Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
@ caspe - pa onda nemash vishe brige do kraja...nisam znala da su vec u velikim posudama...
jedino bi ti preporuchila da jednu skinesh malo ranije tj jednu malo kasnije...recimo urazmaku od 7-12dana..tako chesh dobiti dva malo razlichita rada.. jer...ranije sinute biljke vishe djeluju "sativasto" tj. kao dizalica-smijeh i malo vishe tripy..a one koje su ostavljene malo duzhe..one su malo vishe stonazha..
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Big Bang topiran(slucajno otiso jedan list :D) 23 dan, JEt47 oko 20 dana, polako raste, nema predaje :D
i 2 klona White Widowa, malo je guzva al prebacicu WW u drugi boks. Pitanje jel zna sto je BB smoren,
zalio ga pre 7 sati, mislio zedan al nije to, zna neko?

fotografija0383z.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ma pitanje je sto ti klonovo izgledaju mrtvo, a posebno sto jet stade, 20 dana a ko da ima 3...meni procvetaju za 17ak... a inace izgleda zdravo, hm
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
drugi klon veci je danas skinut iz "klon boksa", ovaj malo ranije, zuteli su i u tom boksicu,
a da su mrtvi obesili bi se, vidis da ovaj veci nakostresen :D, ja mislim da ce nakon presadjivanja zivnuti, a Jet se kilavio,
imao je iste uslove ko BB, mozda mu smeta niska vlaga(kod mene u pocetku stagniraju zbog toga)
a BB ne znam koji je 'rac, mozda ce zivnuti sutra...
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Niko ne zna sta moze biti Big Bangu, vlaga je mala, svega 35%, temp optimalna, obeseni listovi
kolko ja znam mogu biti od nedostatka i previse vode, al nije do toga, biljka izgleda zdravo
al obesila se, nisam se dosad susretao sa ovim, mozda je boksic uklet :) brinem se za nju :D
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Kako su ti zdravi klonovi, nisam video da si opisao sta si koristio kao hormon al
poznajuci te vrv nista a sto se tice BB uvenula je kad je zemlja bila suva a
vodu je dobila ja misim dovoljno, jedva da se procurelo dole, bas mi je cudna....
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
evo i ja nesto radim napokon.


4x35w cfl (trenutno su samo plavi spektar, morat ce se po nove zutog ubrzo), ventilacija nula bodova hahah, salim se, narucio sam par PC osmica pa ce ubrzo i to unutra

nema puno filozofije, ovo unutra je pokusna biljčica, šta je nikla slucajno sa orhidejama, pa sam ju na balkonu drzao, a kad sam juu presadio u terra magmu ju je lansiralo, i s njom je neka mala isto iz orhideja izvađena, ovo su samo pokusne biljčice za temperaturu i to, vidi se sve na slikama, i da, NEMA ventilacije, a vlaga i temperatura su sasvim OK...

evo i par slicica:











edit:

klik na slike za povecanje, i da, planovi su naravno veci nego ovo tu, imam spremno Jet47 od prijatelja dragog sto mi je poklonio sjemenkice, pa ce to unutra kroz ove dane cim dodju ventovi, drugo sve imam i spreman sam ko puška... :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
pa imas ti tu prostora, furaj ti dalje ove, nikad se ne zna, odnosno, ja bih nastavio sa velikom a mala, cvik-cvik + trebao si odmah u nesto vecu posudu, ovu ce brzo prerasti ;) + verujem da si stavio 12/12