Dnevnik dešavanja u potpalublju kapetana Barbarosse do kraja 2016.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Hvala svima na lepim rečima...:respect:

Inače, ovo je prva iz (nadam se) serije " one plant show" biljkica i uzgajana je potpuno organic...
Od treninga je rađen samo super cropping....
Dim sirove trave daje mi za pravo da kažem da će kad se fino osuši biti jedna ozbiljna vutra, od koje sam se, posle dužeg vremena, ubio od smejanja... :D
Sada mi ostaje da se posvetim Mazaru, koji je "one plant show #2" i koga ću da kuvam na tihoj vatrici tamo do aprila....
Od ovog mešovitog dnevnika se sada opraštam. :ljubav:
I svima u Novoj godini želim teške grane, pune tegle i vesela srca! :vozdra::love2:
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Nadam se da može u završene... :razvaljen::
Smoke report- posle par dana u tegli, dim je više nego dobar, prija mi grlu i nosu...ali ne mogu razaznati na šta me podseća jer sam prehlađen. I možda sam u zabludi ali obzirom da je biljka uzgajana organski, uopšte ne osećam onaj tipični opor ukus u ustima...kad rokam hemiju i ne ispiram... :D
I rad me iznenadio. Očekivao sam neku finu vutricu za pred spavanje a ispalo je da me drži budnog i baca u iznenadne napade smeha...zbog čega sam još više zadovoljan ovim growom.
:respect::vozdra: IMG_20170110_135431.jpg
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
ic guuud :D paa nee znam..odlicno vam izgleda to po jedna biljoza u boxu..i tebi i hejzeru..

i ja definitivno precerujem sa po 7-8 sorti u boxu i tim izivljavanjem..

strah me samo da me ne smori jedna sortica :D

pa za svaaaaki sluucaj..xD

odlicno barbarosa :)