Grow by snoopy90

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
:icon_arrow:95 dan 12/12
microHS

Eo da i ja obnovim dnevnik malo novim slikama nakon dužeg vremena,jer nisam bio u mogučnosti slikati zbog odsutnosti digitalca. Banga nažalost više nečemo vidjeti preminuo je i spaljen.Od BB-a sam dobio 25 grama...malo ,znam ,al znam i razlog tome. bio je zbijen u kut ormara a znamo da raste grmasto tako da hedovi nisuu bas dobivali svijetla jer sam havajca razvukao preko cijelog ormara i nije mi žao jer ce hawaiiana biti podosta,a to prosudite sami prema slikama...sutra HS ide pod nož. Popušio sam probni hed HS-a i mogu vam reči da nisam u životu nista bolesnije zapalio,. A što se tiče haze-a ostat ce još koji tjedan......daj da ne pišem vise pošto baš i nisam jak na riječima eo slika...

Hawaiian snow


..a eo i jedna za haze-a sa burnom..

Super silver haze

:pat:


 
11.02.2010
6
0
3
35
Covjece bozji biljcice su ti prekokrasne....jedva cekam dan kad cu imat uvjete za posadit nesto svoje. Kolko otprilike dobijes iz jedne biljke?
Btw. Dobra reza na foticu.
 
11.02.2010
6
0
3
35
Covjece bozji biljcice su ti prekokrasne....jedva cekam dan kad cu imat uvjete za posadit nesto svoje. Kolko otprilike dobijes iz jedne biljke?
Btw. Dobra reza na foticu.
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
Pivobringer je napisao(la):
Covjece bozji biljcice su ti prekokrasne....jedva cekam dan kad cu imat uvjete za posadit nesto svoje. Kolko otprilike dobijes iz jedne biljke?
Btw. Dobra reza na foticu.

Pa brate želim ti da ti taj dan dodje sto prije od sveg srca jer i sam sam bio u takvoj situaciji....a o količini se ne raspravlja, teško je to reči,ovisi o puno stvari,svijetlu,načinu uzgoja,vrsti biljke,uvjetima....pozzz
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
Pivobringer je napisao(la):
Covjece bozji biljcice su ti prekokrasne....jedva cekam dan kad cu imat uvjete za posadit nesto svoje. Kolko otprilike dobijes iz jedne biljke?
Btw. Dobra reza na foticu.

Pa brate želim ti da ti taj dan dodje sto prije od sveg srca jer i sam sam bio u takvoj situaciji....a o količini se ne raspravlja, teško je to reči,ovisi o puno stvari,svijetlu,načinu uzgoja,vrsti biljke,uvjetima....pozzz
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.684
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
:icon_arrow: Večina dođe sa UPOMOĆ!! Ali i dosta njih na kraju dobiju ono što su željeli .
A ove cure izgledaju super !
Samo jedan savjet mnogo iskusnijih od nas .... "Kada misliš da je gotovo , ostavi ju još 7 dana"
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.684
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
:icon_arrow: Večina dođe sa UPOMOĆ!! Ali i dosta njih na kraju dobiju ono što su željeli .
A ove cure izgledaju super !
Samo jedan savjet mnogo iskusnijih od nas .... "Kada misliš da je gotovo , ostavi ju još 7 dana"
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Moram se pridružiti pohvalama, ovo su totemi kojih bi se i američki indijanci preplašili da jurišaju na tvoj box. silver haze je stvarno moćan.
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Moram se pridružiti pohvalama, ovo su totemi kojih bi se i američki indijanci preplašili da jurišaju na tvoj box. silver haze je stvarno moćan.
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
HazeSeeker Večina dođe sa UPOMOĆ!! Ali i dosta njih na kraju dobiju ono što su željeli . A ove cure izgledaju super ! Samo jedan savjet mnogo iskusnijih od nas .... "Kada misliš da je gotovo je napisao(la):
Haze ti je sve rekao nema se šta dodat baš nego još pohvala !!!!
Je te panika uzela na početku ali si se snašao i puno naučio....


:icon_question::icon_question::icon_question:
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
HazeSeeker Večina dođe sa UPOMOĆ!! Ali i dosta njih na kraju dobiju ono što su željeli . A ove cure izgledaju super ! Samo jedan savjet mnogo iskusnijih od nas .... "Kada misliš da je gotovo je napisao(la):
Haze ti je sve rekao nema se šta dodat baš nego još pohvala !!!!
Je te panika uzela na početku ali si se snašao i puno naučio....


:icon_question::icon_question::icon_question:
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Snup majstore skidam šešir! :clap:
Rep do neba za sve ovo što sam pročitao!
Stvarno :respect: !!!!!

:spliff:
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Snup majstore skidam šešir! :clap:
Rep do neba za sve ovo što sam pročitao!
Stvarno :respect: !!!!!

:spliff:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.