Domaca zivina pernata (a i ostala)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ja ne mogu da vjerujem da mi je ova tema do sada bila izvan fokusa :D Xaxaxax, legendooooooooo :D Sjajno sjajno sjajnoo :) To je seoska idila, kamo sreće da čovjek više vremena provodi u ovakvom okruženju.... definitivno bi imao manje posla sa "budalama" doktorima :D Vojvoda ti je zaista žestok tip, onako crn i ukočen je pojava ipo ;) Ali, Sarpov je zaista prelijep, ima boje kao paun! Zadnji put kada sam bio kod mojih na selu, imao sam sukob sa dedinim Vojvodom :) Em je ogroman,em je manijak .... Ja otišao do bašte, da vidim kako je stanje na imanju,kad eto ti ovoga... Trči jedno 30-ak metara, čim me je vidio eto ti ga :) a svo vrijeme maše krilima, kao da će da poleti. Stiže, stade naspram mene, i ne poomjeraa. Ja lijevo,on zamnom...ja desno,on isto! Tamo ovamo, i kad mi je dojadio ja ga fištim nogom :D Medjutim,ne haje majčin sin,no skače i oće da se tuče... ja ga najurih nekom motkom, iš iš iš, i ode crveni vrag :) Ja do njive dolje se spustih niz padinu, zagledao se kako je poorano, kad samo baaaaamm :) Je*ite mi oca ako nije poletio 2 metra kroz vazduh, a kandže napoperio ispred sebe kao orao, i pravo u cjevanice, zviiiizzz :'( Zaista zaista me ofraštio, i dobro me je zaboljelo.... kad podjem sledeći put do sela, slikaću da vidite o kakvom samuraju se radi ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
lonac supe ovde, lonac supe onde... al nemojte me sad kamenovati :)
i56t76.gif
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
@sharp
daj covjece sta ti je,gdje je out?
mani se peradi :D
:cool: ne da mi se hodat po sumama i gorama, a u vrtu nema sadnje jer jos prosle jeseni susedi postali radoznali, 3 storija pocupao tik pred cvijetanje.
ostale jos 3 sjemenke satorija i ako proklijaju, jerbo je sjeme staro skoro 3 godine, dajem ih prijatelju da ih odfura u neku meni nepoznatu lokaciju. pa ak bude sta od tog, na jesen ce mi valjda udjelit kojih 100 g., meni dosta:vozdra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya