GHS Jack Herer 250W by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Pozdrav dragi moji!

Odmah na početku bih htio zahvaliti prijateljima koji su mi donirali svoj višak opreme i omogućili mi da startam sa boljim setup-om nego do sad...već će se oni prepoznati,dečki hvala vam i rispekt do neba! ;)

Dakle,nešto nove,nešto moje stare opreme i setup sad izgleda ovako:

-Box dimenzija 120x50x75


-HPS 250W sa cooltube-om
u rezervi imam još i MH 250w

-za hlađenje žarulje koristim ventilator kapaciteta 190m3/h


-za ispuh na vrhu boxa koristim sličan ventilator,nemam točne podatke ali je očito da je manjeg kapaciteta od ovog za lampu,no sasvim dobro funkcionira


-za miješanje zraka unutra koristim stolni ventilator promjera 15cm


-upuh je pasivan

u konačnici to izgleda ovako:


-temperatura u boxu je konačno namještena na optimalnu,pa tako u visini ct-a je 35.8 ,u visini ovog koluta žice je 28.7 ,a u ravnini zemlje je 28.5 uz 30% vlage...za podizanje vlage ću koristiti Jolly Joker-ovu ideju sa bocom i čarapom,to ću isprobati jer je napisao da mu za 10-15% digne vlagu u boxu.

-od light trapova i filtera nemam ništa...light trapovi mi i nisu toliko potrebni,a filter sam napravio neki po uzoru na ono što sam našao na netu,ali mi je temperatura bila previsoka dok je filter bio namontiran,tako da sam odustao i čini mi se da ću isprobati ONA gel za uklanjanje mirisa...

-režim svjetla će biti 15/9...lampa će radit od 21 do 12...zašto baš taj režim svjetla?? zato jer me u tom periodu kači jeftinija struja,bar dijelom,a pošto je automatik u pitanju neće mu takav režim koji je malo skraćen od uobičajenog smetati...


SJEME:

Feminised Seeds Critical Auto



When we first released critical we were aiming to produce the highest yielding quickest flowering auto strain on the market, with ryder strains to compete with it was a tall order! Our first generation of Critical seeds had an absolutely staggering yield, people would see the results and question if they were actually auto's or not! Despite magnificent yields we were asked by our loyal customers to reduce the flowering time as 1st gen plants were taking too long . After intense backcrossing and progressive inbreeding we finally produced the Critical we know and love today - our latest offering now has a rapid flowering time and is very stable indeed. Rapid flowering time and a good yield to be expected.


Product Info

Critical

Yield

Good

Height

80cm-1m is quite normal

Grow + Flower Time

Can be taken after 9 weeks from seed, although 10 weeks is fine!

fLowering

Automatic


-zemlja koju koristim je Klasman Potgrond H

-gnojiva: Slavol,Plantela Cvet

-trening: najvjerojatnije ništa,eventualno lagani lst



Sjeme je jučer proklijalo i stavljeno u zemlju,mislim da sam napisao ono najbitnije,ako sam šta zaboravio,pitajte slobodno,hehe...updejt kad se počne nešto konkretno događati.

lp
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
sviđa mi se box, lijepo si ga upicikanio - vratit će ti on to mnogostruko bez sumnje

nego što samo jedna biljka, pikni bar još jednu
Pretpostavljam da je onih 120 visina u dimenzijama box-a, Jako sličan box imamo farmeru, meni taman tih 15 cm ( moj 60 širok - tvoj 75) fali da uguram CT kao i ti, pa sam odustao, bar za sada.

Ajd nek ti je sa srećom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
sretno! ;)

kolika je ta posuda? moram malo propitati, vidim da nisi naveo... :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
jedna će biljka biti ovaj puta,razlog je taj što sam dobio ovu menku na poklon,bila je jedna samo,a htio sam ovaj puta s automatikom....al zato ću iz ove probati izvući što više,ima dosta dobrih dnevnika sa jednom biljozom i odličnim rezultatima. :)

posuda je 7 litara...mislio sam ovaj puta u veću pošto je samo jedna u boxu,ali sam prekasno saznao da nemam veću jer ju je žena proslijedila punici :) pa sam ostao pri ovoj,do sad sam imao 2 growa u ovim posudama i fine rezultate....a neću je presađivati pošto su automatici osjetljiviji na presađivanje,nek sad ostane u ovoj do kraja....uzdam se i u najkvalitetniju zemlju koju sam imao do sad,same pohvale je ova zemlja dobila,nadam se da će i mene dobro poslužiti. :)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Dobro si se pripremio, lepo uredno izgleda.

Veća posuda veći donos kod auto sorti.
Dobar trening napuni ovaj prostor i opet donos veći./vrhovi so u koliko toliko jednakim visinama/

A ovo sta si ti napisao, los trening, mala tegle, marihuana raste u visinu
/ispod dobije malo svjetla/ i konačni rezultat mali donos.

Pa razmisli kako ćeš da picis?!
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Ma daj nabavi vecu posudu.20 litara nije neka lova a poslije da vidiš kak ce bujat.
Jel stane od 20lit tegla zbog visine boxa.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
stala bi tegla od 20 litara...malo sam se zeznuo jer nisam ranije provjerio jel imam veču teglu,na kraju sam morao u ovu....sad iskreno ne znam dal da presađujem,eventualno onako kako je Power pisao da radi,tamo negdje 10.dan cijeli busen prebaciti i mir do kraja...

@Cill: mota mi se po glavi supertoping da odradim,malo da se poigram i da isprobam i to,donijet ću odluku kroz par dana. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Dosta je 7l....ja mislim da auto sorte netrebaju vise od 8-10l ;)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Jesu ti ventilatori 8 ili 12cm ili nesto vece? nemogu nikako po slikama prosuditi...

Ovaj prvi izgleda ko da je jako tih jeli?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
treba autosu više od 10 litara ako želiš veliki prinos, moje su vani popunile kante od Jupola (18L). samo oprezno s presađivanjem i to je to... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@Big L: 12 cm su ventovi,ovaj gornji sa slike je novi i onako,nije tih a nije ni preglasan,samo se ne čuje jer mi je na ct namontiran,više mi se onaj na ispuhu čuje,ali je kraj kompa box pa mi dobro dođe izgovor da mi je komp stara kanta koja zuji. :)

@metalmaniac: želim veliki prinos,hehehe,tako da sutra uzimam veću posudu i presađujem dok je još korijen slabo razvijen,tj.još uvijek je klica,nije još izbio kritični van,ne žuri mu se. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.