Dobivena biljka PROBLEM

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.01.2013
32
38
18
55
Pozdrav!
Cisto da kazem na pocetku, Vutra.org jako mi je drago sto sam naisao na ovu stranicu,i vise je nego korisna i zanimljiva! :bananica
Nego,dobio sam 2 biljoze od frenda jer je on odustao od njih,nesto ih morao premjestati vamo tamo pa rekoh uzet cu ja.Sve je nabrzaka tako da nisam stigao kupiti nista posebno imam dvije lampe neznam sad tocno koje no nakon sto saznam u kojem je stadiju rasta i dal ju moguce oziviti (posto izgleda da umire), potrudit cu se nabaviti sve potrebno!Imam i neko tekuce đubrivo isto iz Merkatora :icon_sad: Listovi su se osusili i nadam se da cete mi moci reci razlog tomu i kako rijesit problem. On te biljke ima vec dosta i neznam nista o njihovoj proslosti. Hahaha :cvetak


Evo listovi.
[IMG=http://img401.imageshack.us/img401/3291/img0013ufa.jpg][/IMG]


Jedna
http://img707.imageshack.us/img707/8489/img0011xd.jpg

Druga
http://img221.imageshack.us/img221/306/img0009rs.jpg

Horror?
http://img547.imageshack.us/img547/706/img0007kt.jpg

Zahvaljujem! :joint2:
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
DRUG....
biljke su ti u cvetanju-zadnja faza
a deluju TOLIKO napaceno i istresirano-da me dusa boli samo kad ih gledam...
odma udaraj flush,onako preventivno,mada ne znam ni ima li smisla-one deluju vec zrele za skidanje,a mrsavooooo...joj..koliko mrsavo to izgleda.....
on kao da ih je u 'auswitzu' gajio....
jos kazes 'ima ih dugo'
majko mila....


pomoglo bi dosta da dodas malo informacija-kako su gajene,u kojim uslovima,kolika vegetacija,velicina posude(bar to valjda znas)-cisto da ustanovimo zbog cga su toliko napacene...
ali,svakako se neces heda najesti od njih-mada bude za spravu/dve koliko vidim
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
U svakom slucaju mozes "resetirati" situaciju. Daj im svakoj 3 ili 4 puta vise vode nego su tegle i prati situaciju :) ako ne reagiraju nakon toga rokaj kad se totalno osusi opet. Do tada bi trebale da pokazu da li zele uopce nastaviti dalje ili su gotove. U svakom slucaju gadne pacijente si primio u stacionar :D
 
24.01.2013
32
38
18
55
Istina istina uzasno izgledaju.. :kauch hehe novi sam pa se igram s ikonicama..

Drzao ih je u ormaru neznam koliko ih je prozracavao ili sta vec ali mislim da su bile prvo pod svjetlima 12/12 pa su onda na 8 smanjene to mi je nesto danas pricao jbg ne sjecam se dobro,ispricavam se... Rekao je da su zeznuli na pocetku odmah to. Znam da nisu bile pod svjetlima jer su odustali od njih. Neznam tocno koliko dugo i nazalost neznam tocno kolika je vaza ali je ona dosta dugacka stanu kvalitetno dvije unutra tako da mislim da vaza nije problem. Hahaha sto znaci sprava dve? :sadbanana:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
joj jadne, kako su zapostavljene, katastrofa... a mogle su super biti uz malo paznje, steta, jbg. nesto ces vec pripaliti od toga, nadam se
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
skini ti to dok još nije ošlo sve u p.m.šteta jer daleko su dogurale,a stvarno izgledaju ko da ih je frend :bananabang: :icon_mrgreen: okušaj se ti ispočetka....:thumb:
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Kada sam otvorio slike obuzeo me osjecaj kao da sam vidio malo stene na nekom debelom lancu, izgladnjivano, muceno, osugano i pri tome svezano da nema mogucnost ni samo da se snadje za hranu. Ovo da je neko namjerno htio napraviti ne bi se desilo ovako, ili bi biljoze pocrkale ili bi nesto bilo od njih.
Doduse, bila je jos jadnija situacija, cini mi se da je neko okacio sliku prilikom susenja biljoze, a od hedova ima po jednu mahunu (ili kako se vec zove dio gdje bi se trebale sjemenke razvijati) sa po parom pistila na svakih kilometar, ne da nije napunila, vec je za ne vjerovati.
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Stvarno šteta mogle su to biti dvije lijepe krupne ženske šta da ti kažem spašavaj i zapalit ces nesta,a kad pobereš prijatelju odnesi korijene jedino je to zasluzio :D Sretno s biljkama !
 
24.01.2013
32
38
18
55
Hvala svima na odgovorima! Ma i mene je srce zabolilo kad sam vidio zato sam ih i uzeo da vidim dal se moze jos nesto napraviti! :/ Znaci sad da odsjecem stavim da se susi..hmm koliko preporucate da se suse posto su ti svi listovi vec osuseni? :S Znaci da ni ne probam flush ili? Nekako mi izgledala ova druga da bi mozda jos mogla tu i tamo ozivit ali ocito nista.. Sad su u pripremi jos 5,6 sjemenki nazalost Unknown vrste no napravim Dnevnik i to sve kako bi im mogao dati max :D Hvala svima! :)

Biljoze rjesene i stavljene na susenje!
 
24.01.2013
32
38
18
55
Ma ja mislim da nije jos zrelo.. Pustit cu koji dan da se osusi pa cemo vidit! Sad sam otkinuo malo da probam ali nije to jos spremno..Btw ima neobican okus skrooz :S
 

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Moze biti da nije skroz zrelo, ali tesko da ce ti u tom stanju dozreti. Ostaje da iskoristis to sto imas u nadi da je dobra genetika.