Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tommy Chong

Aktivan Član
13.07.2012
489
3.195
143
30
Jamaica
Power do kraja ovog mjeseca pa cu vidit jer ovo je sa nekim kineskim stednim i samo na vodi citavo vrijeme pa neocekujem puno.Sledecu guram sa hps70w uzet plantelu list i cvet i lagano tad vec mogu očekivat malo moćnije hedovine....peace
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
nije problem potamneti listove. cesce djubrenje ili malo iznad crte...bitno je da se ubode mera !
Bravo Creativ;)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
metalmaniac je napisao(la):
creative čime ti to gnojiš da su ti listovi tako tamni?
S nicim metalac...mix zemlje je izgleda prejak za tu vrstu... jedini novitet je piranha i voodo juce u zemlji a jedini dodatak vodi je bio 2ml carboloada izmedu 20 i 25 dana da nahranim te trupe ispod zemlje..dobile su i brzo ispiranje sa 20l vode da pokusam malo isprati visak N iz zemlje no nije bas pomoglo ...uskoro ide pravi flash pa ce i to valjda sjesti na svoje mjesto. :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ma sve je 5, dok nisu uvijeni listovi nema problema, tamno zelena boja nikome ne smeta... :)

u kojoj zemlji raste?
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Veliki Pozdrav Svim Kolegama Growerima !!!
Hvala sto postoji Vas site ,jer ste me naucili svemu ovome i od tada je moj zivot postao pravi Mali Rajski Vrt he,he.

Evo malo srece da podelim sa vama( do sada sam odradio 10-ak vrlo uspesnih growova(automatici)).

Auto Acid -Paradise seed
Haze 2.0 -Dinafem
Nakon 10 nedelja od semena uradjen flush juce pa ce u susaru.
Interesantne su ove biljoze jer je u pitanju sativa dominant,a u Acidu je Diesel(medical)!!
Postao sam lovac na automatic Sative(bar da je 60-70%)
dA spomenem kako sam ostao veran CFL rasveti.
Izduv je aktivni ugalj.Filter je mama!!

Photo0095.jpg



Photo0094.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
bio sam ubedjen da sam zasadio dve moje brazilke, al mozda sam pobrkao epruvetice,
prva fotka od 28.01. a druga od jutros... il je kod brazilke proradila automatika, ovo
sam mislio da je seme od proslog outdoora, kada je brasil kc x rr47 oprasen sa automatikom,
al sad vise nisam siguran ni u sta, dok ne vidim kako ce se razviti cvet, suma sumarum
biljka je procvetala u nekih ~14 dana, mislim da je nikla dan~dva pre te fotke od 28.01. :icon_confused:
p.s. i druga je procvetala, samo je jajan, a prethodno zasadjena dva jet-a su procvetala 17og dana
bem li ga, malo sam zbunjen al nek tera ona samo :)