Dinafem, Super Silver & Moby Dick under LED

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Jbt, licno me smorila tema jer planiram sa duplo slabijim LED panelom da drzim 4 saksije u boxu...
sve vise se priblizavam opciji da LED ostavim za paradajz i papriku, a nabavim HPS400W..
KOji je problem na slikama biljki na HImalayan postovima od pocetka godine, meni kao laiku izgledaju biljke zdravo?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.015
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
racunica je prosta: dobra zemlja+dobra lampa+dobra klopa = topovi :D
Jbg,kupovinom Plargona sam racuno na dobru zemlju ali sam se gadno zajebo :D
Baš sam hteo da te pitam šta ćeš sa zemljom ovaj put ?
ajd sa srećom
Ovaj put idem sa biobizz
Jbt, licno me smorila tema jer planiram sa duplo slabijim LED panelom da drzim 4 saksije u boxu...
sve vise se priblizavam opciji da LED ostavim za paradajz i papriku, a nabavim HPS400W..
cek malo,mislio si panel od nekih 60 do 80w na 4 biljoze staviti i onda sad spominjes da bi ipak iso na 4oow hps? Pa daj me nemoj ono,sta ti usporedjujes jbt.Aj ti sadi paradajz
Sretno sa popravnim premda znam da ces da se izvuces ovaj put ;)
hvala mario
@lauba ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and ivek6

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.015
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Nadam se bizzzo da ce biti dobar popravni,ulazem sve sto imam u ovaj grow jer sam planiro ove sezone dva puknuti a kako mi je prvi uzeo preko mjesec dana nema sanse da vremenski uspijem.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Sad gledam opet, velika tegla ha? Znaci od starta si ju krknio u finalni pot ili si presadjivao? Btw, stignes odraditi jos jedan. Medjutim ne u zemlji :D