Divlje ili Konoplje? Pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.03.2016
26
34
13
28
Nije to nista,ima ih od 1m,inace da kazem jednom smo probali koja nije oprasena i posle jednog top-a imali smo osecaj da nas je udario..No ne mora znaci da nece biti opet..eto nasli smo prosle godine 1 od njih 100.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja sam probao više puta i nije me udarilo niti jednom. Kako te može 0,3 thc-a udariti. Udarila je vas psiha da vas je udarilo, a ustvari veća je mogućnost da vas udari auto nego to.
 
13.03.2016
26
34
13
28
Ja sam probao više puta i nije me udarilo niti jednom.
Ova je imala bas hedove normalno,ali se razlikovala od ovih vidi se da je drugacija nije bilo puno oko 50-ak gr. Kazem da nas je udarila malo slabije od domaje. Jbg ti si probao nisi dobro onda probao. Probaj naci neku da nije osemenjena..
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ma nema šanse jer nema odakle da razvije veću količinu thc-a od dopuštene. Treba se malo kužiti u kemiju i biologiju da bi shvatio da je to nemoguće. A i znamo koje su posljedice za uzgajivače u slučaju da prelazi nivo THC-a dopuštenu razinu. Evo ti šta je vas vozilo:

"Placebo efekt jedan je od primjera koji odlično demonstrira uticaj koji um može imati na tijelo. Do njega dolazi kad osoba koja ima određenih zdravstvenih problema nakon konzumacije lažnog lijeka ili nekakvog rituala izlječenja zbilja osjeti fizičko poboljšanje."

Zaeban je ljudski um, zato samo furi, nek te um vozi do besvjesti.
 
13.03.2016
26
34
13
28
Msm vidim da znas bolje,ja samo kazem kako je nama bilo,znam od prilike koliko je dozvoljeno thc-a da bude. Ali jedan top nas je uhvatio pa i zahvatio. Bas je imala hedove zelene,ali i malo cudne.
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Mislim da je moguće.napisao je da već par godina tu raste, međusobno oprašivanje, nivo THCa se vraća u normalu?
 
13.03.2016
26
34
13
28
Mislim da je moguće.napisao je da već par godina tu raste, međusobno oprašivanje, nivo THCa se vrača u normalu?
Moguce je sve,ali ima je veoma veoma dugo i to u 3 kraja sela naseg. I ugl sve su takve a nekad budu u zelene ne izgledaju na konoplje. To jest mi smo prosle godine jednu naisli kao sto rekoh gore,napisao sam vec gore da ne duzim. Msm ako je ne oprasi konoplje jer polen leti do 5-7km da ispadne nesto od toga. Sve u svemu ima se haha
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pa normala kod industrijske je 0,3. Ako se vraća u normalu gdje je bila prije toga.
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Industrijski standard od 0.3 ne priznajem kao normalu, normalu priznajem kao onu biljku koju su naši stari uzgajali i imala je veći postotak THCa od 0.3.
Ovo je ciljanim bezveznim križanjem spušteno na taj nivo, tako da nikako ne može biti "normala":)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MilanMeta
19.04.2016
95
67
18
I u mom kraju je jako zastupljena samonikla industriska konoplja, vec godinama necu da kazem na hiljade ali slobodno mogu reci na stotine biljaka nikne rodi i tako se na sajtu i osushi sama jer niko na nju ne obraca paznju!!! inace nalazim se bukvalno na izlazu iz grada tako da verujte mi kad kazem da je ima MNOOOOGOOOO :D a dali udara ili ne hmmmm teshko mogu da kazem jer nekad udari nekad ne ali kad udari to je kao da nas 5 podeli malu buksnu domacice a ako budete zainteresovani mogu vam okaciti par slika kad bude bilo! hedovi budu i u duzini oko 1 metar ... po biljci bude mesa u svezem stanju i 10ak 15ak kila visina bude i do 3 metra znaci izraste bukvalno CUDOVISHTE rastu kako mushke tako i zenske paaaa semena bude na sve strane neki skupljaju seme i nose da hrane ribu kad idu na pecanje!!! a inace mene jako nervira ta pojava jer mi unishtava svaku mogucnost da odradim out jer i mi sve i jedna biljka bila oprashena!!! jedino shta me zanjima dali kao takva mozda ima neka nedicinska svojstva...?
 
19.04.2016
95
67
18
paa mozda bi mogao sa autosima odmah na pocetku sezone, dok se nisu razvile mushke pa da auto vec bude pri kraju dok ostale industriske stignu...
ako bih u aprilu stavio autose na sajt zna li neko koliko imam vremena do cvetanja mushkih industriskih???
 
17.03.2016
0
0
0
Ma nema šanse jer nema odakle da razvije veću količinu thc-a od dopuštene. Treba se malo kužiti u kemiju i biologiju da bi shvatio da je to nemoguće. A i znamo koje su posljedice za uzgajivače u slučaju da prelazi nivo THC-a dopuštenu razinu. Evo ti šta je vas vozilo:

"Placebo efekt jedan je od primjera koji odlično demonstrira uticaj koji um može imati na tijelo. Do njega dolazi kad osoba koja ima određenih zdravstvenih problema nakon konzumacije lažnog lijeka ili nekakvog rituala izlječenja zbilja osjeti fizičko poboljšanje."

Zaeban je ljudski um, zato samo furi, nek te um vozi do besvjesti.
Hoces da kazes da umislja jer misli da to radi,onda bi ga radila i obicna trava,lisce,detelina.
Ja sam probao više puta i nije me udarilo niti jednom. Kako te može 0,3 thc-a udariti. Udarila je vas psiha da vas je udarilo, a ustvari veća je mogućnost da vas udari auto nego to.
Ne znas dok nne probas,tako da ne mozes da tvrdis
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
@ZEUS+ Ne opterećuj se takvim kombinacijama brate... pronađi sebi zaseban sajt, i ljuljaj bilo autose, bilo fotoperiodne ;)

@MilanMeta Ako si ti burazere raspoložan da redovno fotkaš ovaj sajt, te da ubacuješ slike u ovu temu... valjalo bi onda ovu temu i oživjeti . Da se makne sa groblja, preimenuje u neki adekvatan naslov, tipa "Industrijalka facts" ... pošalje u adekvatan podforum, "Obrazovanje" ili u "Marihuana Faq" .... te da na taj način obradimo i ovaj dio priče. Je li to moguće @VenloNL @PowerSeed ??? Valjalo bi, imamo polje industrijalke, i već imamo različita mišljenja... što da ne utvrdimo koje je najtačnije :)
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
@Stoned as hell postoji nesto sto se zove placebo efekat, uzmi izguglaj, ljudi se ozdravili od bolesti kad su mislili da su popili lek sa tu bolest koji im je doktor dao a on im da nesto tipa kalcijum.. Moc psihe je ogromna, i ako tvoj mozak veruje u nesto to ne mora biti tacno osetices tacno to sto tvoj mozak misli.. Tako da ako si iskreno ubedjen da je to prava marihuana i pusis je, ti ces objektivno osetiti da te udara ali ustvari tvoj mozak ti je rekao da te udara iako to nije tako :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ma pusti ga kad ni nezna pročitat napisano. Ja rekoh da sam probao u više navrata, a on veli neznaš dok ne probaš :upiii:. Uz to sve ni nezna šta je placebo efekt, a još sam napomenuo da je ljudski um čudo. Ja znam osobu koja je imala urođeni strah od visine, ma nije se smio približiti rubu balkona. U austriji mu je ponudila lažna farmaceutska kompanija finu paru da se prijavi na testiranje novog lijeka protiv raznoraznih fobija. Uglavnom u kapsule su umetali ništa drugo nego obični šećer. Šta da vam kažem kad je momak nakon 3 mjeseca terapije skočio bungee jumping sa mosta visine od 60 metara, bio je toliko samouvjeren i nije pokazavio nimalo straha. Nakon skoka je imao najbolje riječi hvale za takozvani novi ljek od fobije, a onda su mu priopćili da su ga izigrali i da je 3 mjeseca pio ništa drgo nego šećer napunjen u prazne kapsule :D.
Drugi primjer je primjer jednog frenda, kojem sam uvjek zamjerao što stavlja više duhana nego vutre u pljugu. Uglavnom odlučio sam smotati čisti duhan i pozvati ga na pljugu. Ja sam se pravio da pušim, više manje fućkao dim, dok je on baš saugao ko nenormalan. Bili smo na otvorenom pa nije ni primjećivao da se ne osjeti miris vutre. I šta se desilo, njemu je pozlilo, čovjek se prepušio, pozelenio i jedva sam ga odvukao do auta, zalivao ga vodom da dođe sebi. Reko je da ga tako jako pljuga nikad nije odradila. Ja mu ni dan danas nisam rekao da se prepušio običnog duhana, haha :fuck:.
Normalno da će nekog odradit industrijalka kad išekuje taj neki high, i sam mozak mu izađe u susret pa mu ga priušti ;) . Malo se informirat o takvim stvarima, nebi bilo zgoreg.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.