Five strain grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sneeky

Aktivan Član
04.11.2012
54
44
18
36
Ma ja isto kao največi noob :D Sve je ok nema nikakvih muda, odbrojavam dane :)
 

sneeky

Aktivan Član
04.11.2012
54
44
18
36
Evo ga ljudi cepnuo sam Ak, cheese, white rhino i wonder woman. Od cheesea i ak-a sam dobio po 30 grama a white rhino i wonder woman se još suše. Sve biljke osim white rhino sam posjekao do pola donji kifovi koji nisu dobivali toliko svijetla su ostali i vec su se oporavili i dalje se debljaju. Zasada sam pušio Cheese i ak. Cheese mi je naravno najbolji, rad je super i okus s time da sam pušio dok se kjuralo i to u periodu od dva tjedna. Sada ovaj cheese šta pušim je super iako ja mislim da bi to još puno trebalo stajati, ali previše novaca dajem na smeče sa ulice. A ak je imao limunkast okust isto sam ga pušio dok se kjurao sada sam ga ostavio da stoji u teglici. Skužio sam da sam ak malo prerano skinuo još nisam imao mikroskop ali svejedno je rad dobar. Wonder woman je čini mi se najviše dala moglo bi po nekoj mojoj procjeni biti 40tak grama, dobit cu vagu uskoro i moraju se jos posušiti. Jack herer je još u boksu sa ostacima drugih biljaka i mislim ga skinuti kroz 5-6 dana. Ak - 49 je skinut 29.3. a Cheese 5.4., Wonder woman i white rhino su 8.4. Posađene su 29.11. Zadovoljan sam osim par grešaka koje neću ponoviti u sljedećem growu. Kraća vegetacija, veći potovi, manje biljaka i filter jer je jako smrdilo iako mi se čini da je to samo zbog cheese-a jer kad sam ga izvadio ništa se nije osjetilo. Nadam se još i barem nekih 20-30 grama od ovoga šta je ostalo u boksu i naravno Jack herer. Evo par fotki sa mobitela, kada skinem jack herera cu staviti macro slike kifova i detaljniji smoke report kada se malo još iskjura. Cheese sušenje:

Ak - 49 sušenje

White rhino sušenje

White rhino i desno Wonder woman sušenje :

Trikomi na white rhino:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.