Dnevnik uzgoja HPS 400W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Evo još jednog djela od obrani biljki i kako je išlo dalje....

http://img689.imageshack.us/img689/8081/p1020380q.jpg
To je iz posude šta je napravila žila za svoj vjek trajanja.....

http://img651.imageshack.us/img651/7441/p1020346.jpg
To je sjemena šta je izabcila i jedna i druga. Možda ima još koja u velikim Hedovima ali nije BAD....

http://img651.imageshack.us/img651/6891/p1020349.jpg
http://img651.imageshack.us/img651/2249/p1020348w.jpg
Evo i uroda u kompletu sa granama sjemenkama i viškom lišća od trimovanja sa Hedova...
Sve je suho još do večeras na zračenju,grane se lome Ok što je znak dovoljno suhom da mogu pakirat u tegle..
SMOKE šta da kažem zadovoljan sam mada još koji dan minimum treba da dođe to sve sebi...
Najbitnije je da sam dobro isprao biljku nije kisela nema tog okusa kao što sam znao naletiti kod drugih i samom se meni desilo na 2-3 biljke prije još....

Ova dva Heda od njih dvi po jedan su otišli na W-Cruring još jedan dan i idu na sušenje i oni.
Vodaj se mjenjana svaki dan (6 Dana do Danas otkada su skinuti sa grana)......
http://img682.imageshack.us/img682/719/p1020450b.jpg

Dvi biljke koje imam još unutra i par klonova nešto ide OK a nešto nikako..
Nisam bio temeljit zadnji dana i jbg...
Klonovi šepaju a jedna od one dvi totalno izgorila skoro a druga se polomila i pregorila hehehehe
Znam ja šta je i radi čega je nego samo čekam da se malo povrate pa idem u novi Experiment sa njima jer nema smisla se patit u ovom BOX-u.
Biljke su bile upitne dosta radi one velike paćenice koja je odsječena.
Svjetlo i zemlja a zajedno sa Paćenicom pa đubrenje pa ispiranje sad i eto ti problema ništa čudno..
Oni koji znaju kako proces ide onda će im biti jasnije šta govorim.
O nastavku njih dvi i klonova odlučim u naredni 10 Dana definitivno jer selim Box a do tada već i kažem šta sam naumio .

Eto toliko za sad..............
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fukmondo

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
super
samo
loše će da ti ispadne taj watercure sa zatvorenom teglom
voda mora da "diše"
dobro pa je samo par vrhova
inače sve 5
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Hvala Peri.lee.....
Neznam šta da ti kažem za ovaj Water.... ja sam to prviput probao jer sam vidio ovde na forumu temu koja o tom govori.
Water Curing iliti. Vodeno Stvrdnjavanje :)


Pa evo danas je taj 7 dan i Hedovi su na sušenju do sutra onda ću tek znat šta sam dobio iz ovog postupka.
Pročitao sam par puta ovo i nigdje nepiše da mora imat zrak neki extra osim mjenjanja vode svakodnevno i tog da moraju biti potopljeni par cm u vodi....

Na kraju i da bude loše kao što kažeš nije puno par grama jbg...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vujadin

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Šta kako je prošlo sve 5 što se tiče W.Cur.... količina je onako kako i objašnjavaju u već sutra sam uredno mogao pušit osušilo se nakon vode i brže nego sam mislio.
Miris totalno blag skoro ga nema a nije ni kiselo za iznenadit jer sam mislio kako će to biti takav kiselkast Smoke ali ne bolje kažem nego sam mislio....

I evo sad one dvi koje me je... kao VOL-a
Stvarno su nastradale u svakom pogledu lomovi hehehehe a nikako da se oporavi ova u kutu desno koja ima žute listove...
p1020515y.jpg

Ima svako malo nova pistila na njoj ali koliko je jadno nemogu opisat..
Reko sam kako ću za par dana odlučit e pa ovako još dva tri dana da ova prva koja je zdravsa koliko toliko odradi i onda ona ide u Exp.. Bonsai samo neznam ni sam kako da to uradim moram svejedno da rastavljam tu veliku drvenu posudu ostatak sa zemljom i njom ću da pilam itd.... pa prebacim u mali pitar hehehe.
Jedino moram još da poberem Hedove hehehe.
Ali je.. to to je zajebancija u mojoj glavi .
Eto malo bolja slika od njih pa se vide ti listovi od one desno...
http://img89.imageshack.us/img89/6700/p1020509s.jpg

Klonovi idu još naprjed samo se popunjavaju i nerastu već odavno u visinu...
I njih mi je pun ku.... ali neka još malo i gotovo uzimaju mi mjesto u Box-u a unjemu ima nešto ljepo :)))))))

Eto još malo i ovaj dnevnik je gotov,možda sljedeći bude Bonsai heheheh ili tko zna što ajmo reć da je ovo jedan Clasic-Groow.... ili možda nije ma možda je ili tko zna-----------
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Odlučio sam ovako.....
Pošto imam marihuane dosta od prijašnjih biljki pa još i od prijašnjih jednom da ove dvi Paćenice posječem isto pa kakve da jesu .
Mislim OK su one zrele ali su jadne i malo su dale..
http://img404.imageshack.us/img404/9496/p1020570.jpg
To je jedan jadna slika od njhi dvi kako su obješene.
Pa ide ošišane i spremen za konačno sušenje..
http://img23.imageshack.us/img23/189/p1020622l.jpg

Eto to je od njih dvi sve šta je bilo.
Vidi se kako su male bile i lgavna grana im je mala totalno.
Nekih 20-40 Gr. toliko mislim oko prilike,nije ni to loše.
Ona koja je bila gorila pa se vratila nekako je masna i gustih Hedova koji nisu nekih veličina,još prije par dana sam skino jedan Hedić da probam i izneneadio sam se pa i od druge koja malo baca na slatkast okus ali isto je ljepljiva cjela.
Sa tim mali kidanjem sam probao jesu li zrele za branje nisam bio siguran više u njih i onda sam sve ovo napravio sjeko itd...

Odavno se tužim na BOX i ove biljke pa eto da to završim i sebi skratim muke zajedno i njima.
Ostali su još klonovi koji imaju neka dva tjedna rada ili tko zna i oni su izmanatani kao niko.
http://img404.imageshack.us/img404/247/p1020650x.jpg
Slika je loša ali šta sad mogu.
Klonovi koji su preživili u ovoj posudi su od predzadnjie 2 biljke iz ovog Growa 3 su Paćenica-voćna i 1 od one najveće biljke Domaće sjeme ako se tako može nazvati....
Dobili su đubrenje dana i to je to nema više hrane za njih pa kako bude i kad bude....odsada samo voda

Taman kad završe ta 4 klona u tom će i Smoke report od ove 2 ubrane i ja ga jedva čekam iskreno smješe mi se stalno ili je to namjerno...
I sa tim Smoke mogu da zatvorim ovaj Dnevnik i dam još ponešto informacija onako za kraj Dnevnika....
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Posle one glavne berbe,ovo ti dodje kao igranje...cisto da ti nije dosadno dok ne krenes sa novim...:banana:
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Baš tako kako si rekao ali je opet svaka berba posebna za sebe....
Ali kako god opet mi je nakon berbe najdraži onaj tamo 10 i koji dan kad je naljepša po meni vutra ima onako ljepu i svježu boju i kad je trimuješ kako trebaš po Hedovima onda je to gušt hehehehe Stat pa GLEDAT............
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
E ljudi ovako je stanje sad:
Klonovi su obrani skiknuli...... Nisam slikao jer mi se nije dalo a nema se šta baš ni uslikat.
Bit će za 40-50 Joja.... i dobar.
Nisam imao strpljenja za njih nikako ovaj put a općenito nisam baš ljubitelj kloniranja više to radim radi zeze možda nekad i bude što ozbiljno.
Bitno je da svaki put uspiju nekad manje nekad više ali nema veze.

Da kažem sad za cjeli Groow/Dnevnik ovaj koji sam vodio ovde sve vrjeme od 5 biljki.
Potovi su bili kaoko sam rekao dosta mali nekaih par litara,đubrio sasvim malo isto sa NPK 5-5-5 i nešto kristalona za plod kojeg imam dosta godina. U vege fazi uvjek dam biljkama Florin 7 jednom samo doza pola propisane .
Pred sami kraj sam se odlučio i na Peroksid koji je dobar da pohvalim .
To je što se tiče kemijanja i tog.
Zaljevanje samom vodom nije bilo dobro i redvnom tokom jer sam nekad znao zalivat i po najvećoj temp u box-u i kad je najtoplija zemlja hehehe ali opet je ispalo OK nije bilo previše vode nikad to je sigurno....
Rasvjeta je bila 400W HPS nešto neonskih ,koja štedna i po potrebi običnja radi temp...
Ventilacija 00000 Nula bodova unutarnji vent koji simulira i rupe oko ormara da izlazi zrak hehehe vlaga je bila OK relativno cjelo vrjeme ali temp preko noći nije baš non-stop /jbg zima/ ....
Mjerač Temp... imam od vlage nemam od PH vrjednosti nemam hehe nemam mikroskop nemam Coll Tube nemam dobar refelketor od lampe nemam grijalicu za noćne sate zimi nemam ventilatore za izvalčit i uvlačit zrak hahahahaha ali imam volju i volim vutru pa dobijem iz ovakvog Grow-a preko 300g e sad vi sami ocjenite jeli to dobor ili ne....

Eto šta da kažem i postam slika nema smisla milsim da ima dosta svega tog....
Što se mene tiče ovja Dnevnik se može prebaciti u zatvorene ili uleti još koji kmetar ili pitanje...

Hvala svima što su pratili Dnevnik i komentirali bilo kako a ja sam opet u svem tom naučio podosta jer svaki dan se uči....

Živila Vutra i svi njeni čalnovi !!!!!!!!!!!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CaNnDza

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Zivela vutra hehehe :) Sto se tice ventilacije ja sam od cvetanja ostao bez ijednog venta koji ubacuje svez vazduh hehehe :D
Dobro kao sto kazes igrao si se sa klonovima,kada naletis na neku dobru ganju ti kloniraj obavezno ovo bi samo praksa :)
Bravo za kolicinu,bravo za grow sada probaj da nabavis nesto dobro od semenki :) i naravno repina...
p0z
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.