Devojke i vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.11.2012
4
1
0
29
hahaha da i ja ispricam svoju pricu..ja pusim svaki dan i cura mi sve zna..i cura mi nesere nista cak i ona nekad zapali..daje mi pare za kif..i sad recite da nemam najbolju curu..dns je isla u zg i kupila mi bong i blantove heheh
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Dugo sam u vezi,dosta dugo,5+ godina..Na početku ja nisam pušio puno,par puta mjesečno,pa je to preraslo u svaki tjedan po 2,3 puta..E onda sam otkrio forum,sasvim slučajno..Mislio sam da je sadit u indooru znanstvena fantastika,krenio sam čitat i učit i nisam puno bio dosadan,gubio sam noći čitajući i čitajući,sve mi je bilo pobrkano u glavi ali nakon nekog vremena se složilo i krenio je prvi grow kojeg sam uspješno odradio i nakon toga sve je postalo lakše i uvijek nešto novo možeš naučit..Kad sam krenio growat krenio sam i pušit svaki dan i gledat na svijet drugačije,realnije i mnogo bolje,svjetlije kako bih rekao..Kako smo ja i cura dugo vremena skupa i odrasli smo zajedno svoje mišljenje o svijetu i kako sve funkcionira prenio sam na nju i objasnio joj sve,da je marihuana najkorisnija biljka na zemlji,te da je izvor života i jako dobra za zdravlje,odnosno da ima medicinskih učinaka brdo!Pogledali smo par dokumentaraca i svi problemi su nestali oko trave,ne sere mi ništa,al baš ništa te zapali samnom ponekad,odprilike par puta mjesečno..Jedini problem u ovom svemu je paranoja zbog growa i zakon,jer je ilegalno..Eto to je jedini problem koji se može rješit i trenutno radim na sebi da pronađem svoj mir u glavi i da maknem paranoju,jednostavno da je izbacim iz sebe a kad to uspijem a uspit ću sigurno,prenest ću to na nju..
Uglavnom poanta svega je da mi danas pročita nešto iz ajmo reći kao nekog dnevnika,što je pisala kad sam radio svoj prvi grow,prije jedno 3 godine mislim..Išlo je ovako:"Budi uz mene,ostavi sve,vrati se u naše 16-te ,budi uz mene i sanjaj one dane,nemoj da ti bude važnije to tvoje polje marihuane"..
Haha,ovo mi je tek danas pokazala i baš me nasmijala,popravila mi je dan,odmah sam se sjetio starih vremena,o kako sam bio zatupljen i ja i ona..Baš smo se nasmijali..Ugodna večer ljudi ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and artistic

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
Neznam el to slučajnost il šta al vecina cura s kojima san provodia vrime su pušile. Bilo je par šta nisu pušile al mi nisu prigovarale zbog tog il branile da pušin. Sumnjam da bi moga biti u vezi sa ženom koja mi brani da pušin :spcartman:
 
10.04.2013
28
58
0
37
sweet sestro,tako je...nije da nije jbt,ja sam svega imala jednog decka koji ne duva i bilo mi je lose....hahahha nije duvao upste i nije mu bilo jasno zasto neko mora da duva... hahahha jasno vam je zasto sam imala samo jednog neduvaca.... nema sanse da se skapiram sa likom koji ne vari (sto se intimne veze tice)
tako da ono...ima brda zena koje su izivaoci dzidze...ne ocajavajte!



(u braku sam!) :family1:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
jel vi namjerno idete u crkvu i birate blijede dobrice s naočalama,pjegicama,puloverima svjetle boje i biblijom ispod ruke jer mi stvarno nije jasno gdje nalazite te nepusace ?? skoro svaka ženska osoba s kojom se družim puši, if u know what i mean :bj1: :bong7bp:
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
hahahaha cuj njega....tako sam i ja eto spontano naso curu koja nije pusila ni cigare ni vutru tad...ode samnom i mojima vamo tamo, mi svi pusimo ona gleda :) nakon 2 mj. je i ona zapalila kad je shvatila da to nije heroin hahahaha i eto od tad pali ponekad samnom, malo mi nekad kenja da pretjerujem i to...ali jbg sve je to valjda zivot hehehehe a ja necu prestat zbog nikog, iskljucivo radi sebe ako mi ikada dosadi ili tako nesto :) ali da mi cura uopce ne pusi i da mi kenja zato sto ja pusim, brzo bi bila bivsa :D
 
30.04.2013
34
35
18
34
ja imam curu evo 2 i po godine,zajedno studiramo takodje..ona sa drugaricom na jedan stan u kotor..ja sa 3 naj druga u drugi stan u kotor...i tako svaku noc i svaki dan su njih dvije kod nas..pusimo,zajebavamo se...i kad se napusimo je uvijek najjace..znaci najljepse u vezi mi je kad se napusimo :D
i naci djevojku koja pusi sa tbm,je neprocjenjiva rstva!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Odlično je to, al iz iskustva ti velim nemoj samo takvu oženiti. Ja sam se zajebao, pa mi sad sve živo popuši a neda joj se čak ni zaliti bilje kad treba. Sad je malo forsam sa bičem, haha šala. Zavrćem joj pipu od jeseni ako se ne potrudi, ima da me ubije. Neki dan sakrijem teglicu vutre ispod kreveta, znam da dolazi ranije sa posla i da će pošiziti kad ne nađe, haha. Koje cimanje. Zove me na posao luda ko šiba da di sam zbuksao "salatu"? Reko ljubavi, pa ja ti ne kuham, od kud da ja znam di je salata :ludaci_lol:
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.197
358
hehe, moj muž je kao duvao sve dok nisam rekla da, a od onda otprilike možda 2-3 x godišnje,. Prije mi je bilo žao, ali uopće si ne mogu zamisliti da smo oboje ovakvi stoneri, ne bi to bilo dobro...a ne očekujem pomoć oko biljaka, tak i tak niš ne zna oko toga i ne zanima ga opće sve to, ali za neke stvari uleti, inače bi bilo

Ne bih mogla biti s nekim ko mi nešto takvo brani, isto vrijedi i da neko ne zna ko je Jim Morrison ili takvo nešto, opća kultura.
 
30.04.2013
34
35
18
34
Brate, to je neobjasnjivo :D
al fora je sto za nju nikad niko ne bi rekao da duva.. bavi se sportom,model je i manekenka i sve, a duva...pa mi je onda jos bolje :D a drustvo, to je najjace, nikad dosadno,zajebancija,pivo,cure,plejstejsn :D muzika i cao zdravooo
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Malo puno, povrsno se gleda na duvanje i zabranu istoga u vezama. prije svega zdrava komunikacija sa partnerom i obrnuto je temelj svake veze. meni je prva veza in maj lajf dosta patila jer sam growa i dimija pa bi to izazivalo negodovanje druge strane...ne krivim drugu stranu, problem je bija sa moje strane jer nisam zna pristupiti razgovoru na zdrav nacin. Ljudi opcenito, kad se -otvore- jedni prema drugima sve ideje koje projicira um padaju pa tako na kraju krajeva i ta u vezi duvanja u vezi...netko ce ovo procitati i shvatiti, netko pak nece, jednom kad razum nestane a ego zasjedne najmanji problem ce biti taj dal vas partner pusi travu. Pricajte sa partnerom iz dubine "srca" a um ostavite sa strane i upotrijebite ga onda kad vam zbilja za nesto treba.
 
18.07.2011
20
12
0
34
ne znam, uvijek nekako završim s curama koje ne puše. i to obično ne štima, zadnja je došla na ideju kako bi trebao prestat pušit i šta da kažem, iz ljubavi sam pristao. (bar njoj pred očima). volio ja nju, ali volio vutru ipak malo više. e sad, da nađem curu koja dimi kao ja, ne bi mogao to ni zamislit. mislim da bi ju oženio. hahaa
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Haha..dobro si reka!nemos to niti zamisliti.. tako i ja, samo mogu sanjati da živim sa stonerom! :D
jbg.. sta je tu je, sve moran sama popalit.. ;))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

marley trix

Aktivan Član
23.05.2012
69
72
18
33
haha izgleda da se ovdje nekako svi pronalaze,ja nađem dobrog momka bas onakvog kakav mi se svidja raja,lud ma sve sve,donesem nam ja jednom paket on me gleda i odmahuje glavom,ostavi onaj paket u laticu rekoh-pa hocemol ispusit-
kaze on meni-ma vidjet cemo kasnije.hah
kod mene nema vidjet cemo,ja fino uzmem onaj paket i ispalim se.
sad me nafato neki momak duva al ne ko ja,na kraju mu se uvijek noge osjecu,ma bjezi ba necu ja tebe citav zivot vozat u kolicima.
ZAKLJUCAK JE:uvijek nesta mora da ne stima,ne postojij savrsen.al bih voljela upoznati nekog luudog stonera i da se gudriramo zajedno hahah onako ko u filmovima. :bananabang: :bong7bp: hahaha
i da partijamo :happy031:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Moja cura (žena uskoro :D) je zakon šta se toga tiče, može poduvat skoro kolko i ja mogu, i duva kad god može i kad god ima, pomaže mi oko uzgoja, :D

Očito sam sretno pogodio za razliku od vas luzera koji se sakrivate od bolje polovice dok duvate :p

Hahhaha šala mala xD