G.H.S Auto Bomb, Dutch Passion The Edge

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
zavrsi pricu kad joj dodje kraj cemu flush u outu, imaj strpljenja do (bar) sredine narendnog meseca...jbt svi bi nezrelo da beru, koji vam je
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
ma imam strpljenja, nisam to rekao, samo se bojim da mi nece zavrsiti posto pise da cvijeta 49 dana, jos bolje ako ce cvijetat duze, pa cu moci pognojiti jos jednom, za sada je sve super, samo nastavite momci sa instrukcijama thanks i stipi i poweru i sharpu :respect:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
-Slusaj mater(Powera) svoju - kaze Edo majka.
pusti fush za prilike kad ces biljke imat posadjene u posudi. moze ti se desit da biljku utopis sa ili u vodi sto automatici bas i ne vole. a slijedom toga se zna pojavit plijesan i budj u zadnjih10-15 dana growa(iz vlastitog iskustva),
radje ti nju pognoji sutra,poslije toga ju samo zalijes obilnije 2 puta sa po 20 l. vode u razmacima od 7 dana i beres oko 15--08 . . ako bude obiljnije kise, preskocis zaljevanje ili oba.to je to.
Piece of cake.
Sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and PowerSeed

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
thanks again, evo ja pucam s pitanjima, mislio sam ubrati jedno 10 listova, i posusiti ih za caj, ima puno lisca na njoj, i poslije kise budu prljavi, jer bi moglo biti problema ako oberem, znam da biljka dise preko listova, pa me zanima, posto vidim na slikama da ima ljudi koji maltene osisaju biljku, pa jel bih smio ja skinuti za jedno dvije salice caja?
 

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
Gle ja bi ti sad reko,al kad nema ni jedne slike da vidim kolko ima lisne mase,al 99% možeš,a na drugu stranu će to bit i dobro,jer će imat više sunca hedovi
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
evo danas malo skinuo, al jbg vise od 10 komada, mada ima jos na njoj, skinuo sam neke zute, i par zdravih

5kxUpCf.jpg
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
danas nisam izdrzao, morao probat, vrh sa doljnih grana ali krivo odsjekao, pa sam skinuo za par pljugi, jbg :dada budem stavio u mikrovalnu pa isprobao veceras

VVbjkyw.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bruce Banner

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Obuzelo nestrpljenje,. :rofl: ...i vjerojatna oskudica. :lml_spam:
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
probao danas, full head high, nimalo me nije usporila, sve si razmisljam da ju skinem, do 15.8 ako ju ostavim mislim da ce napraviti invalida od mene,

posto sam danas stavio full malo, osusio sam ju u mikrovalnoj, nije ni bila posusena kako treba, a rad joj je super jak u odnosu koliko sam stavio, ima vise onih smedih dlaka nego bijelih,

omjer 60/40 posto smedjih dlacica, miris skroz mentol, full super miris, bolji nego kupovna trava, danas je bilo 29 stupnjeva, i pada kisa, moglo bih doci do plijesni

neznam, kazite mi svoje misljenje, dal da ju skinem ako bude kise iducih par dana, posto je 29 stupnjeva puno, jos pogotovo ako kisa padne, sparno je danas bilo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bruce Banner

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa kao i sto kazes da je moglo doci do plesni ,ali kao i sto vidis da nije na tvoju srecu..pa pritom nemoj jos zuriti ostavi jos malo..ali svakako malo cesce obilazi i kontrolisi to za plesanj,jer ove godina je bas dosta kisovita i treba dosta opreza za one koji growaju sa Autosima...:)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
To nest mrsavo dijeluje, ja bi to ostavio. Ljeto stize, nece biti ceste kise kao do sad. Neznam o kakvim je dlacicama rijec, trihomi su najbolji pokazatelj. Nestrpljenje je zlo :)
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
Danas kad sam pregledavao ovaj vrh sto sam skinuo, nasao sjemenku u njemu, citao sam da je power negdje napisao nesto tipa, da biljka sama od sebe hoce izbaciti pokoju sjemenku, evo slika:
ZmGi32U.jpg


jel to znaci da je to 99 posto feminizirana auto bomba ova sjemenka, posto nema nigdje u blizini muska biljka?

I jos jedno pitanje, ako stavim u neku posudu pa u hladnjak ovu sjemenku hoce mi izdrzat do godine?
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
No Joke je napisao(la):
To nest mrsavo dijeluje, ja bi to ostavio. Ljeto stize, nece biti ceste kise kao do sad. Neznam o kakvim je dlacicama rijec, trihomi su najbolji pokazatelj. Nestrpljenje je zlo :)

pa pistili ili dlacice,kako god.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
znam da si rekao da si zadovoljan probanim, al ta ko da tek krece da cveta, budi strpljiv, nemas tu nista puno "heda" kad se osusi, izdrzi bar do 12~15. 08.
inace, pistile bas nisu najzahvalnije za procenu zrelosti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.