Galerija fotografija s komentarima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
e kako se zovu ovi?noćas su me posjetili.sad me kisela paprika spriječi da se opet susretnem s njima iako možda dobim lucid.
IIS_outerpanel3_FRONTCVR.jpg
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
Evo par novih - zapravo ova je od ove zime - čudno izgleda, ko da je labud vezan baš oko vrata za ovaj odraz špaga u moru :D

slika001.jpg


Ovi vrapčići su od pred par dana

slika009r.jpg


Maca je isto od pred par dana, mada se slika čini totalno zimska, što zbog boja a što zbog tog nečeg bilog po podu što izgleda ka snig :D... sve u svemu, maca ko maca, znala je ona di se smistiti - beton je prevruć, a na deblu je onako taa-man, još mo'š lipo opustit rep i mahat s njim da ti se laadi ;-)

slika082.jpg


E sad, ove slike dosad više-manje, al za ovu je stvarno trebao bolji fotić jer se ovako ne vidi u čemu je fora, ali evo ja ću vam reći da su to na mulu zapravo kolica iz supermarketa :) ... bidna napuštena, prazna i totalno beskorisna (i) izvan konteksta, lol

slika030.jpg


Malo mrtve prirode :) - ovaj put usri Splita: prestrašna greška - štapić (integralni, naravno, od integralnog brašna!) koji se uspio dobro integrirati u društvo :-D

slika080.jpg


Vlasnik jahte odaje počast svetim gljivama? Ili je za nju uspio zaraditi uzgajajući šampinjone i bukovače ...

slika108.jpg


A kad smo kod jahtica, evo najlipša od svih koje sam ovog lita vidila - ljudi su je pobrkali s Armanijevom jer je i on bija tuda u điru baš tih dana kad i ova - pred misec dana, tako nešto - jedna od ritkih koja nije bijela - veri elegant indid

slika169.jpg


Kilo granja lešim :-D ... reljef od suhog granja na zidu tu u susjedstvu, podsjetio me na onaj (reljef isto/sliku) iz Đavoljeg odvjetnika što Al Pacino ima na zidu u uredu ;-) , baaaa, ehe hehe

slika177.jpg