GHS Jack Herer 250W by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
slažem se da je mogla još,barem tjedan dana..al pošto je Jack neplanski uletio u box nakon havarije s Criticalom na početku dnevnika,nije bilo puno prostora za manevriranje s vremenom,plus što ju je i topiranje malo usporilo i malo duža vegetacija...al nema veze,i ovako sam prezadovoljan s napravljenim..
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.811
2.698
Weed California USA
Svaka cast :) :clap: Ima vise nego sto je izgledalo na biljkama, barem na zadnje dve fotka...lijepa hrpa :)
nego...zanima me samo oce bit kakav cure-ing ili klasika?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
farmeru, ovo je sad vec ozbiljno ;) svaka cast, prebacim u zavrsene a ti se javi sa smoke repom kad dodje vreme :)
 

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
161
254
63
Lavee novi sam ovdje, ali ovo je brutala. Svaka čast, uzivaj u rezultatu :smoke18:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ljudi,hvala na pozitivnim komentarima,lijepo je probuditi se i pročitati pohvale. :) :thumb:

@stipe: i mene je iznenadilo jer imam osjećaj da se pojavilo par vrhova koje nisam ni vidio :D što se tiče curinga,klasika način,prvo posušiti par dana pa u tegle i redovno provjetravanje i provjera više puta dnevno.

@Power: ozbiljno,nema za*ebancije... :) sad tek mogu reći da sam uspješno uzgojio biljku,prezadovoljan sam i količinom i kvalitetom jer se vidi po njoj da će valjati,bila je sad mala provjera na brzinu,još više se lijepi na dodir,miriše sve u šesnaest. predobro. :)

@Kirje: hvala lave,bit će uživanja! ;)



edit: 800-ti post,not bad! :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
vrhovi su bili dosta sitno rezani,iako sam htio cijele posušiti pa onda rezati za teglu.ovaj puta sam to odmah napravio jer sam u maloj stisci s vremenom...izvana su već crispy,iznutra su malo vlažni...relativno velika površina na kojoj sam sušio,uz dobar,ne pretjeran protok zraka...češće ću otvarati tegle i provjeravati,lako ih poslije prosušim ako primjetim da su prevlažni,nego da ih presušim..sušilo se na 24-25 stupnjeva i 55-65% vlage od preksinoć.
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Moraš ih ostaviti dva-tri dana u škarniclu, pa onda u tegle.......nemoj sada upropastiti sav trud. Curing je jednako zahtjevan kao i growing....
:respect: za odrađeni grow. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
do večeras su u teglama,jer sam se bojao da će se presušiti,a nemam preko dana prostora za manevre radi klinaca,pa sam ih radije stavio ovako nego da se presuše,nekako su naglo počele gubiti vlagu,pa sam to malo usporio na ovaj način...sigurno da ću ih još morati prosušiti malo jer nisu do kraja suhi vrhovi..al nek stoji do večeri ovako.ma curinga me najviše i strah jer uvijek mislim da ću nešto zeznuti,nadam se da će sve dobro proći..
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
samo opušteno....ma kakav strah..kakvi bakarači....odradio si vrhunski grow, odradit ćeš i curing, pa smoke report.....za mjesec dana....neka se malo "ušećeri"...ma bit će to pravi bomboncini.
mali savjet velikih meštara kuhinje....par dana vise, par dana u škartocu (škarniclu) mjesec-dva u tegli, pa u vakuum vrećicu...i to je to. U slast. :spliff:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
marihuana rano jer za tegle...postoji mogucnost da se upljesnivi ako nije suho.Steta bi bilo.
Minimalno 8 dana susenja ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: golub mira

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ljudi,sve u redu...znam da treba još sušit i sušit ću je,jutros su otišle u tegle da se naglo ne presuše izvana,u tegli su se stisli vrhovi i poprimili onaj svoj oblik,sad sam izvadio opet sve iz tegli i stavio da se još suši...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.