himalaya gold Vs big bang-hps 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Sad sam tek prelistao i stvarno se ispričavam za dizanje stare teme ali toliko me grize da moram reći pa makar i kaznu pobrao.

Moja teorija zašto BB nije valjao je ta, da ga nisi trebao tako rano rezati i da si ga pustio još 10 dana mislim da se nebi razočarao...

A grow je brutalan, svaka ti dala stvarno si kralj....

Peace
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Big L je napisao(la):
Sad sam tek prelistao i stvarno se ispričavam za dizanje stare teme ali toliko me grize da moram reći pa makar i kaznu pobrao.

Moja teorija zašto BB nije valjao je ta, da ga nisi trebao tako rano rezati i da si ga pustio još 10 dana mislim da se nebi razočarao...

A grow je brutalan, svaka ti dala stvarno si kralj....

Peace

evo pa neka nahebemo zajedno:).....bas tako dva puta sam ga uzgajao...potpuno razlicit rad a isti strain 100%je ubrana ranije a evo i ti si mi ti potvrdio.pozz......mogao bi ovaj dnevnik i u zavrsene pa da netkome bude od koristi;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Da, ja sam se isto pitao koliko puta je potrebno zamoliti odgovorne da prebace par dnevnika u zavrsene. Tu su da budu korisni a zatrpaju se nakon 30 dana i padnu u zaborav...A stvarno mislim da nije tesko napraviti jednu tablicu u kojoj bi se sortirali svi gotovi dnevnici i bili donekle pregledni. Ako je tesko nesto sam smisliti mislim da nije sramota otici okolo po drugim forumima svih tipova i pregledati rijesenja za takve stvari. Iskreno stavljam dnenike samo i iskljucivo radi toga da drugima koji tek pocinju bude puno lakse doci do informacija za koje sam se ja napatio kao budala citajuci...bezveze
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
hvala na konstruktivnoj kritice koja je urodila plodom. eto, neko cita to sto pisete i radi to sto zelite, nadam se da je sada sve ok. dnevnik je u zavrsenim dnevnicima, a ubuduce posaljite pp kad zelite da se dnevnik zakljuca ili prebaci i ubrzacete malo proceduru, ja nisam vrac pogadjac da znam kada je po vama vreme da se stavi tacka na I, peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Hvala na reakciji Power. Znas da nista lose ne mislim nikada tako da mi drago da smo se skontali. Napisah i u svom dnevniku na kraju da moze u zavrsene dnevnike ali nista se nije desilo :) U svakom slucaju samo dobre vibre :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
ja se zahvaljujem obadvojici......dnevnik je u premjesten:vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.