Dinafem, Super Silver & Moby Dick under LED

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
mislim da ti uopce nije potrebno stelanje samo voda po mogucnosti prozracena i teraj bez problema barem je tako deklarirano od strane proizvodjaca zato ti tako skupo i naplate al nemoze skodit i ako stelas tako se bar imas sa necim zanimat da ne postane monotono ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Nisam skuzio ovu pricu sa stelanjem ph i gnojivom. Manjak Mg se zna desavat kad je ph ispod 6.3, ali on obicno dolazi u kompletu sa manjkom Ca, tj nizak ph zaloka oboje, ili mozda fakat zemlja nema Mg dovoljno
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.015
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Znam gdje koji elemnt po ph ide,to je kao tablica mnozenja u skoli :D
Ne znam,mozda sam ja kriv sto sam je drzo na 6.3 po preporuci breedera( She needs lots of zinc, iron, nitrogen, magnesium and a PH not above 6.3, avoiding this way deficiency of iron or zinc) ali je zemlja trebala imati toliko mg i ca.Ne znam,opet kazem mozda sam ja pogrijesio sto nisam drzao ph kao i uvijek na 6.5
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
a znaj ga sad sta je :) jos ak imas neki kineski ph metar....pa zemlja mozda poremeti ph...dovoljno da ti ode u lock. meni je to sve komplicirano :D ja zaljevam kak pogodim od 6.3 do 6.8 i sve ok za sada :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
Konacno si stigli paneli... :D

2x Cidly Apollo 6 Custom spectrum:

Parameters:
Input Voltage: AC 85-264v
Output Voltage: DC 35-45v
Input Frequency: 50/60hz
Power Consumption: Cold start -180w / Max- 270 watts / Typical- 186w
Working Environment: 20-40 °C
Dimensions: 383*283*85(mm)
Weight: 5.6kgs
Component Specification -
Specification:90pcs x 3w chip
15pcs x 3w LED Per Module
Primary optic 120 degree, Secondary optic 90 degree
3X Isolated power drive4X 12V 80mm Cooling fansAluminium heatsink and casing
Intelligent drive & fault detection

Sad se cekaju menke i zurka moze da krene druze :D
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Vidio sam da u nekom video growu da apollo po modulima ima i narancastih i onih royal blue, bas bude sareno sve..
To si ti sam spektar birao?
Super izgleda ja jedva cekam da i tvoj dnevnik krene ako ce.. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: anunnaki_

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
Vidio sam da u nekom video growu da apollo po modulima ima i narancastih i onih royal blue, bas bude sareno sve..
To si ti sam spektar birao?
Super izgleda ja jedva cekam da i tvoj dnevnik krene ako ce.. ;)

Da ja sam sam birao spektar ali sam konsultovao Tang-a sa Autoflower.net i jos par ljudi koji koriste iste panele odatle... Ja nisam hteo da se sareni jer smatram da mi je najbitniji plavi spektar 460nm, 630nm crveni i 660 Deep blue pritom na 4 spotera sam ubacio po IR a na dva u sredini UV.. mada sve detaljno mozes videti na shemama :p

Hvala i pozdrav

cc vec druga stranica napola ispisana, a jos ni sjemenke nisu stigle, svašta.. :)

A ti Tarzane stvarno si Tarzan :p ko iz dzungle da si dosao... ajde sada polako prelistaj ceo dnevnik pa skapiraj kako ovaj dnevnik uopste nije moj... ;)
Pozz
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
[QUOTE="Himalayan Gold Kaze cika google da nisam jedini koji ima ovakve probleme sa batmix[/QUOTE]

Meni je lik u prodavaonici reko da ak uzmem zemlju da moram i gnojiva,inače uvijek nečeg fali!!
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.015
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
@anuannaki
Sve 5,drago mi je da si ubo panele i to postene!Samo je steta takva dva staviti u mali box.
@lauba
pa normalno da treba gnojiva


Samo eto,ne mogu vjerovati da si jedna takva firma moze dopusiti takve dezinformacije koje ni blizu ne drze vodu(mozda bi fikus izdrzo 6 tjedana) zato se sljedeci grow vracam na provjereno i meni najbolje,sto laksa zemlja i udri mile od pocetka a do tad se valja patiti s ovom zemljom.Ne znam ni koji me vrag natjero na ovo sranje od zemlje!
EDIT
i sto mi je isto zanimljivo da pot sa 12l te zemlje ne moze primiti ni 2l vode,jer vec sa 1.5l voda krene curiti iz podmetaca :D
strasno nesto,zemlja od 160kn
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: lauba

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.015
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Evo nakon dugo vremena jedan update sa slikama
Do sad nisam imo sta stavljati jer su biljke bile u totalnoj banani,pogotovo santa.Obe su bile u fazi mirovanja nekih 15tak dana,nikakve pozitivne pomake nisu davale,cak sam u jednom trenutku mislio da ce mi santa krepati koliko je lose izgledala ali sva sreca da nakon borbe ide na bolje.Moby mi je u puno boljem stanju jer sam uspio reagirati na vrijeme,odradjen flush na obe biljke sa 120l vode(ph 6.5) i nakon toga je isla full doza Canne.Nisam ni malo zadovoljan sa ovim growom,ali sta je tu je moram nekako izgurati do kraja iako sam svjestan da se nece zavrsiti kako sam planiro. Mislio sam raditi super crop ali sam i od toga odusto,jer im nisam htio zadati jos nepotrebnog stresa na sve to sto su prosle.
Evo dvije brzinske slike
Santa

Moby
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.015
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Update
Curama dajem fore jos 2tjedna max da krenu ili idu u smece.Jer nemam vise volje ni vremena se zajebavati s njima,uglavnom stanje nije dobro.Ako ne bude nekih vecih pomaka idu u smece i krecem sa novim Mobyem i Original Amensiom.
slike stanja
moby

santa



lp