First Outdoor Domaje :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.06.2014
13
9
0
oqzscm.jpg

trebao bih pomoć...vidite imam ovakvo gnojivo u granulama,sada nisam siguran koliko bi toga išlo na odprilike pola litre vode? jel netko imao iskustva s tim?
i da to za pljesan što preporučujete?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
o boze :D a sta pise na tom gnojivu/deklaraciji? od cega je napravljeno i kako se koristi? i kak se to opce zove. tesko tj nikako da ce ti itko rec bilo sto samo po slici....i to losoj slici.
prije bi rekao da se to gnojivo mjesa sa zemljom a ne sa vodom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HappyGrow2014

Alan B'stard

Aktivan Član
06.07.2014
76
155
0
41
HappyGrow2014 je napisao(la):
trebao bih pomoć...vidite imam ovakvo gnojivo u granulama,sada nisam siguran koliko bi toga išlo na odprilike pola litre vode? jel netko imao iskustva s tim?
i da to za pljesan što preporučujete?
Probo sam indoor s KAN gnojivom prije godinu-dvije, i to na nacin da sam otprilike pola ovog sto drzis u ruci pobaco po zemlji, mora bit udaljeno od biljke 10-15cm. Navlazis malo zemlju, pobacas, pokrijes zemljom i jos malo vode na to. Rezultati su bili dobri.
Al kak su ti ljudi rekli, ak ne znas koje je tocno gnojivo jer moze bit svasta bolje to iskljuci iz daljnjih formula. Pogotovo ak si to naslijedio od prababe, jer to cudo zna i ishlapit pa ko zna koji se to kemijski procesi odvili tamo. Mozda sad dobro i za ljudsku upotrebu :D
 
18.06.2014
13
9
0
jel sam vas istripovo jelda? hahahaha :D bratislava to je biljoza od 130-140 (mozda cak i vise) cm i kad je neki vjetar nije bas stabilna ljulja se i to sve kuzis tripuje me da ce puknit negdje a ovako sam je bar malo osigurao...neka to sam stoji nikome nesmeta :)
alan ma odlucio sam da necu nist stavljat bas to sto kazes sta ja znam sta se sve stim izdesavalo samo nek one jos guraju ovako :D iako ovih dana se nesta sakriva :sun2: :S