Curing od 15-ak sati

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.05.2013
7
2
3
Znaci biljke su mi lagano 2 tjedna od berbe i jucer sam piknuo jedan hed za degustaciju i probo ga osušit u alu foliji koju sam stavio blizu žarulje i hed je bio skroz unisten sto se tice i mirisa i teksture.Sad sam odlucio jos jedan mali otrgnut i malo bolje ga posušit da ga sutra ujutro prezentiram frendovima. Sad jel netko zna neku metodu od jedno 15-ak sati jer sad je 12 popodne ja bi trebo to imat suho sutra u 8 ujutro.

Hvala.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
a di ces duvati u 8 ujutro :) ne postoji curing od 15-ak sati, ako uopste znas na sta se odnosi taj termin. svakako ne znaci osusiti hed na brzinu ;)
 
23.05.2013
7
2
3
da da pardon krivo sam se izrazio ne curing nego sušenje ali vidio sam preko 20 metoda za brzo sušenje od 5 minuta do sat vremena al nemrem nac za 10-15 sati
 
23.05.2013
7
2
3
Evo nesto sam iskombiniro ali me malo zeza ovaj forum stavio sam 3 slike ali ih je ovaj 7 puta stavio, uglavnom u posudi je sol na dnu jer sol ubija vlagu na soli je izbusena alu folija i u toj alu foji je na maramici hedic i gore je vent koji puse unutra, i stavio sam jednu sliku biljcice od prije tjedan dva.

Ne ne ovo je slika od prije 2 tjedna sad je smeđe jedno 50% dlacica , nadam se da sam smijo to trgat :p.

Nemoj pisati post za postom koristi opciju edit ( uredi) OC
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
tom cvetu gore na fotki treba bar 40 a verovatno i vise dana, daj svezu fotku ako hoces bolju procenu, boja "dlacica" nema veze sa zreloscu biljke, bar ne tako kako ti mislis
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mladji referent

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
sacekaj da prodje ovaj mesec pa onda razmisljaj o
biljke su mi lagano 2 tjedna od berbe
kad si vec krenuo sa temom, daj jos koji info o growu i uslovima, kad je zasadjena, koliko cveta, koja oprema, box, lampa, zemlja, temp, vlaga... zgoljavo deluje, negde nesto skripi mozda. il da maknem temu, odgovor na pitanje susenja si dobio
 
23.05.2013
7
2
3
Pa ovako, nesto skripi ali to nesto je svjetlo jer imam jedno 170w CFL-a za nju i dvije prijateljice( nisu sestre sjemenke su sa poda ubrane :D), kolko sam ja upoznat sa tolko svjetla bi trebale i manje bit ali sto ih drzi na zivotu je gnojivo a to je domace gnojivo od kalifornijskih glisti, neznam tocno kad su zasađene ali tu sam na forumu upito nesto uvezi rasvjete a to je bilo jedno tjedan dva prije cvijetanja, box je iskombiniran od kartona i alu folije :p.I sta mislite jel mogu ovu sa slike pobrat za 2 tjedna?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
koliko ja kontam, probaces za 15-ak sati :) nije to za berbu tako rano, a i rasveta nije za tri biljke, sretno, dosta sam ovde kuckao
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Znaci biljke su mi lagano 2 tjedna od berbe i jucer sam piknuo jedan hed za degustaciju i probo ga osušit u alu foliji koju sam stavio blizu žarulje i hed je bio skroz unisten sto se tice i mirisa i teksture.Sad sam odlucio jos jedan mali otrgnut i malo bolje ga posušit da ga sutra ujutro prezentiram frendovima. Sad jel netko zna neku metodu od jedno 15-ak sati jer sad je 12 popodne ja bi trebo to imat suho sutra u 8 ujutro.

Hvala.


samo nemoj više dirat biljku i to je to.. stresno joj je to..
na suncu se najbrže suši, ali .. za 3-4 tjedna.. ;)