Cudni efekti vutre...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
a shto si konzumirao??da nisi kakvu kemiju kombinirao?...neke pilseve?
malo mi je chudno da te trava drzhi 48sati i to na nachin na koji si ti opisao..
zhao mi je..jer,ovakva iskustva ti mogu ogaditi travu..
najbolje bi bilo da se najedesh svjezheg vocha+unosish povechane kolichine tekuchine u sebe ( pozheljno neke izotonik napitke ) i odspavash kvalitetno..

(znala sam dechka koji je padao u nesvijest od pljuge...ali,on se stvarno loshe hranio+radio nochne smjene + bio prilichno neiskusan shto se trave tiche..ali,u njegovom sluchaju, to bi trajalo cca sat vremena-neposredno nakon konzumacije...a ovo opisano-48h djelovanje...hmmm....)
 
03.08.2012
12
0
0
30
Samo sam uzeo vutru, ali ovaj dzok je bio pun vutre a ja sam malo jeo i popio mozda 2 piva. Nisam spavao lepo, tj nisam mogao da se uspavao sinoc, vrtim se samo po krevetu. Ne znam kako da se skinem, sad me malo manje drzi ali ipak imam tako trip da mi srce brze kuca, da mi se muti vid i da me jebe pamcenje! Uzecu sad neko voce da pojedem, hvala puno sto mi pomazes!
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
nebi ti preporucio da uzimas od nepovjerenih izvora,svakakvo smece ti mogu uvalit.(makar je danas gotovo nemoguce dat povjeren izvor,osim da gajis naravno) a sta se tice spavanja ja vutru u zadnje vrijeme sve vise koristim za nesanicu nekuzim kako nemozes spavat ja spavam ko top :snooze:
moj savjet ti je da ako ti je lose od vutre,radje prestani uzimat,makar mi je cudno kako nekog moze drzat 2 dana,mene max 2-4 sata
 
03.08.2012
12
0
0
30
Ma necu vise da uzimam, ovo me jebe samo tako. Ali ranije kad se naduvam vutra me udari u kolena, spuste mi se kapci i smejem se. Ortak mi kaze da sam preksinoc izgledao kao debil. Bio sam bled a oko oka sam dobio crnu boju i kaze da sam pricao kako cu da umrem. Znaci nemoguci tripovi su bili
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.383
2.598
ustvari ti si bio u dimu nekakve Sativcuge (mindefuckera) i neradi se o panici ....nego paranoji...zato nemozes spavati.Razbila te mala ko beba zvecku.......ljubav,cvijece,ljeto .....kratke suknjice....zivot je lijep.........nema mjesta paranoji,panici,depresiji....i sl.sranjima...misli pozitivno....mozda ti se i svidi
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
@ TheGame

Ovdje na forumu ima lik koji pravi lažnne akaunte i stalno otvara slične teme.Ne znam koji su mu motivi ali dobronamjeran nije sigurno.
Tvoja komplentna priča i retorika neodoljivo podsjećaju na njega.Izvini ako griješim.
A ako se zaista tako osjećaš, idi doktoru, i još jedanput izvini....
 

Losmi the Evel

Aktivan Član
10.07.2012
73
32
0
45
Pablo Escobar je napisao(la):
Kupi još te dobre pa se opet napuši,klinom se klinom izbija hahah

Klinka se klinkom izbija!
:bananabang:

TheGame je napisao(la):
Samo sam uzeo vutru, ali ovaj dzok je bio pun vutre a ja sam malo jeo i popio mozda 2 piva. Nisam spavao lepo, tj nisam mogao da se uspavao sinoc, vrtim se samo po krevetu. Ne znam kako da se skinem, sad me malo manje drzi ali ipak imam tako trip da mi srce brze kuca, da mi se muti vid i da me jebe pamcenje! Uzecu sad neko voce da pojedem, hvala puno sto mi pomazes!
Pravo kod doktora prijatelju, nije tebi dobro...
:flamed:
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
cuj...ako se ne uspijevash sam smiriti.ono-moch samouvjeravanja-shto kazhe opa cupa-zhivot je lijep-sve je ok..ako ti to ne uspijeva...mozhda bi bilo najbolje da popijesh jedan apaurinchich od 2 mg...on je stvoren za takva stanja-anxio..jer, to tvoje lupanje srca i kako si opisao da se osjechash...to bi bilo to..uvijek postoji moguchnost da neshto fizichki nije ok.da sam ja na tvom mjestu...vjerojatno bi popila apaurin i otishla spavat sa obaveznom idejom kako se ujutro budim zdrava i normalna-bez ikakvih "tripova".
+najvazhnije je da ne brinesh nepotrebno...zaista od trave ( kao trave ) nitko nije riknuo pa nechesh ni ti..to si utuvi u glavu-nema mjesta panici.a ako to ne uspijevash sam uchiniti...ponavljam-apaurinich od 2mg je stvoren za to ( btw. apaurin je bezopasan..nemoj josh zabrijati da ti mozhe od njega biti loshe..on che ti spustiti otkucaje srca..opustiti mishiche i malo umiriti glavu.bash ono shto trebash )

( ne znam koja sativa bi ga 2 dana drzhala...mozhe bit da ga je tako oprala..pa da se on malo nepotrebno zadrzhao u tom "tripu" )
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.203
358
Pojedi veliku čokoladu i c vitamine, a moze i magnezij. Ak nemas čokolade, onda 2 velike žlice šećera u 2 deci vode. Ak pijes tablete za neke psihicke probleme, ne mislim na apaurin, ne pusi travu. Znam tipa koji se uslagirao od par dimova normalne vutre da nije znao tko je, gdje je i u kom polozaju je. Tvrdi da ga je drzalo nekoliko dana, naravno, ne bas istim intezitetom i prije nije bas pusio i nije bas klinac. Bipolarac je i pije neke teske pilseve. Inace je izjavio sebi kao pohvalu da mu je psihic nakon 10 godina pilseva rekao kako mu je on najbolji pacijent, pa ce mu sad malo smanjiti terapiju. Nije problem u travi, al bas i ne ide uz alkohol.
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
hm a ja stalno sredujem travu i tripujem da nemam para,a doks ne drzi nista...:icon_lol:
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
mojne ici ljekaru navracaju te,ovo sa apaurinom i sa vitaminima su ti dobro preporucili inace bitno je da znas prepoznat te teske nus pojave i da se znas ponasat i reagovat na njih kao na neku zajebanciju iskuliraj a ako imas strahove suoci se sa strahom,to je vise do tebe nije do vutre a i meni su se znale desavat slicne stvari takve pa sam se zajebo i iso doktoru jer sam se uplasio a ti nemoj ici doktoru nego poslusaj me sto sam ti reko i sto su ti ovdje neki rekli eto toliko