Galerija fotografija s komentarima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
candugate5.jpg
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Imaju neke lude zube kao pitbulovi...usjeknuti zub u zub ludlo kad ujedu nema vanka...i slusaju medjutim sto se tice pameti...tu je moj odji mnogo jaci :) nema bez dzukele nista to je pamet i snalazljivost koja se tesko radja genetskom modifikacijom.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Vutragenjo je napisao(la):
daj ne brukaj se Balkanski choeche...

Portugalski vodeni pas je mnogo manji i malo drugacije izgleda. Ovo je ruski terijer.
a vidim braka nego te malo zezam jer bi ga volio imat koliko i ja
pa da ga vodimo na ronjenje
zvekneš krnju i zvizneš mu pod vodom da je izvadi iz rupe :hehe:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Imao sam cilj za ovo ljeto da napravim kolekciju kvalitetnih fotki svih kukaca/pauka koji plaze naokolo po Istri di sam proveo velik dio ljetnog odmora. Ima ih stvarno hrpa jer je mjesto di ljetujem okruzeno sumom (prakticki dzunglom) sa svih strana. Nemogu rec da sam uspio u svom naumu jer ih puno nisam vidio, fotka ose je izdaleka i losa, nisam uspio uhvatit i fotkat strsljena, stonogu, bubu tenk, onu tanku crnu osu i onu osu sta ima dugacke noge sto vise a i slika skorpiona je stara dvije godine. Pravog skakavca sam skroz smetnuo s uma, jelenka koliko je rijedak nisam ni mislio da cu naci, a i crne udovice mi se nije dalo trazit pod kamenjem. Ostavljam te stvari za iducu godinu a ovdje cu stavit ovogodisnje pozere:

Moja najdraza zivotinja, apsolutno ih obozavam:




Za razliku od uobicajenog misljenja, potpuno je bezopasna


Ovo zovem buba švaba otkad znam za sebe, pravo ime neznam iako sam trazio uzduz i poprijeko neta, znam samo da vjerojatno spada u takozvane "soldier beetle", kojih ima bezbroj vrsta. Predivne su, nisu otrovne, ne grizu, samo skakljaju i ako ste nesretni posere neku zutu kašu poput onog iz uha, skroz malo. (ovo na prvoj slici nije ta kasa nego ostaci cipsa u kutiji)





"Zelena Mara", spada u "scarab beetle" kojih isto ima bezbroj. Ne grize i super je osjecaj kako ti stisce prst s nogama kad hoda po njemu. Zderu nektar iz cvijeca i privlaci ih miris kreme za suncanje. Zato ih stara mrzi jer ju traumatiziraju na plazi.


Oklop je fascinantan izbliza


Veliki crni mravi cijih mravinjaka ima po svuda, nisu napasni i ne ulaze u kuce poput onih malih mrava.


Osa. Mrzim ih onoliko koliko su mi vizualno lijepe.


Skakavci.....tehnicki nisu skakavci nego zrikavci, skakavci su oni mali leteci iz trave sa kratkim ticalima. Nisu otrovni al grizu bez razloga, makar i sam dosao na tebe. Boli kao da te netko ustipne noktima.




Ovo su im zenske (valjda), puno rijedje od ovih gore.




Uz stonoge, moj najveci izvor trauma. "Wolf spider", ovaj na slici je najveci pauk kojeg sam ikad vidio u divljini. Ugh. Nisu agresivni al mogu ugrist i imaju otrov, iako kolko ja znam manje boli od ose.


Skorpion. Usporedjujuci njegove sposobnosti sa sposobnostima ostalih ovdje, ovo je supermen. Stvarno trebam snimit jednom kako se okretno ponasa i krece kad ga provociras, kako prijeti klijestima i kako se drzi za stapic sa samo jednim klijestima duze od minute dok ga nosis, i kako se ukopa na mjestu kad ga lovis i neda se pomaknut kolko god ga pokusao pomaknut sa stapom a da ga ne ozlijedis. Bode, i kolko cujem boli jako, al nije smrtonosan (za odrasle bar). Slika je stara 2 godine.


Dec it.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ex buraz,volim insekte,ali sav se najezim kad mi koji dodiruje lice...Alal vera za wolf spidera...fantasticna slika...i fantastican pauk :)