Graviola - biljka koja liječi rak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163

Graviola ili Annona muricata je čudotvorna zimzelena biljka koja služi za liječenje raka. Podrijetlom je iz Južne i Srednje Amerike. Sekret ili voće stabla Graviola na prirodni način učinkovito liječi od stanica raka i 10.000 puta je jači od Kemoterapije.
Ova biljka je dokazano lijek od raka svih vrsta.Osim što liječi rak, Graviola je širokog spektra antimikrobnog agensa i za bakterijske i gljivične infekcije, učinkovit je protiv unutarnjih parazita i crva, snižava visoki krvni tlak i koristi se za depresiju, stres i živčani poremećaj.

Istraživanja pokazuju da će s ekstraktima iz ovog čudesnog stabla biti moguć:
* Napad na rak sigurno i učinkovito sa svim prirodnim terapijama koje ne uzrokuju ekstremne mučnine, gubitak težine i gubitak vlasišta
* Zaštitita na imunološki sustav i izbjegavanje smrtonosne infekcije
* Osjetno jače i zdravije tijelo kroz tijek liječenja
* Pojačanje životne energije i poboljšanje svog pogleda na život

Izvor ove informacije je jednako zapanjujuć: Ona dolazi iz jednog od najvećeg Američkog proizvođača “lijekova”, koj je ovaj plod podvrgnuo na više od 20 laboratorijskih testova koji se provode od 1970-ih!

Ekstrakti iz stabla pokazaju da:
* Učinkovito ciljaju na ubijanje malignih stanica u 12 vrsta raka, uključujući i debelog crijeva, dojke, prostate, pluća i raka gušterače…
* Spojevi stabla pokazali su se i do 10.000 puta jači od usporavanja rasta stanica raka od lijeka Adriamycin, najčešće korištene droge pri kemoterapiji!
* Za razliku od kemoterapije, sekret izvađen iz Graviola stabla ubija samo stanice raka te ne šteti zdravim stanicama kao što je to slučaj kod kemoterapije!

Razni dijelovi Graviola stabla, uključujući koru, lišće, korijenje, voće i voćno sjeme se stoljećima koriste u medicini tamošnjih domorodaca (Indi)! U južnoj Americi koristi se za liječenje bolesti srca, astme, problema s jetrom i artritis. Vrlo je šturo dokumentirano ovo znanstveno otkriće koje farmaceutske kompanije drže u tajnosti iako je dokazano da je Graviola stablo dinamo za život i vrlo sigurno-učinkovit lijek protiv raka.

Farmaceuska tvrtka koja je htjela materijalizirati ovo otkriće naišla je na problem u federalnom zakonu koj govori da se prirodni sastojak ili biljka nemože patentirati, te tvrtka nema načina da izvuče ozbiljan profit iz Graviola stabla koje je kompletno prirodno.
Uložili su gotovo sedam godina pokušavajući sintetizirati najmoćniji sastojak stabla Graviole protiv raka. Htjeli su proizvesti GMO – umjetno kloniranu biljku koju bi mogli patentirati i ponuditi je tržištu. No tu su naišli na prepreku, izvorni plod se jednostavno nije htio replicirati te time nije postojao način da tvrtka vrati svoje uzaludno utošene milione u to istraživanje.
Kao što je san o ogromnom profitu isčeznuo, njihovo testiranje na Gravioli došao do zaustavljanja projekta. Čak da bude stvar još gora, tvrtka je odlučila da ne objavljuje rezultate istraživanja u javnosti!

Međutim, srećom, jedan znanstvenik iz tima Graviola imao je čistu savjest te nije mogao držati tajnu koja bi rezultirala zločinom protiv čovječanstva.
Riskirajući svoju karijeru kontaktirao je tvrtku koja je posvećena berbi ljekovitog bilja iz Amazonskih šuma i čudo se oslobodilo.

Kada su znanstvenici “Health Sciences Institute” upozoreni da je vijest izašla vani osjetili su ogroman otpor u uvid dokumentacije istržaživanja stabla Graviole, te su počeli sa mahnitalim sklanjanjem dokaza!

…. Nacionalni centar za istaživanje raka provodi prva znanstvena istraživanja u 1976. Rezultati su pokazali da su Graviola “lišće i stabljike učinkovite u napadu i uništavanju malignih stanica.” Neobjašnjivo, rezultati su objavljeni u internom izvješću i nikada nisu objavljeni u javnosti …

…. Od 1976, Graviola je dokazano da je neizmjerno moćan ubojica raka u 20 nezavisnih laboratorijskih testova, ali na taj dokaz se nisu osvrnuuli ni zaslijepljeni liječnici, novine, mediji u potpori ove činjenice od velikog značaja ikad pokrenutog u javnosti.

…. Istraživanje objavljeno u časopisu Journal of Natural Products, nakon nedavne studije provedene na Katoličkom sveučilištu u Južnoj Koreji, jedan kemičar je izjavio da je u Gravioli utvrđeno da selektivno ubija stanice raka debelog crijeva u potenciji “10.000 puta od učinkovitosti Adriamycin-a (obično se koristi u praksi, kemoterapiji) … ”

…. Najznačajniji dio izvješća Katoličkog sveučilišta u Južnoj Koreji kazuje da je Graviola pokazala da selektivno cilja na stanice raka, ostavljajući zdrave stanice netaknute. Za razliku od kemoterapije, koja neselektivno cilja na svu aktivnu reprodukciju stanica (kao što su želudac i stanice kose), zbog čega često dovodi do razorne nuspojave mučnina i gubitak kose u pacijenata oboljelih od raka.

… Studija na Sveučilištu Purdue nedavno je otkrila da sastojak iz lišća stabla Graviola precizno i selektivno ubija stanice raka u fokusu čak između šest ljudskih stanica, te su posebno učinkovita protiv raka prostate, gušterače i pluća …



izvori: Wikipedia & Transformacija svijesti
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
:thumb:

Product Description
Annona muricata, the Corossol or Soursop, is a tropical shrub from South America, Asia and Africa. This shrub will grow to a height of 4 to 6 meters high and 3 to 4 meters large. It gives delicious fruits. Annona muricata can even be grown in pot.

Annona muricata has a cylindrical trunk. The foliage is made of shiny green oblong leaves. A sweet smell emerges from the leaves when they are crushed. The flowers are green-yellow and have a sweet smell. The plant produces green fruits are called soursops. They can weight up to 6 pounds and are covered with soft points. The flesh of the fruit is white and sweet-acidic. It is usually juiced instead of eaten and contains a lot of vitamins.

Annona blooms all year long in tropical regions. In milder climates, it blooms in spring and at the start of summer. It is a deciduous plant, which means that it loses its leaves when it rests. The plant will take 3 to 4 years before producing fruits.

Hardiness zones 10-11 (1°C ~ 4°C) in winter. The plant dies when the temperature is below 0°C. Annonas need to be in a situation away from the wind. They are not rustic plants.

The plant thrives in full sun. Watering is done once a week and abundantly. Also, remember to cut the dead branches or the ones that are too low. Keep it far from the cold and the wind. The annona can be grown in pot.

Plant seeds in a good garden soil that is well-drained fertile soil. During growth, use a tutor. The tutor can even be used after growth. Fertilizer can be used once a week during growth. This plant enjoys a sunny spot. Germination takes 15-30 days, it can be longer, don’t get discouraged. - See more at: http://www.rarexoticseeds.com/en/annona-muricata-seeds-soursop-seeds-soursap-seeds-graviola-seeds.html#sthash.bWBobz2E.dpuf
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vutros gali

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
36
ja upravo čekam da mi stignu sjemenke iz Brazila, naručio sam preko e-baya - 10 sjemenki 20 kuna.
inače u hrvatskoj se može nabaviti sadnica visine 15 cm, košta 300 kuna kod šuloga - exotic kinga , no na moje pitanje dali uspjeva u hrvatskoj odgovor je bio da to nitko sa sigurnošću ne može reći, jer se može dogoditi da graviola da rod odmah iduće godine a može i za 5 godina a može i da uopće neda plod.
nitko mu do sada nije dao potvrdan odgovor da je dobio plod - to je malo čudno.

mislim da je cijena jednog ploda 50 eura kod njega.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
zainteresovalo me do te mere da sam morao naruciti seme ;)

m7q2yt.jpg
 

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
bugi, odakle seme, kolko para? i mene ovo interesira i probao bi al sam citao da u nasem kraju teze uspjeva
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
na kraju posta #2 stavio sam link odakle sam ja narucio, verujem da ce tesko da ide ali sam u istom postu na dva mesta naglasio da kazu kako moze u saksaijama da se gaji, npr. nao agrumi, limun i sl... samo temp. ne sme da padne na 0C, a ovo moje prvence ima muke da skine ljusku, tvrda je kao da je od badema a frka mi da sad probam pomagati klestima, dajem mu male sanse ali cu svakako probati ponovo jer imam jos 9 menki... samo se treba malo potruditi i uci u fazon
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
juce skinuo fizicki, kanda sam trebao ranije... stablo deluje ok, al fale listovi, trebalo se to ranije otvoriti... videcu, pa ako ne prodje krecem sa drugom menkom, al na drugi nacin ;)

14mcpqs.jpg



edit: samo da prijavim da se na moje iznanedjenje situacija razvija na bolje, bude fotka za koji dan ;)
 

LoNba

Aktivan Član
31.05.2013
71
20
0
Negde u Srbiji
E jesi vredan,pravi admin nema sta!Kod tebe ima i jutarnjeg sunca a ja se jutros smrzao ko pi#ka!Da li ovo gajeno u vestackim uslovima ima lekovita dejstva kao kada se gaji pod HPS-om ili slicno,to je veliko pitanje?A napolju zimu ne bi prezivelo 100% :(
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne sme se drzati na nizim temp. od 0C (ne sme da smrzne), svojstva ploda su ista gajio ga ovako ili onako, ja sam ga izvadio iz boxa i prezimece u prozoru, na prolece u posudu od bar 5~7L i na tersu.
druga menka je proklijala al sam je ja s*ebo, do godine stavim jos 3 nove menke na klijanje
2cn9wmb.jpg
 
11.06.2013
16
34
13
Taman sam mislio da je ova tema zaboravljena.
Koliko joj treba da rodi?

Bas me zanima kako ce joj plod ispast buduci da je sadjena i odrzavana u kuci.