Five strain grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
@opacupa
kod mene u CFL boxu imam 3x26w sad nisam merio ali prosle godine dok je bio 5x26w kad je svetlo bilo upaljeno bilo je 28 stepeni max
a sa iskljucenim svetlom padne do 25 stepeni, tako da mislim da nije to nesto osetljivo pored HPS 250w :)
moja predpostavka, mozda gresim, al plavi spektar mu itekako znaci u vegetaciji, evo kod mene ispod HPS 400 himalayan gold fino raazvijena, svetlo zelena sa 2 internode za sad, a u CFL boxu za nijansu manja i jedan dan mladja, a listovi tamno zeleni i cinimi se deblji (izgled lista vuce na indiku) tako da 3x26w plavog svetla radi skoro jednak posao kao sad HPS 400w, sigurno im odgovara mesavina ta 2 u ranoj vegetaciji :)
srecno :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.390
2.598
Malo smo usli u debatu nepotrebno...jasna stvar da je u vege.pozeljan plavi spektar zato i postoje MH lampe pa cak i kombinirano MH-HPS cuda razna....Ja se nikako nemogu sloziti da cfl negrije...na ovom forumu je cak bilo frikova koji su rastavljali cfl nebili balast izbacili iz boxa i na taj nacin smanjili grijanje cfl-a koji "negrije".U prvom postu pise da se temp.krece 33-34 meni se cini malo previse i gotovo sam siguran da bi bez cfl-a temp.bila ok.Evo opet cu ponoviti cfl uz hps potpuno nepotrebno......ali nece skoditi naravno ...ako se temp.dovede u red.pozz
 

sneeky

Aktivan Član
04.11.2012
54
44
18
36
Danas sam bio u Mulleru i imaju neke 50x70 ogledalo folije. Nisu onako ful reflektirajuće malo su zamućene, šta mislite da obučem boks u to ili u mat bijelo?
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
kad bi mogo sliku da postavis lakse bi odgovorili ali bolje mat ako to ne reflektira dobro...
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
perodjetelina je napisao(la):
nije istina da folija nevalja, imao sam istu takvu i super je odradila posao
mislim da je WEEDetix hteo da kaze da nije 'testirana' na forumu do sad. a i alufolija moze odraditi posao vrhunski a ipak pravi hotspotove ;) tako da je mat bela alternativa i po meni cak najbolja opcija ;)
 

sneeky

Aktivan Član
04.11.2012
54
44
18
36
Ma ja sam se nakraju odlucio za tu foliju kao za poklon slicno kao alu i čini se da neće raditi hot spotove. Kasnije sve pofotkam.
 

sneeky

Aktivan Član
04.11.2012
54
44
18
36
Bok! Danas je biljkama 6. dan, meni se čine zdrave :)
Evo par fotki:
Box

White Rhino

Wonder Woman

Cheese

Jack Herer

Ak-49
 

sneeky

Aktivan Član
04.11.2012
54
44
18
36
Evo mali update. Prošlo je tjedan dana i biljke super izgledaju. Jedino je White rhino malo deformiran i jack herrer mi je malo čudan.


Ajme ljudi evo dan nakon ovog posta sam prvi put osjetio miris :))) Presretan sam! Zamirisala je malo wonder woman! Sutra idu u veće potove!
 

sneeky

Aktivan Član
04.11.2012
54
44
18
36
Evo ga mali update, biljke su stare 2 tjedna. Imao sam problema sa donjim listovima na dvije biljke, požutili su. Problem se nije nastavio (smanjio sam ph vode). I White rhino je zakrzljao malo ali se popravlja svakim danom.
Biljke su i dalje na 18/6 temp ne pada ispod 17c a sa svijetlom neide preko 30c. Planiram kupiti gnojivo pa me malo zanima vaše mišljenje. Mislio sam uzeti plantela list pa kasnije cvijet ili nešto iz grow shopa. Još ću malo proučiti.
Evo i slika: Ak-49 Cheese JackHerer WhiteRhino WonderWoman

Par random slika :
 

sneeky

Aktivan Član
04.11.2012
54
44
18
36
Bok! Najvjerojatnije cu si uzeti od advanced nutrients sensi grow i sensi bloom. Ima tko kakvih iskustava? Razmišljam o toppingu i lst-u. Dali je kasno nakon 2 i pol tjedna topirati? I koliko je to riskantno? Pogledao sam bezbroj tutoriala ali se svejedno bojim stresa koji ce biljke prolaziti. Pošto mi je prvi grow me malo strah :D[h=3][/h]
 

sneeky

Aktivan Član
04.11.2012
54
44
18
36
Napravio sam LST, necu topirati. Biljke mi se cine super, iduci tjedan idem po advanced nutrients sensi grow.
Photo update: Wonder Woman Ak-47 Jack Herer macro Još jedan macro Zajednicka

Par fotki LST-a
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
dobro ti je sve... fino ide :) furaj ih vege dokle idu onda 12/12 da pocnu bujat :) mozes topat, fimat a i lst cak radi posao odlicno...
kod topinga i fimanja treba joj malo vremena da se oporavi, nekih 7 dana mozda, i tek kad se oporavi, 7-10 dana od topanja prebacis na 12/12
kao sto rekoh, sto god se odlucis sada u ovom stadiju rasta da napravis od treninga, neces pogrijesiti...samo laganini !
topping je manje zahtjevan od fimminga tako da je i manje riskantan... za fimming trebas imat skare, preciznost... a topping sa prstima obavis :)
sretno dalje!

peace out !
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
ZaSlike.com - Besplatni upload slika! deluje mi kao da ima blage kandze ?
pazi sa zalivanjem, visak vode bas uspori biljku
evo ja imam domaju i PPP u boxu PPP je stariji nepunih 10 dana nisam siguran, i domaju sam malo "prelio" vodom i sad deluje kao da je 3 nedelje mladja od PPP , msm i genetika tu igra ulogu al ono, samo ti skrecem paznju, bolje spreciti nego leciti ;)
inace sve lepo izgleda, za pohvalu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.