Great White Shark & CBD Skunk haze 2x400HPS Scrog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Hahahaha,da malo,ovo je za mene đungla i nemaš pojma koliko me vuče da napravim masakr!??! S druge strane sam odlučio biti koliko toliko dosljedan,i pokušati kao opa cupa,doomer,i ostali u istom ili sl. rangu ;) Zamislio sam ovaj dnevnik kao neki tutorial.Ne znam koliko će biti uspješno,jer nemam školskih pogrešaka tipa pregnojavanje,previše vode,velike oscilacioje temperature,vlage,svjetla i sl. Nešto sitno me je iznenadila temperatura,ali vidi se da nemaštete,tako da sve ide po nekom p.s-u.
Jednom,možda na jesen napravim jedan tutorijal sa dvije biljke konstantno sakaćene pa da vidimo prinos
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
Masakar u đungli....mogu si mislit kak te vuče....
Dnevnik je i više nego edukativan, bez kompliciranja, jednostavno, lijepo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
5 dana 12/12
Nisam primjetio da im je sjeckanje naškodilo,dapače neke manje grančice su odebljale :) malo je gužva 25-30 cm su iznad mreže,par komada skoro 40cm,jer sam ih dugo držao u vegetaciji

Jedan vrlo zgodan način za odvođenje toplog zraka sa reflektora...
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Ulazim u 10 dan 12/12 i situacija u boxu je dramatična :notnice: CBDSH jedva uspijevam držati pod kontrolom!? Ne vidim znakove usporavanja rasta,već samo izbijaju cvijetići :) Pridržavam se režima zaljevanja,s tim da sada svako drugi dan sišu po 2L!!! Iz mekanih stabljika se pretvaraju u tvrde,tako da je manipulacija vrhovima otežana,i odlučio sam ih ostaviti kako su sada raspoređene. Po mojoj procjeni ću imati duplo od planiranog,oko 30-tak glavnih headova u nepunom 1m2 i kad uđe u 3 tjedan cvata poskidati ću sve male ispod njih..GWS ide po p.s.-u :) Sviđa mi se što obje sorte imaju umjerenu potrebu ta nutrijentima,tako da im ove dvije ture vode dođu ko budali šamar. Naravno ph držim na 7. Mjerio sam EC kad je full doza gnojiva i pokazuje 1.3 U nekoj sredini cvjetanja bi ga trebalo dići na 1,8 pa vjerujem da će se ubacivanjem fosfor+ to i desiti. Uglavnom za sve korisnike hesi gnojiva,ako koriste na način na koji je napisano na kanticama, neće imati probleme sa ph vode i sa konduktivitetom jer bloom sve to dovodi u red ;)
Slike za par dana...
lp svima :dada
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.390
2.598
Mićurine nesreco,Ti ces biti ozbiljan grower...vec jesi al da te nehvalim previse jer ces se pokvariti ;)
Od Hesija Bloom je jedini koji spusta ph ali ne dovoljno...sad si na pocetku cvjetanja i pocet ce cure traziti da im skines zvijezde s neba pa pokusaj taj ph drzati na 6,5 za sada, tamo za dva tjedna odprilike ga mozes podici na 6,7-6,8
7,0 ph je malo previsok i na taj nacin ces zakljucati neke nutrijente i eto belaja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Hvala na komplimentu :respect: Kad ti to kažeš,nije šala :) Neću se pokvariti,nije moj stil :eek:hno:
Kao što sam napisao,koristim bunarsku vodu filtriranu kroz aktivni ugljen i kad je dovedem na 20c ph joj je od 8-8.4 .limunskom kiselinom spuštam ph na 6.7-7,tako da je u okvirima ovog što si napisao. Koliko sam shvatio ne bi bilo loše mijenjati ph za 0,5 po zalijevanju,jer bi biljka uspjela izvući iz zemlje sve ono što joj je potrebno. Nisam siguran,ali mislim da joj ne bi ništa škodilo,tj ne bi to za nju trebao biti neki veliki stres.Radim dosta intuitivno i po listovima,pogotovo mladim izdancima vidim kakvo joj je zdravstveno stanje ;) Prilično sam zadovoljan kad vidim kako napreduje,kako joj se deblja najdonji dio stabljike (2,5-3cm u promjeru),i glavne grane.
Sutra ću uzeti uzorak zemlje(sondirati ću sa pvc cijevi fi3cm)od vrha do dna i uraditi lagani flush u posudi da izmjerim ph i EC zemlje. Ph vode za flush će biti 6.5,pa da vidimo u kakvim uvjetima raste tako dobro. Bar će se po ovom dnevniku znati koje greške ne treba raditi,i što je za ove dvije sorte najbolje.
Bitno je da se nešto događa :)
hvala na podršci i lajkovima
lp
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
drzis Ph od 6.3 do 6.7 i nema nekih vecih problema ;)

iako moram priznati ja se vec dugo ne zmaram s time ,dosta cesto bude obicna voda iz slavine ...zive ,rastu , nebune se ...nebunim se ni ja :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
12 dana 12/12
Jučer sam ih prežderao sa bloom+powerzyme+booster+2kapi supervita ph vode 6.8,EC 0.8 temp 24c,za 8 dana u igru upada fosfor+. Svaka dobila po skoro 3L!?! Na pot od cca 30L prethodno malo okopana zemlja,taman.
Iscurilo iz svake zanemarivo viška, manje od 1dl.Vidio sam po listovima da su žeeeedneeee!!
Koliko mi moje oko govori,ništa im ne fali. Lampe su na cca 40cm od vrhova,i skužio sam da im godi. U uglovima,gdje im dolazi najslabije svijetlopo tri grane su iskočile od ostalih za min 10cm?! za nevjerovati..Već naslućujem veliku gužvu i u planu mi je ostaviti samo velike razvijene grane,a svu siću ću poskidati da ne smeta.To ću tek na kraju 4 ili početkom 5 tjedna cvata,do tada samo tu i tamo poneki veliki fan list koji smeta :ridinghorse:
CBDSH


Ova je glava obitelji :)


Imam osjećaj da će ovdje biti velika gužva!!!


GWS Mislim da sam mu dao idealne uvjete.


2xgws mother plants i 4 klona cbdsh otišli u povijest,krećem sa povrćem i treba mjesta :)


ako vas nešto još zanima pitajte...
lp
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
mičurin je napisao(la):
2xgws mother plants i 4 klona cbdsh otišli u povijest,krećem sa povrćem i treba mjesta :)


ako vas nešto još zanima pitajte...
s mrkvom ???
Po meni je to s konja na magarca :signs051: , ali dobro, po viđenom tebi ima da i mrkva procvjeta :notnice:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Uklonio sam višak,a ne sve ;) Ono najbitnije je ostalo :) Klonova za grow više nema,prije 10-15 dana sam ih sve pobacao.3 MP-a ostaju...Neka čekaju jesen,onda u igru ulazi Z7 i Z8,bit će materijala za breadig :sand_play:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb oil and mazar

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163


Evo nekoliko slikica o formiranju krošnje i tretiranju mother plant-a..
Ovako sada izgleda ova dole lijevo.Napraviti ću je da ima 12-16 grana. Idealno za jednu biljku u boxu i veliki scrog :)

image upload
MP prije


i poslije manikure ;)


Inače su na jednoj cfl od 42w 6500k...
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Masivno ti to topas,i ja sam svoje masu otopo pa pod lst vezo i vezo doslovno scrog ber mreze hehe.A ako to prirpemas za scrog bit ce i vise nego dobro,bit ce odlicno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
17 dana 12/12,a računam kao 10 dana cvjetanja zbog toga što su tek nakon 6-7 dana izbacile po par pistila..
Jučer su dobile samo bloom i booster,ph 6.5 a supervit i powerzyme nisu htjele :eek:hno: Zašto? Nemam pojma,predzadnje zalijevanje prije 6 dana su dobile punu dozu svega osim fosfora(njega ubacujem u nedjelju na jelovnik) i ostavile su dojam da su jako zadovoljne :) Tu i tamo skinem poneki list koji je u debelom mraku ili baš smeta nekom vrhu da se lijepo razvija,pročaćkam zemlju malom lopaticom i promatram ih kako napreduju..Sve je pod kontrolom!





 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.