Dinafem coleccionista#3+Sensi Afghani#1+unknown iliti domaja/400W hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ajde ajde moze to i bolje ako je novi fotic :p ...dobro je rekao venlo sve manje vrhova u boxu :ludaci_lol:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Mali photo update, opet sa fonom - neda mi se zaebavat sa fotićem :D





Pao zadnji flush prije 2 dana, sad nek iskoriste još to malo vremena dok se zemlja posuši i napokon harvest. Odužilo se ovo...

:wave:
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
evo docekao si, jos malo pa ce biti divnog dima, cekamo smoke report!!
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....na critical+ se zalis a najveci je......:) ovo je sad negdje oko 75 dana cvjetanja ako sam dobro izracunao?......kak ti se cine gnojiva, jesi zadovoljan?........veliki :respect: frend
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Da, baš dugo cvjetaju. Ne znam zašto... vjerojatno zato što sam pogriješio sa zemljom. Stiropor nije adekvatna zamjena za perlit, a zemlja dosta dugo otpušta hranjiva pa nisam baš iskoristio puni potencijal gnojiva, a i voda se dosta dugo zadržava. Zemlja je odlićna za vegetaciju, samo da je bilo perlit stavit i to u nešto većem omjeru nego što je to inaće uobićajeno... sve u svemu, dobar grow do sada, ne znam zašto toliko ozbiljno uzimate moju samokritičnost :)
Za gnojiva mogu reći vrlo malo. Iskreno, smeta me što farbaju vodu i to bi bila i jedina zamjerka. Jesam li ih iskoristio kako treba, kao što već rekoh, ne znam. Teško je sad bilo što konkretno reći.
Vizualno je sve manje više ok. Nikad se ne opterećujem sitnim nedostatcima i tih nekoliko flekica na listovima, mada bi bilo lijepše da ih nema :)

Tnx za repove i lajkove ;)

:wave:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
E pa da još ovaj update puknem, pa do berbice mir :)
Dakle, pogledao sam kroz mikroskop i vidio da tu nešto ne štima. Evo, pa pogledajte i sami

Bez obzira na sve, od jutros su u mraku i glave padaju u petak naj vjerojatnije.

Aj sad me prosvjetlite ako znate, zašto su trihomi još uvijek uglavnom mutni, dosta je i prozirnih, a smeđih ima samo tu i tamo? Degustacija je pala, da se razumijemo :icon_lol: i rad je zadovoljavajuć s obzirom na naglo sušenje :)

:wave:
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
deluje jos rano, ali ti si vec odlucio.. s obzirom na moje iskustvo sa dzekom, koji ostao predugo pa nas sada uspavljuje, skidaj kako si naumio i srecno!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
:respect: za bilje i za ruke žuljevite :)
Naradio se jesi,motika ti ruke otvrdnila :icon_lol: ...ali isplatilo se:thumb:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
bozga je napisao(la):
Allmighty Z&N ...

:rofl:

Da ti na odgovorim na reputation comment :)

Još se granje suši :) Malo je zima, a ne bih baš forsirao sa kaloriferom da se ne presuši :)
Za komentare ćete se strpiti dok ja čujem dojmove nekih iskusnih konzumenata, pošto ja baš nisam rječit po tom pitanju :) Sve u svoje vrijeme. Ima tu još dosta do pravog dima :)

Edit:

Ipak mislim da je i ovo dovoljno da dnevnik bude gotov. Smoke report i tako nije pretjerano bitan u cijeloj priči.

:lock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.