Galerija fotografija s komentarima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
e sorite mi kaj tu postavljam pitanje, htio bi postat neke slike al znam samo stavit link od imageshacka..

kak se stavljaju odma slike ko sto je M_tina stavila??
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
aaaaAAAA! BLAGO ti se eeee! udaj se za mene :icon_lol:
ehe hehe
i kod nas je more jučer zakuhalo od bure, bili su valovi ko zgrada! Ko kuća to jest! Zapravo aj, kućica. Ona za pasa recimo. Možda prije ona za 'tice. Il, ježeva kućica. Od puža ona zapravo. Zgažena. Buahaha ;-)
(nije, stvarno je bilo valovito i more se bijelilo od pjene, puhalo je ko vrag - sad je stalo)

a u kojem si gradu u kojem si kojem kojem gradu? uhh da Španjolska, pa bla-ago ti se! Znaš li ti koliko si sretan? Jesi tamo for business or pleasure? Živiš tamo? Koliko već dugo? Čime se baviš? Ima li života prije smrti?
:costumed-smiley-027
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
Ramona_Red je napisao(la):
aaaaAAAA! BLAGO ti se eeee! udaj se za mene :icon_lol:
ehe hehe
i kod nas je more jučer zakuhalo od bure, bili su valovi ko zgrada! Ko kuća to jest! Zapravo aj, kućica. Ona za pasa recimo. Možda prije ona za 'tice. Il, ježeva kućica. Od puža ona zapravo. Zgažena. Buahaha ;-)
(nije, stvarno je bilo valovito i more se bijelilo od pjene, puhalo je ko vrag - sad je stalo)

a u kojem si gradu u kojem si kojem kojem gradu? uhh da Španjolska, pa bla-ago ti se! Znaš li ti koliko si sretan? Jesi tamo for business or pleasure? Živiš tamo? Koliko već dugo? Čime se baviš? Ima li života prije smrti?
:costumed-smiley-027


mali gradic na sjeveru (najblizi veliki grad je gijon).. dosao sam sljakat prosle godine upoznao jednu curu i ostao.. trenutno se bavim sređivanjem papira spanjolskih, i upoznavanjem jezika..
i je, predobro mi je!!
i bilo bi mi drago da mi se svaki clan vutre javi kad prolazi tuda da zapalimo koju jer mi fali ona pozitivna strana balkana a vutra.org to i je.
za clanove je kod mene ZIMMER FREI i ne samo FREI neg i GRATIS
:)
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
:clap:
Ko ne voli balkansku dušu taj nije pravi balkanac.
Jednog dana ići ću do nekih jarana u Španjoljskoj, javit ću se;)
Ae sad dođi ti do Crnog mora:D
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
evo nešt zabilježeno danas:

100_0515.jpg


100_0541.jpg


100_0514.jpg


100_0582.jpg


100_0518.jpg


100_0537.jpg




 
30.10.2008
8
9
0
35
predivno..
samo žalosno je kad ljudi chemtrailovima naprave oblake pa sve pokvare :(

EDIT: zato nam priroda nekad i ovakve face složi hehe

faca1.jpg


i zato volim kad je ovakvo i izgubiš se

nebo.jpg
:sun2:

a kad uz to nešto ovakvo pliva kraj tebe..ne životinja nego beauty itself

labud.jpg