GHS Jack Herer 250W by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.380
2.598
marihuana prijatelju..ph te malo muci :)
Koliko limunske kiseline stavljas na litru vode i dali voda odstoji prije toga ili ne ?
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
stavim prstohvat na 1.5 L s tim da ne odstoji...imao sam jednom prilikom ph u posjedu,pa sam uštelao ph bio,i tog sam se do sad držao...definitivno moram nabaviti ph metar,al eto jbg nikako da dođe na red...a znam da je bez njega nagađanje čisto,morat ću to riješit što prije. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

disco rebel

Aktivan Član
20.01.2014
173
616
93
pa dobro farmeru, ova tvoja biljka mi je za udzbenik, tako si je lepo istrenirao, nemoj sad da zezas krizu sa ph metrom ;) onaj zuca ce da ti zavrsi posao, a nije bas toliko skup da ne mozes da ga priustis. cekam sledeci post da nam kazes da si ga narucio :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.380
2.598
Bilo bi dobro da voda malo odstoji bar dva sata...ph se digne zato vrijeme i dovoljno je prstohvat i malo vise na litru i bit ce izmedu 6,5-6,8
kod tebe je bio iznad 7 ako si stavljao prstohvat na litru ;)
Ali bit ce to odlicno i sada je...jos uvijek si nadmasio sam sebe ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
92.dan/37.dan cvijetanja:

nakon flusha prvo zalio s vodom,pa onda s punom dozom Plantele...još uvijek na par listova ima onih fleka radi ph...al vidim da biljka piči dalje istim ritmom...maste se i pune vrhovi lagano...ono što sam sumnjao na banane se na kraju pokazalo da je razlog tome što je vrh jako blizu cooltube-a,pa je izbljedio malo :) sami vrh je takav,dolje je normala sve...


slike su ispod hps-a,malo mi je nezgodno stalno vadit i vraćat u box biljku,ali planiram je ovih dana malo još podvezati i ukloniti višak listova da joj zraka malo dam...
 

Tex

Aktivan Član
25.03.2014
144
182
43
Svaka čast matori,poprilična količina će da bude ovdje.
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Jel ne mozes malo spustiti te tri najvise grane,obicno staje sad sa rastom,ne vidim dobro dal ima mesta,a vise nemam dilemu koja mi je biljka sledeca kupovina,ili to samo izgleda lako kad se prati majstor

bravo ganjo pozz
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
sad mi je malo teže baratati granama,pogotovo s te 3,dosta su teške,pa sam ih radije ostavio tako kako je...možda da sam ih ranije probao spustiti,ali i ovako mi je ok...ma zahvalna je sorta skroz,ne zahtijeva previše prćkanja oko nje...zalij,pognoji i to je to uglavnom. :D
nećeš pogriješiti ako je uzmeš. ;)
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
ganja_farmer je napisao(la):
stavim prstohvat na 1.5 L s tim da ne odstoji...imao sam jednom prilikom ph u posjedu,pa sam uštelao ph bio,i tog sam se do sad držao...definitivno moram nabaviti ph metar,al eto jbg nikako da dođe na red...a znam da je bez njega nagađanje čisto,morat ću to riješit što prije. :)
Predivne biljčice. Svaka čast na izvrsno odrađenom poslu. :thumb: :thumb: :thumb:
Kad budeš imao namjeru kupovati ph metar, nastoj kupiti ovakav. Ima ih po grow shopovima i u RH, i u Slo, i zapada cca 250-300 kn. Nije jeftin, ali je točan i lagan za upotrebu.



Sretno dalje.
Kontra mraku, kontra sili. Jubav, a ne đir.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
101.dan/46.dan cvjetanja:

poozdrav!evo da se malo javim...biljka je ok,još uvijek po lišću ima fleka od onih problema s ph...nisam to još riješio,tj.nabavio ph metar,budem :icon_lol: ali ne vidim da joj to previše smeta,lijepo se razvija,vrhovi se debljaju i sve masniji su,grane su otežale,trihomi izbijaju,ma milina :D




p.s. ovo nije reklama za Camel,hehe,to mi je prvo bilo pri ruci
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
nemoj misliti na Camel,nemoj misliti na Camel.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Camel
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
:p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.