Great white shark 400w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
a box je visok 180 znaci da su biljke max 150cm. nisam mjerio :D znam samo da nemam vise gdi lampu dic XD

a kolko ce bit neznam, 1 grow sa 400 i prvi grow sa SOGom, s kojim jos nisam zadovoljan...klonovi nemaju nikakve veze s majkom, uopce ne rastu gust i cim su se zakorijenili kao da se promjenili genotip...sto je nemoguce al jbg
trebalo je to potpuno drugacije izgledat bar kako sam si ja zamislio, drugi put ce valjda bit bolje

PS neznam dal sam gdi spomenuo, bilje su stavljene na 12h 7.6 s tim da mi se pokvario tajmer i neke govnarije su se pocele dogadjat, tako da su prakticki tjedan dana poslije pocele normanl na 12h chilat... zato i jesu tako visoke mamu im

ja racunam od 15.6 i bit ce 9 tjedana da bude sladje mmmmmmm, aj vidjet cemo i to kako ce ic po kristalima

nego bio sam u pohodu na outdoor i vidio da jos ne cvatu, sto je super bice ogromne. mama ima preko 2 metra, malo ju je i ono nevrijeme LSTiralo al izgleda ok.

bas me zanima kakvo ce ti biti vani
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Za sog definitivno treba puno kraća vegetacija. Evo kako sam si ga ja zamislio i zasad me nije iznevjerilo: 2 tjedna vege (s klonovima mislim da bi trebali biti 15-20cm)- cvjetanje- nakon 1-2 tjedna 12/12 uklanjanje najnižih grana tzv lolipoping ;) i to je to. Evo slika rezultata:



Uploaded with ImageShack.us

Gotova i posušena ova je imala oko 25 grama na sebi a mogu strpati 6 takvih pod 150 HPS tak da nije loše, s 400 bi bilo i bolje sigurno. A sad lampa o klin i nema growinga do daljnjega :)
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
reko sam da nije cisti sog...jer sam trebao i vise biljki staviti...a biljke sam poklonio :)
samo da je box pun i to je to
visoke su malo manje od 120cm...tako da nije puno
a i imao sam 2 tjedna vege previse jer me jebala lampa i reflektor.

bice danas updeat a bogami i novi blog :D

pocele su mirisat...ako se to mize tako nazvat. smrdi za popizdit...veoma jak, intenzivan miris, mozda malo slatkasta. veoma komplexan nebi mogao rec po cem to ima.
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
:thumb:Sve 5 stari, nisam ti ni mislio solit pamet kad se vidi da sve konce držiš u rukama.

EDIT: Ma ovo je zvučalo gay, super gajiš i to je to :)
 

trq7

Aktivan Član
18.05.2010
85
3
8
37
biljke su ti predivne...
i sve je odradjeno u detalje...
outdoorka je predivna...
svaka cast..
cim skuzim ovaj rep +,imas ga :)))
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
stavio sam jos 2 van prije 2 tjedna, iso sam ih zalijat neki dan pa slikao usput :D
bila je brutalna suša al nije ima smetalo, kise nije bilo 2 tjedna a na njima nema nikakvih znakova ostecenja mmmmmmmmmmmm
narasle oko 30 cm



indoor closeup


4 weeks to go!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker