Domaja 250W HPS-test grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Lijepo izgleda,sad ih prvih 4 tjedna pusti da se izdužuju i prave bud siteove a onda skini lišće i dodaj visoku dozu fosfora po mogučnosti i tako do kraja bez dušika da ti se pravilno isćisti biljka prije nego ju isflušaš i skineš!
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....to se i radi al nema bas vise mjesta a mali milion budova=)....za sad koristim plantelu cvijet.....neka preporuka za gnojivo sa vecim postotkom F a mozda sa nimalo N=).....znaci da za nekih 2-3 tj skinem lisce?....kaj joj u toj fazi lisce vise netreba?....
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
naruči si od hesi a fosfor + nije skupa boca,stvarno če ti pomoć,tako moš s plantellom do jedno 5 tjedna i onda nastaviš čisti fosfor do kraja da ti deblja hedove a da neide u lišće i to če ti lijepo odradit posao,al molim te nepitaj me gdje da kupiš,samo proguglaj malo pa češ nač valjda!
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
...tnx za info....netrebas mi govorit di da kupim, to vec znam, litra 65 kn=).....znaci za kojih 10-15 dana cisti fosfor do kraja.....=)

....nadam se da ce bit topova na kraju, danas primjetio da su mi listovi poceli lagano kristalit, onak postaju snijezno bijeli=).....
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
to je uvijek dobar znak...što kristalnije to bolje ako mene pitaš!pozz
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
brate ako nije problem vo9leo bih neki foto update ako moze da vidim kako napredujes :))
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ljepi vrhici jedva cekam da se u debljaji da ih vidim samo pići REP + od mene:hehe:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....evo kad ste bas tolko zainteresirani evo update....cure na pola puta, 30.dan cvjetanja......

 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....mali update, 37.dan cvjetanja........



.....za sad sve po planu....=))))))
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....evo ljudi malo reaport....biljke presadene prije nekih 10 dana u teglu 30l, presadivanje podnjele odlicno, korijen je doslovno popunio kompletnu posudu i zapetljao se medu 3 cm stiropora na dnu posude koji je sluzio za drenazu pa sam izvadio sve zajedno i posadio u vecu posudu.....

.....al imam osjecaj da su tada stale ili je veca posuda pa mi se cini=)......mirisu cijelo vrijeme al prije nekih 5 dana su bas pocele lijepo mirisat dok je svjetlo upaljeno....listovi su na samim vrhovima malo zuti al mislim da je to sto im je malo pretoplo bilo jedno vrijeme, ne siri se vec danima pa me to ne opterecuje toliko....

....jedino kazem muci me to sto imam osjecaj da su stale i da se topovi ne pune kak bi trebali a 45 dan su u cvjetanju.....evo slike pa procjenite sami......





 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma dobro to izgleda odlicno nego smanji malo gnojenje nekako su listovi ko od plastike bas se zelene..... jos ako si sada presadio nemoj se igrati sa gnojivom mozda do kraja nece tebati gnojiti al sacekaj jos malo komentara...
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Dobro izgleda, ipak imaš domaju pa ne možeš očekivati nešto kao iz onih reklamnih sličica. Od tih 45 dana cvjetanja oduzmi kojih 7-10 dana dok su one dobile impuls, promjenile svoje procese i stvarno počele cvjetati. Računaj ukupno oko 70-75 dana od 12/12, znači negdje uskršnja berba, kao i kod mene, mi smo negdje na istom tajmingu.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....pa da malo ih soram sa fosforom+ od hesija bas zato sto imam osjecaj da ne pumpaju kak bi trebale....nakon sto sam ih presadio (znam da u zemlji sad ima dovoljno hrane) lagano sam ih poceo gnojit sa fosforom al 0.5ml pa onda svako drugo zaljevanje kad ih gnojim povecam malo dozu i nisam primjetio da im smeta jedino sto si mi Zoki sad bacio bubu u uho...da listovi su ful zeleni i onak nekak debeli=) kao da pumpa u listove a ne u hedove.....mozda dok ne popuni korijen sad ovu vecu teglu pa mozda onda naprave bum;-).....

@riblji-tak i racunam negdje oko uskrsa, mislio sam da cu ih skinut polovicom 4mj al prije ce to bit oko uskrsa, kaj kad svi kazu da u zadnjih 10 dana naprave magiju=)

....nadam se da ce bit nesto od toga a iduci grow ide Pineapple Express automatic al to negdje u jesen jer mi se cini da cu se sad preko ljeta morat malo smirit.....steta sto nemam vani neki sajt.....

.....tnx na pohvalama i komentarima.....pozz
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo ti jedan savjet, biljke su ti za 45 dana previše zelene,znači da ju forsiraš da ide u list,ako si sad nedavno presadio vjerojatno je biljka povukla i dušik u prehranu jer vjerojatno nisi fluširao zemlju pa te sad muči što se samo lagano izdužuje i baca lišće više nego hed,moj savjet ti je sljedeći,odnesi biljke do kade i svaku pošteno isperi i gledaj da ti voda koja izlazi van iz saskije prestane bit obojana tojest prljava,kad izlazi van čista voda onda netrebaš više flušat,pusti biljke jedan dan tako da se malo priviknu i onda dodaj veliku dozu fosfora i kalija ali bez dušika,preporučam hesi bloom i fosfor kombinaciju ili samo fosfor i onda bi otprilike trebalo nastavit pumpat samo hed a lišće žutit i otpadat lagano!tako nešto sam si ja to zamislio pa ono!razmisli o tome...i da prinesi lampu bliže hedu.250 wattni hps stavi na otprilike 30cm od heda,to če ti pomoć da se razvije i možeš nekako privezat hedove da ti što više biljka dobija svjetlosti unutar granja!sretno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.