Debitant/random seeds/LED+CFL byMucko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.678
35.034
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Ako mozes nabavi neku kvalitetniju zemlju i presadi dok nisu krenuli problemi a i to gnojivo bi zamjeno s nekim koje je vec pokazalo dobre rezlutate
Sretan ti grow zelim
 
11.02.2016
60
45
18
pozz...pitanjce za te led module.dali su oni pregorili?jer po mom iskustvu nevezano za growanje,oni dosta teško pregore. a ako ode jedan,ostali bi morali raditi...neznam preko čega su bili spojeni,zato mislim da nisu pregorile ledice...može više info. ili slika...i sretno dalje.
 

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
Ako je to ona ukrasna led traka, za kafice i slicno i nece ti bas nesto pomoci. Inace sritno.
 
19.07.2016
51
40
18
pozz...pitanjce za te led module.dali su oni pregorili?jer po mom iskustvu nevezano za growanje,oni dosta teško pregore. a ako ode jedan,ostali bi morali raditi...neznam preko čega su bili spojeni,zato mislim da nisu pregorile ledice...može više info. ili slika...i sretno dalje.
ne ne ne,krivo shvaceno,moduli rade super,ovo sto imam se koristi za reklame,jako dobra stvarcica, mozes dodavati koliko zelis i rasporedjivati koliko zelis. Ako ode jedan modul samo ga izbacis ili zamjenis,uslikam kasnije da vidis.
Radi se o sijalici,kupio sam zarulju 15w LED,ekvivalent 100w klasicne zarulje-radila je 3 dana i crkla,zato je ubacen CFL.

D&M nije nije ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
tih 15w je 15w, zaboravi na ekvivalenta sa zarnom niti. mozda bolje da je crkla, sa tim ne mozes puno. sretno dalje, bacaj na sunce kad god ga ima i sta ces sa 3 u istoj posudi i tako malo zemlje, to je preplitko i za ovu prvu sto je nikla, koren vec udario dole i poceo u krug a sad stizu jos dva korena. presadjuj sto pre
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mtran and Mucko
11.02.2016
60
45
18
ne ne ne,krivo shvaceno,moduli rade super,ovo sto imam se koristi za reklame,jako dobra stvarcica, mozes dodavati koliko zelis i rasporedjivati koliko zelis. Ako ode jedan modul samo ga izbacis ili zamjenis,uslikam kasnije da vidis.
Radi se o sijalici,kupio sam zarulju 15w LED,ekvivalent 100w klasicne zarulje-radila je 3 dana i crkla,zato je ubacen CFL.

D&M nije nije ;)
inače se bavim takvim reklamama i led osvjeljenjem za reklame...i naravno sam ih isprobavo u boxu.i po meni dobre su eventualno za dopunu spektra CFLa ili HPSa.ali su super zato sto ih možeš dodavati i ak ode jedan modul ostali rade.samo ja imam mali box i ne stane puno modula.ugl samo piči i naravno poslušaj powera(obavezno)...:smoke:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mucko

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
5-6L je dovoljno za sasvim solidnu biljku, probaj ako imas volje uzeti neki smart pot 2 galona ekvivalent, bude nekih 6L.
 
19.07.2016
51
40
18
jucer sam primjetio da se mladi listici blago motaju prema unutra,no nisam pridavao veliku vaznost misleci da su mladi pa se razvijaju i da ce se ispraviti. Danas kontrola i strah,promjena boje lista,flekice,zemlja se ne susi(?)
- o.k. moguce da je drenaza u pitanju pa sam je opet bacio na suncanje(kad god mogu izbacim je,sunce je ipak sunce) i izbusio sam rupe 8mm popot airpot-a.
Jel vlaga(drenaza) ili nesto trece? 20160821_120933.jpg 20160821_121000.jpg
 

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.026
163
Previse je zaljevana pusti sad 4-5dana nek se isuši dobro zemlja i zaljevaj svakih 3-4 dana s litrom :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mucko