GHS Jack Herer 250W by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
kolege,hvala na pohvalama :D ja sam prezadovoljan kako biljka napreduje...još nisam ovoliku grdosiju imao i nikad manje problema tokom growa imao.od starta sve ide u najboljem redu,čak sam ovaj puta preskočio i ono lomljenje grana nehotice,što mi je do sad bila redovna praksa.puj puj puj da ne ureknem... :icon_lol: jučer sam je zalio sa punom dozom Plantele,4 litre mješavine je popila,iduće zaljevanje voda.
pošto ionako blejim u biljku stalno,evo i jedna slika

 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
starwatcher: auuuuu tebra,dade ti meni pravi kompliment! :D hvala ti,mada,imam i ja još puno za učiti,nisam ni ja nešto preiskusan,ima ovdje veterana od kojih i ti i ja možemo puno toga naučiti. ;)

owerdoze: imaš pravo,ne valja,zeleno je još. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
znači,produžujem si agoniju čekanja još dva tjedna više... :D možda neću dočekati tih 45-50 dana jer imam neke planove za 8.mjesec,godišnji i tako to,al to još nije definirano sve,pa ću vidjeti kako se situacija razvija...u svakom slučaju ostavit ću koliko god ću moći da mi što bolje ispadne. :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
malo sam zbunjen s ovim prizorom,jel moguće da su ovo neke banane u najavi ili sam krivo zabrijao??

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hehe,bolje ako je tako....nisam se još do sad uživo sretao ni sa foxtailovima (u toj mjeri) a ni sa bananicama,pa me zbunilo totalno... :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
82.dan/27.dan cvijetanja:

danas sam joj dao flush,kontam da je oko polovice cvjetanja,možda malo manje,pa reko idem je iznenaditi s jednim ispiranjem,pozitivan šok ovo ono :) u biti mi je dosadno jer sam bolestan i nemam šta pametno za raditi pošto kiša vani serucka,a ja moram mirovati doma. :D
zakačio sam tuš na teglu i pustio vodu nek curi...nakon flusha planiram je ostaviti jedno tjedan dana samo na vodi,pa onda početi gnojiti ponovo...
imam i neke flekice po lišću,za sad je samo na par listova,vidjet ću kako će se razvijati situacija,pa ću po potrebi reagirati..

evo par slika da ne ostane samo na riječima. :)

 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
achtung druze, flekice bas ne obecavaju, nisi jos na pola cvetanja. i proveri iz bliza ili lupom ovaj detalj, ne mogu jasnije da izostrim al mi lici

300fog2.jpg
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ove fleke mi bacaju na problem sa ph,što je možda i najvjerojatnije,pošto nemam ph metar,a snižavam ga odokativno sa limunskom kiselinom...nekako mi najviše te fleke podsjećaju na ove https://vutra.org/topic/9910-kompletan-vodi-za-bolesne-biljke-probleme-sa-nametnicima-i-ph/?p=220953
ovo sam provjerio,to je s onog vrha koji sam neki dan slikao,ali mi se čini da nije banana,čini mi se da će nove pistile iz toga izbiti..

p.s. znam da nisam još ni na pola cvjetanja,al to se ja tješim da mi psihički bude lakše. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.