Dinafem coleccionista#3+Sensi Afghani#1+unknown iliti domaja/400W hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
HazeSeeker je napisao(la):
Koja ti je doza kada hraniš?

jungle_juice_mixing_instructions_bg.jpg

Pošto su već ušle u cvjetanje kad sam prvu dozu stavljao, a zemlja mi se ćini bogata dušikom, primjenio sam poslijednju dozu - "blooming & ripening", ali mislim da ću slijedeće zaljevanje stavit ovu pred poslijednju, "transition to bloom", jer očito je da nekima fali dušika. Samo nisam siguran da li da svima tako mixam ili samo ovima koje su pokazale nedostatak :S
To tako ide kad ima 6 različitih sorti u jednom growu :) Samo criticali pokazuju ozbiljnije nedostatke, dok kod ostalih nema nekih problema. Moby hash se malo žute, ništa strašno.
Nije da me brine pretjerano, al opet, ja se krenem brinuti kad je već kasno tako da ono... :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298

Pojačao malo dozu i ćini se da im paše :)
Stavio sam blago jaću dozu micro i bloom, a naj više sam pojačao grow. U biti zaokružio sam doze na 10litara vode. Grow 18ml, micro 30ml i bloom 40ml. E sad ćemo vidit, slijedeći puta možda lagani flush i peroksid, jer ubrzo treba lolipopat, pa da ne smrdi na gnojivo kad budem trošio to. Ništa se ne baca kod mene :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
majstor zanata, lolipop lolipop, loli loli loli :b_woot:
verovatno mi se samo cini, al mnogo se to brzo sve kod tebe zbiva, sve punije i punije
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Haha, pa ono, nije brzo :D Stale su sa rastom u visinu, dakle negdje su na pola puta :) Sad se trebaju zdebeliti i zamastiti :) kao gice :icon_lol:
Zaboravih napomenuti da je pao flush i peroksid prije 3 dana :)
:wave:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
a čuj ovog divljaka... :hehe:
jebote kak to nisam vidio ...

samo teraj, neću niš komentirat jer znam kako će se ovo završit, ne sumnjam u ništa...
uživaj, pazi se, svaka čast lepi!!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Sinoć slikano :)







Brojčano stanje u boxu se promjenilo. Dvije manje-hermići.
Dalje furamo sa:
  • 2x Critical+
  • 2x Shark Attack
  • 2x Moby Hash
  • 1x Afghani#1
Išla je prihrana prije 2 dana.
Ne znam dal griješim, ali nekako mi se ne sviđa ovaj grow. Ne paničarim, daleko od toga, ali biljke nisu baš nešto. Dobra je ova zemlja, ali ipak nisam baš full zadovoljan. Gnojiva neću još komentirati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ako ti nisi happy nismo ni mi
129fs238648.gif


Nagao si mladi zlo...osjeti silu nek te sila vodi i bude uz tebe...
bore.gif
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Malo friških slikica :)










A bit će i koja sjemenka :)

Uspjelo je oprašivanje, a ponosni tata je prije eutanazije završio na balkonu :)

Slika je od ranije, samo nisam htio ništa spominjati dok se ne uvjerim :)
Samo se nadam da ne vuće hermi gene, s obzirom da mu je sestra postala tranzić u međuvremenu. Ciljao sam na afghani mušku biljku, ali ipak je cura ispala, a i nije mi žao :) bit će toga još ;)

Nisam još ni ovo završio, a već razmišljam što slijedeće :D Možda colour mix 4 od dutch passion... blueberry mi je želja uzgojiti, a i mazar isto :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Zakleo bi se da me gledajući ove slike i miris svježe :maryjane: oprao:dada
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Samo sam čekao da me to neko pita :icon_lol: Pojma nemam :rofl:
Odprilike 40-tak dana, možda koji dan više. Jbga, zaboravan sam, a nisam si zabilježio :icon_lol: Znam da sam negdje oko 15.8. prebacio na 12/12 i da im je trebalo 10-tak dana da krenu sa cvjetanjem...
Pokušat ću uslikati trihome danas, a evo par dana stara fotka. Nije baš nešto, ali vidi se u kojem su stadiju :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: #34

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Daleko od gotovog :)



Malo izmjena u boxu :)



Napravio sam postolje za biljke.



Kako je zahladilo, ventilacija je postala neadekvatna i vlaga je bila visoka u boxu, pa sam onaj vent što je bio dole za upuh prebacio gore da hladi lampu, a topli zrak ubacuje ispod biljaka.
Još uvijek nije baš pre toplo u boxu, ali barem je vlaga u granicama normale. Trebalo je malo ranije krenuti sa growom, ali vručine su me zadržale. Sad opet kukam radi hladnoće... nikako mi ne štima :icon_lol:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
meni se čini da ćeš ti to poduvati dok završi sve:icon_lol:...tu ima sve manje i manje hedova,hihi
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Mali update




Kupio novi fotić pa mi nešto ne ide :icon_lol:

Btw, pao je prvi flush, sutra možda i drugi i to je to :)

:spliff: :hippy:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.