dizat,u **********u materinu.
 
18.02.2008
29
0
0
36
metalmaniac je napisao(la):
ovisi to i o vrsti, rijetko ćete se ubit tako od neke sative... vrste koje su pretežito indica imaju takav efekt kad se prenapušite, tj. zabijaju totalka, da ne možeš ništa radit, jedva se mičeš, sve se počne okretati, i na kraju riganje dok se ne srušiš...
A cuj prva sorta koju sam probao u Amsterdamu je bila Amnesia Haze u nekom no name coffee shopu i tako me izbila iz cipela da sam se doslovno bojao ponovno zapaliti :D

Istina nije me zakucala u pod, ali sam bio totalno izgubljen, zvukovi ispremjesani, nisam znao za sebe. Totalno drugaciji osjecaj od ovoga sto ovdje pusim.
 
15.12.2010
7
0
0
30
Moze pitanjce. Poceo sam relativno nedavno na ljeto i duvam kadkad svaki dan 7-8 dana katkad dva tri tjedna nista. Uglavnom zanima me kad ekipa prica da ih halovi love i neznam sto, mene nikad halovi nisu lovili, kadkat sam znao zabrijat da je grm pas il tak nes da mi se pricinilo ali halove nikad nisam imo. Jel se mogu dobit uopce halovi od vutre?
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Naravno da moze...i ovisi o vise stvari...u startu se mora imati prava vrsta i da je potentna, a mislim da je drugi dio price te da ti treba um biti malo otvoren prema takvih stvarima...i ne sjesti i reci sam sebi e sada cu imati halucinacije...to nekada dode kad se najmanje nadas....

Tako sam se ja par puta utapao u jezeru GMO tratincica(na kraju se ispostavilo da su suncokreti XD), lovilo me ogromno ljubicasto sunce sa zubima u podrumu po noci i dragao sam psa koji je tuzan plakao u kutu(ispostavilo se ujutro da je to bila vreca krumpira)... :icon_lol:

Gotovo uvijek se to dogadalo kad sam bio u drustvu...znaci neka sugestija postoji... A postoje i blazi oblici...kad ti se ucini da si nesto vidio u kutu oka, ili da se nesto pomaklo...ili da cujes neke zvukove pa prestane kad pogledas...sve je to tu... =)