Hashish

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Laidback je napisao(la):
Ako budes strpljiv neces zavrsit u bolnici... Pustis dan-dva-tri da plin ispari i to ti je to.

Plin ispari odmah. Zato se i zove plin jer nemože na sobnoj temperaturi i tlaku ostat u tekučem stanju. Tako san bar u školči učija. Teško da će u extraktu ostat plina.
Jedino ako je nečist plin, pa da ima u sebi otopljene kakve nečistoće. Nešto tipa benzin
za čišćenje (ima talog) i Zippo benzina (nema talog).

Znan da upadan ka vanzemaljac, ali meni osobno je sasvin dobar hašonja dobiven metodom ladne vode u kombinaciji sa mikseron i najlonkom.
Bilo bi lipo imat bubblebagove sa više finoća, ali za potrebe svagdašnje...dobra je i najlonka :bong7bp:
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Hasan bin Sabah je napisao(la):
Plin ispari odmah. Zato se i zove plin jer nemože na sobnoj temperaturi i tlaku ostat u tekučem stanju. Tako san bar u školči učija. Teško da će u extraktu ostat plina.
Jedino ako je nečist plin, pa da ima u sebi otopljene kakve nečistoće. Nešto tipa benzin
za čišćenje (ima talog) i Zippo benzina (nema talog).

Karikiram za par dana, ali u onom filmicu o Honeybee Extractoru su govorili da treba sacekat neko vrijeme da ispari sav plin:cool44:
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
edit:
Stoka napushena odgovara na post odaaavno, brand je pitao da li je neko probao metodu sa sitom...

kad sam vetj kucao, da ne brishem bzveze, evo odgovora na vec odgovoreno pitanje :wave:



Probao ja. Dodushe, ne sa shtamparskim sitom, vetj sa teglom i naylon charapom. Prijatno sam iznenadjen!!!
Kvalitet sigurno nije kao onaj koji se dobije upotrebom bubble-bagova i leda, ali je extra s obzirom da je jako lako izvesti... A i nema chekanja... Samo posle zapechesh u rerni and you're ready to rool!
 
05.05.2012
4
0
0
41
nikad nisam sadio,samo sam pusio vutru.

zanima me koja je fora da ja od ciste vutre,recimo 100g dobijem 10g hasisa a cena ista i jednog i drugog.

recimo cena vutr 400din a hasisa isto.ne razumem kako se to nekome isplati da radi
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
samo da te ispravim, fenotipi su različiti pripadnici istog straina, tj. iste genetike ali različitih vanjskih karakteristika koje su naslijedili od roditelja...
 
05.05.2012
4
0
0
41
zlo&naopako je napisao(la):
Posadi :)


Who cares? :cool44:


ma nema brige.nego ne znam da li to da uradim.
a reci mi onaj klip gde je aparat za mlevenje kafe.to obicna vutra samo bez semenki i on uzeo celofan i to je to?
posto ovde ima procedura koje su daleko daze od toga
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
MagnoMix grinder sa 3 komore... prva za mljevenje..druga gdje padnu mljeveni komadi a treća gdje se skupljaju kristali.. Ista fora ko u klipu s mlincem za kavu samo malo duže traje pa se svako tolko zamota supercharged joint.. :banana_rasta:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ako želiš da ti dolje padaju kristali, staviš hed u zamrzivač na 10 minuta pa ga onda samelješ, tako se neće hvatati na grinder nego će padati dolje...
 
05.05.2012
4
0
0
41
cekajte momci.

ja kad izvrsim berbu ja povadim semenke i biljku ubacim u zamrzivac.onda je ubacim da se melje i onda bi trebali da otpadnu kristali?a sta da radim sa ostatkom.objasnite mi malo te procese
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
nemama pojma, stvarno me zanima kako pakistanci rade svoj poznati hašiš, želio bi to vidjeti u živo (i probati ga naravno)
 
05.05.2012
4
0
0
41
He-Man.ja uzmem marihuanu i deo po deo je protrljam kroz ruku dok se ne stvori ono na rukama kao na slici.a sa ostatkom vutre (onim sto je trljao pa bacio dole)moze da se pusi?