GrowBox 600w SKUNK#1 Malo saveta nije na odmet, pocetnik :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
36
vazi ljudi, pratim savete. :) Nixa86 msm da te i nisam bas najbolje razumeo sa tim "pukni lst" ? de pojasni majketi i nemoj zameriti :)
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
nemoj odustajati s treningom, i ja nisam znao ništa, nakon 2 tjedna lst-a, sve mi je jasno. Nema puno filozofije, glavni vrh samo savini da je vodoravan i nekoliko cm iznad zemlje, za 3 dana, a i manje, vidjet ćeš čudo i znat što trebaš dalje
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
36
huana.meri je napisao(la):
nemoj odustajati s treningom, i ja nisam znao ništa, nakon 2 tjedna lst-a, sve mi je jasno. Nema puno filozofije, glavni vrh samo savini da je vodoravan i nekoliko cm iznad zemlje, za 3 dana, a i manje, vidjet ćeš čudo i znat što trebaš dalje


haha, da mi pukne biljka :) Aj daj neku sliku da vidim kako to izgleda
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
lepe su bilje bolje ne diraj ovaj grov nista a za sledeci na uci al svi saveti su na mestu pa tako i ako budes isao po savetima ne ces pogresiti :
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
36
Pregledao sam sve sto se tice treninga i ne bi za sad to radio, jer mi dosta toga nije jasno :) Tako da trenutno se zalivaju samo vodom u zadnjih 15ak dana i sibaju kao besne. Evo i jedna slicica losija je malo jer je sa mob slikano... Bice za koji dan update.





Uploaded with ImageShack.us


Evo update jos malo... Nasao sam neki malo bolji fon :)







 
  • Sviđa mi se
Reactions: $DoLaR$

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
ubojstvo brate :) eeee to je to...to su dosljedne biljkice toliko dana koliko ih imaš ;) rep+ za slušanje ekipe ;)
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
36
$DoLaR$ je napisao(la):
ubojstvo brate :) eeee to je to...to su dosljedne biljkice toliko dana koliko ih imaš ;) rep+ za slušanje ekipe ;)

Hvala brate, planiram da ih drzim do 20tog na vege pa da ih onda pustim na 12/12. Sta mislis ti o tome?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr GreenSkin

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
ja mislim da ih možeš iste sekunde bacit na 12/12...prave ljepotice....stvarno su prave....i računaj da će ti u cvjetanju narast otprilike duplo....tako da paziš da nebi kod susjeda završile :) ....da nebi i on brk omastio :D :D kod susjede može :D.....ali ako oćeš slobodno ih još drži do 20. nećeš ništa izgubit....osim dobit na gramaži.....i stvarno stavi mrežu nećeš pogriješit.....How to grow big plants in small space evo tu malo pogledaj kako se radi....nije teško....mislim da je i lakše od lst-a....a ako stvarno misliš da ti to sad nije potrebno ili da ti je prekomplicirano....završi onda grow kako si u početku naumio....imaš za sve vremena...tek si počeo....a TEŠKO da ćeš se maknut od tog hobija.....ne teško nego NIKAKO...lijepi pozdrav ;)
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Poslušaj DoLaR-a,napisao ti je sve što sam i ja mislio napisat.i svaka čast na napretku,i na tome što si poslušo ekipu.biljke ti sad božanski izgledaju,a kad se sjetim da si ih mogo ubit sa gnjojivom...i evo ti jedan rep + za daljnju motivaciju :D
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
36
hvala ljudi na pohvalama :)) Lepo ih je cuti...
Eh sad jedno pitanjce... Kada bi stavio sada tu mrezicu jel bi trajalo duze cvetanja ili rast kako da objasnim :D posto i nisam sad u stanju da kontam :DDDDDDDDDDD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.