Great White Shark & CBD Skunk haze 2x400HPS Scrog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Odmah krećemo u nove pobjede :rasta1:
Još će mi trebat ulja pa rekoh da odmah krenem sa novim growom. Tri komada su provjereni CBDSH od iste majke,a GWS dvije od jedne i jadna od skoro pa identične,samo malo više grmolike.Sve moji klonovi.Uglavnom obje su me razveselile samo s onim što mi je ostalo na prstima nakon trimanja :)
setup je 1x400MH za početak,a nakon desetak dana ubacujem još jednu 400w HPS sonT.Kad uđem u fazu 12/12 idu 2x Master pia plus 400w
Obje su u CT,ventovi razni,svaki za svoj dio posla...12cm Pc 300rpm su push pull za CT (jedan je direktno namontiran na staklo a drugi u ispušnom dijelu na stijenci boxa.Neki kineski shit od 20 w miješa zrak unutar boxa. Vlagu reguliram zdjelama s vodom i mokrim ručnikom,provjereno dobro funkcionira.
Sad malo o biljkama...visoke su od 20-30cm i do ovog stadija sam ih doveo sa 2x CFL Phillips 42w 6500K ili ti ekstra plavi spektar. polako sam ih oblikovao da dobijem po 5-6 pravih grana tako da neću morati topirati i rasturati ih stresom tog tipa.
Imao sam rasprave u vezi skidanja listova,i odlučio sam probati jedan grow a da ne diram fan listove,i kako poznajem biljoze,vidjet ću koja je razlika na kraju.
Gnojivo je Hesi,bloom,supervit powerzime,fosfor+ i booster..svega ko u priči!
box je 1 x 1,4 x 2,5 Zrak pasivno direktno izvana kroz pvc cijev fi11cm
Zemlja TM+Balkonia+moj humus i malo stiropora
Postepeno se povećavaju posude jer tako se najbolje razvija korijen,i biljka uvijek dobiva sviježu zemlju,tj hranu.
Voda bunarska ph 8,ali spuštam na 6,5 limunskom kiselinom.Malo se kurčim jer imam ph mjerač :))))
temp u boxu 27 pod svijetlom a 20 u mraku. Režim 18/6 za vege fazu.
grupna

GWS

CBDSH(ovo ispred je malo vrhova od gws)

Ako sam nešto propustio,napišite :dada
Svi komentari,prijedlozi ili općenito što god vas volja napišite ;)
Update ću raditi tjedno,bar što se fotki tiče,jer mi je muka uploadat :sick:
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
upravo ( 20tak dana ) sam zavrsila grow sa CBD Skunk Haze-om..i prilicno sam zadovoljna sortom..tj.nisam joj nasla zamjerku sto se growa tice..jedino sto,za sada,mooozda malo steka su mirisi i arome..ali..tek je pocelo kjuranje..
sretno kompa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin and mazar

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Tako sam i mislio,skidat ću samo ono što požuti.Jedino ću još danas malo formirati dvije bilje,tj skinut ću par tankih grančica jer zaista smetaju...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
odlicno, shark dobro izgleda :) ova fora CBD SH me buni neznam zasto su mu dali takvo ime,taj strain ima u sebi 50% indice i 5% thc-a a covjek bi rekao drzi gace.
Nego rijesi se tih CT-a bez njih je drugacije ,ima vise svjetla...ubaci neki turbinski ventilator sa finom regulacijom snage..ostavis jedan pasivan ulaz i boli glava.
Znaci sa jednom turbinom si rijesio ventilaciju. Box ti je dovoljno velik da nemozes imati problema sa temperaturom i CT je visak.Na turbinu mozes montirati nekakav karbonski filter i to je to.
Ja to sada malo kenjam inace sve 5...al ono danas sutra rijesi se CT-a to je za boxove ispod kvadrata :)
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Ajd sa srecom :D ne moras cak ni da skidas listove,biljka ce sama da odradi selekciju viska listova itd,isrce sve iz njih i sami otpadnu,bas kao u prirodi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wave and mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
opa cupa je napisao(la):
odlicno, shark dobro izgleda :) ova fora CBD SH me buni neznam zasto su mu dali takvo ime,taj strain ima u sebi 50% indice i 5% thc-a a covjek bi rekao drzi gace.
Nego rijesi se tih CT-a bez njih je drugacije ,ima vise svjetla...ubaci neki turbinski ventilator sa finom regulacijom snage..ostavis jedan pasivan ulaz i boli glava.
Znaci sa jednom turbinom si rijesio ventilaciju. Box ti je dovoljno velik da nemozes imati problema sa temperaturom i CT je visak.Na turbinu mozes montirati nekakav karbonski filter i to je to.
Ja to sada malo kenjam inace sve 5...al ono danas sutra rijesi se CT-a to je za boxove ispod kvadrata :)
Mislim da ovaj CBDSH ima više thc-a od 5 %,i to bar duplo,ali nisam siguran, napisat ću smoke report. Shark MP je u malom boksu skoro godinu dana i on je provjereno dobar ;)
Ne bi koristio CT da nisu ovako visoke temperaturemtako čim pošteno zahladni idu samo sijalice. A izbacivanje zraka je riješeno sa dosta jakim ventom,koji je malo prebučan pa ga reguliram na malo manje okretaja. u tom režimu bez CT bi mi sad u boksu bio 30 celzija.čim padne temp za 5-6 stupnjeva skidam CT..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Malo da osvježim dnevnik prije nego sutra stavim koju sliku..
Kao što sam najavio,malo sam popravio frizuru nekim biljama,skinuo po par donjih tanjih grančica tako da ove glavne mogu pičit po boxu,i ubacio tanjuriće za dolijevanje vode.Sve ide po PS-u,zalio sam ih dva puta bunarskom vodom + supervit, a danas su dobile Powerzyme i Growth. Količina vode po biljci je cca 4dl dva puta,a sad ide pola litre.Za koji dan idu u veće posude,tako da će svaki treći dan dobivati po litru. Provjerena kombinacija,dva puta čista voda(jedna sa hidrogenom) i jednom full doza Hesi kombinacija.
pozz


EDIT:
da ne čekam sutra,obavio sam foto session, malo su se poduplale :)
zajednička

GWS

GWS donji dio

CBDSH

Još malo donjih dijelova

Malo klonova za eksperimentiranje ;) imam i klonex i prašak,ali voda sa pumpicom je zakon!! uspjeh 100%
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
stvarno zanimljivo i jednostavno...kakvu vodu koristis i jeli dodajes sta u nju?
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
mario339 je napisao(la):
stvarno zanimljivo i jednostavno...kakvu vodu koristis i jeli dodajes sta u nju?
Koristio sam bunarsku,bez kontrole ph,može i destilirana.Ništa ne stavljam unutra osim jednom H2O2,kao kad zalijevaš biljke,i to nakon par dana,da pobije bakterije. Indica dominant brže izbija korijen od sativastih..Stavio sam ih 12-tog ili 13-tog,ne sijećam se?! Stavit ću slike kad izbije korijen.


edit:https://vutra.org/topic/122-kloniranje/page-4
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Nešto sam malo promatrao biljčice i mislim se,što da čekam još koji dan kada je sigurno korijen pomahnitao..
Dakle da rezimiramo: sve su bile u manjim posudama od 1/2L na 24/0 i razvile su se do nekih 20cm visine i xy grančica pod svijetlom 2x 47w CFL 6700K.GWS je star oko godinu dana i održavao sam ga kao MP. Kad bih procijenio da mu je zemlja iscrpljena izvadio bih ga van i skinuo nožem po 2 cm zemlje i korjenja pa ponovo u istu posudu uz dodatak svježe TM i malo čistog humusa,tako da ga nisam imao potrebu ničim hraniti osim supervitom.
Kad sam ih ubacio u box 11.01.na vege fazu,presadio sam ih u 3L posude.Par postova iznad piše kako sam,koliko i čime zalijevao.Nakon presađivanja u 15l posude dobile su svaka po malo više od litru vode,ph 6.5
Do danas je prošlo 8 dana i one su između 35-40 cm visoke,a korijen im izgleda ovako

Čini mi se kao jako dobar primjer kako bi trebao izgledati zdrav i jak korijen :dada
Nemam namjeru raditi više dnevnika ovog tipa,pa neka ovaj bude što potpuniji.
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
U ova tri dana se nije ništa specijalno radilo,samo sam ubacio novu bijelu reflektirajuću tkaninu,i sad je osjetno bolje svijetlo :) Još uvijek su na MH 1X400w.Rastu na očigled :thankyou: i sve mi se čini da će za par dana u još veće potove, jer sam odlučio za CBDSH ubaciti mrežu i uraditi SCRoG. Razlog je taj što CBD raste brže i nastojati ću ih dovest u istu visinu kad budu u 3-4 tjednu cvijetanja..Zalio sam ih sa voda+supervit i pola doze Powerzyma. Slijedeća je samo voda i kad se zemlja osuši prebacujem u velike potove.


Spreman za u zemlju klon CBDSH


Klonovi CBDSH


jedna grupna


CBDSH


CBDSH


GWS


List CBDSH
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Mičurine rep+. Nemam šta drugo reći, osim da znam kako ću klonirati svoj SIlverHazze. Imam smao jednu sjemenku. Hvala ti, ljubim te u čelo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.