First grow - 250w HPS - Random seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.01.2012
43
7
8
30
Eto i novog update-a, sta mislite, kako napreduje? Da napomenem da je najmanja sa slika auto (Original Amnesia). :)



 
16.01.2012
43
7
8
30
Da javim da se desila mala nezgoda jednoj biljci, tacnije, slomila su joj se dva glavna vrha od tezine :( Odma nakon toga sam otrimao (sugar leafove sam ostavio) i stavljena je na susenje.

Evo slika vrhova




Sta mislite? Koliko je moglo jos da gura?
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....bome posteni topovi za 70W HPS-a:clap:......kolko je bila stara kad su pukli topovi........

edit

......tek sad vidim da je 320W u igri......nema veze, topovi i dalje odlicno izgledaju.....
 
16.01.2012
43
7
8
30
Hvala vam, drago mi je da se i drugima svidja.

@GreenRyder - Ne znam u dan tacno, al' cvetala je nekih 9+ nedelja i to na 250w ipak, posto je ona od 70w pregorela davno. Ja sam iskreno prezadovoljan topovima s'obzirom da na toliki prostor przi samo 250w. Yield ce prevazici moja ocekivanja, posto sam mnogooooo manje ocekivao :)

Eh da, miris u boxu je takodje izvanredan. Varijacije mirisa su odlicne, od fruity - lemony - mango pa sve do nekog dieselastog mirisa.
 
16.01.2012
43
7
8
30
Momci i devojke, harvestovana je najstarija (10+ nedelja cvetanja), hedovina je dense as fuck (tvrda/gusta)... Inace, odlucio sam se za multi-harvest tkd sam ostavio manje topove + popcorn budove da guraju jos min nedelju dana. Smoke report ocekujte od svih 'strainova' nakon susenja + nedelju dana kjuranja :)

Da ne pricam mnogo, evo i slika :D





+ ocekujte mnoogo bolje slike od zavrsnog produkta, bice lepo slikano na dnevnoj svetlosti tkd ce kvalitet slike biti zadovoljavajuci :)
 
16.01.2012
43
7
8
30
Evo i prvog smoke report-a, radi se o ona dva vrha koja su se slomila sama, reportam malo pre vremena, posto sam planirao bar 1 week kjuringa, ali bar je bila solidno posusena (5 dana).

Picture suvog, pre svega



~the report:
Ocene su izrazene na skali od 1 do 5.

Tip: Sativa/Indica (vise mi se cini da je dominantna sativa, iako posle nekog vremena baca na stone).
Izgled: Mislim da slika govori vise od 1k reci, ali sto se mene tice, ja sam prezadovoljan izgledom. 5/5
Miris: Miris definitivno baca na dizel,skunk. Tokom growa je preovladavao dizelast miris, no sve vise kako se susi u pozadini se blago javlja i skunkast smell, no, bicu najpametniji nakon 1-2 nedelje kjuringa. 4.5/5
Ukus: Vrlo slican mirisu, cak se pri exhale-u oseca blago i limun. 4.5/5
Rad: Eh, tu bi se moglo pisati dosta, posto je jako specifican high, nikad do sada nista slicno nisam pusio. U prvih par minuta se javlja pritisak u ocima, zatim prelazi na lice, stvara osecaj kao da su vam pomalo zategnuti misici na faci. Kako vreme prolazi, sve vise prelazi u body high, i baca u lagani stone. 4/5 (ostavljam joj prostora posto nije skroz gotova, u boxu ce biti jos cca nedelju dana + zivo me interesuje kakav ce se ukus/miris formirati nakon full kjuringa)

Prosek: 4.5

Do sledeceg reporta folks! :icon_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.